Samsung J700f 6.0.1 güncellemesi yok ?

Bu konuyu okuyanlar

ali samet kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba S.D.N Ailesi...

Ben bir sorunumu paylaşmak istiyorum.
Ben Samsung J700f kullanıcısıyım (J700h değil ). Şu anda J700h modellerde android 6.0.1 marshmallow güncellemesi geldi.
Ama benim kullandığım J700f modellerine daha gelmedi. Benim kendi yaptığım küçük çaplı araştırmaya göre benim telefonumun özelliklerine sahip bir cihazda bu güncelleme bulunmakta . Benim merak ettiğim neden J700f modellerine gelmediği . Bildiğiniz bir şey varsa beni bilgilendirin lütfen.

Teşekkürler...

basbugahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemciden Kaynaklı Bir Sorun Aslında Dünya Genelinde Yani J700H Modelinde Qualcomm Snapdragon 615 Kullanılıyor.Ancak Ülkemizdeki Model Yani J700F Modelinin İşlemcisi ''Exynos 7580''Yani Özet Olarak Bu Modele Daha Sonra Gelecek...

ali samet kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemciden Kaynaklı Bir Sorun Aslında Dünya Genelinde Yani J700H Modelinde Qualcomm Snapdragon 615 Kullanılıyor.Ancak Ülkemizdeki Model Yani J700F Modelinin İşlemcisi ''Exynos 7580''Yani Özet Olarak Bu Modele Daha Sonra Gelecek...

Evet bunu biliyorum ama geleceğinden şüpheliyim bilgilendirme için teşekkürler...

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
SM-J700F işlemci ne hatırlamıyorum ama Marshmallow 6.0.1 geldi.
Gördüm şimdi. Exynos 7850

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hiç iyi olmadı. Hiç ısınmayan telefon çok ısınıyor ve çok yavaşladı. İş için kullandığım bire telefon benim için önemli değilde yükseltme yapacaklara ufak bir uyarı olsun. Belki zamanla hızlanır ama sanmıyorum. Batarya tüketimi arttı. Günü çıkarmayabilir.

basbugahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Guncelleme geldi ama butun düzenim mahvoldu telefon acildiginda her sey daginikti ve sizinde dediginiz gibi telefon isinmaya basladi ve sarji daha gec oluyor insallah gelecek kucuk guncellemelerle duzelir