P1 , huawei g8 , zenfone 2 , lenovo s1 ,(1 günlük konu acilimi)

Sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

bthncoach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P1 , z2 ,g8 , s1 serilerinden hangilerini önerirsiniz, Telefonu ram i zorlayacak oyun yada uygulamalarla uğraşmiyacagim mesaj yazma , arama kolaylığı , kullanım kolaylığı vb. Gibi basit bir kullanım olacak zaten telefonu kullanan kişi 50 yaşında biri olacağı için internet , kamera vb. Gibi şeyler için kullanılacak .

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
P1 ya da Huawei G8 ... Zaten rami zorlamayacaksanız listeden herhangi biri olur . Bana göre :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
bence p1 size göre cihazlar hemen hemen aynı işlemciyi kullanıyor pil yönünden p1 hepsinden faklı bir pozisyonda ama kamerasında ois yok diye biliyorum kullanan arkadaşlar kalitesi hakkında bilgi verebilirse daha rahat bir seçim olacaktır

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
bence p1 size göre cihazlar hemen hemen aynı işlemciyi kullanıyor pil yönünden p1 hepsinden faklı bir pozisyonda ama kamerasında ois yok diye biliyorum kullanan arkadaşlar kalitesi hakkında bilgi verebilirse daha rahat bir seçim olacaktır
Babanneye telefon alıyormuş gibi düşün eşofmanlı moderatorum :D

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
yok hani klasik telefon. Kullanan birisi her gün şarj olayına çok kızar bu sebeple vibe dedim :) ben ne babanneler gördüm. Oyun istekleri atan stalklayan ☺

M

Murat Burç

SDN Okuru
G4 veya vibe p1 g4 batarya konusu hariç vibe p1 e göre inanılmaz derece üstün fiyatı 1250 şuan kipada