1000 TLye Kadar Telefon Önerisi(açıklamayı okuyun lütfen)

Bu konuyu okuyanlar

atiba haçinsın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şu anda elimde yaklaşık 2 senedir Samsung S4 mini var. Cihaz cebimdeyken çoğu zaman acayip ısınıyor ve hiç oynamasam bile şarjı çok azalıyor. Haftada 1 kapatıp açıyorum. Ama sorun tek pilde değil kapatma tuşuna bastığımda kapandıktan sonra yine basınca cihaz donuyor aynı şey ses açmak isteyincede oluyor basıyorum ses ekranı açılmıyor defalarca basmam gerekiyor ve de şarj %15-20 lere geldiğinde elimde olmasa bile hızla bitiyor. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama önerilerinizi bekliyorum.

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
General Mobile, Gm5Plus! Fiyatına göre gayet iyi olduğunu duymuştum..Forumdada baya GM rüzgarları esiyor :)

@/PEREN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diekt gm5plus veya casper via m1 ama gm5plus ilk tercihin olsun

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Gm 5 plus , casper via m1 ya da e1 , fiyatına göre tercih edilebilecek telefonlar. E1 fiyatı 749 lira ayrca . :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Şu anda elimde yaklaşık 2 senedir Samsung S4 mini var. Cihaz cebimdeyken çoğu zaman acayip ısınıyor ve hiç oynamasam bile şarjı çok azalıyor. Haftada 1 kapatıp açıyorum. Ama sorun tek pilde değil kapatma tuşuna bastığımda kapandıktan sonra yine basınca cihaz donuyor aynı şey ses açmak isteyincede oluyor basıyorum ses ekranı açılmıyor defalarca basmam gerekiyor ve de şarj %15-20 lere geldiğinde elimde olmasa bile hızla bitiyor. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama önerilerinizi bekliyorum.
gm 5 plus al kardeşim...

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
1000 lirayla kesinlikle ve kesinlikle gm5 plus. o fiyata alacaksan mutsuz olmayağını söyleyebilirim.

atiba haçinsın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gm 4g yi annem kullanıyor. Ben o telefonu pek beğenmedim açıkçası herşey google üzerine kurulu. Gm 5 plus da öylemi ?

Matador07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony M4 Aqua hem kamera hem uzun şarj süresi ile seni kurtarır. İnternette 850civarı satılıyor. Hem yaz geliyor havuzda bile kullanırsın. Gm5 Plus olabilir, veya LG G3 var yine internette o fiyata ama onun bataryası Sony kadar değildir

atiba haçinsın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sony M4 Aqua hem kamera hem uzun şarj süresi ile seni kurtarır. İnternette 850civarı satılıyor. Hem yaz geliyor havuzda bile kullanırsın. Gm5 Plus olabilir, veya LG G3 var yine internette o fiyata ama onun bataryası Sony kadar değildir
m4 aqua nın hafızası yeterli değil benim için 8gb

Reaksiyon puanı
41
Bence bütçeni arttır iPhone 5S al. Güncelleme yapmadan kullan kafan rahat etsin. Tek sıkıntı ekranının küçük olması pilinin kötü olması.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bence bütçeni arttır iPhone 5S al. Güncelleme yapmadan kullan kafan rahat etsin. Tek sıkıntı ekranının küçük olması pilinin kötü olması.
O fiyata G4 var .

iPhone 5S G2 ve G3 rakibi .

Bende GM 5 Plus oneririm aklimda bir telefon daha vardı ama unuttum . Zenfone 3 ekimde gelmeseydi onerirdim.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Arka plan derken?
Android de rom du roottu falan zahmetli demişsin. Sanki bunları yapmak zorunlu. Android de iOS gibi her şeyi kısıtlasaydı o da çok stabil olurdu. Android özgürlüktür. O yüzden iOS'da arka plan değiştirebiliyoruz mu dedim ona izin veriyorlar mı bari diye :D

Reaksiyon puanı
41
Android de rom du roottu falan zahmetli demişsin. Sanki bunları yapmak zorunlu. Android de iOS gibi her şeyi kısıtlasaydı o da çok stabil olurdu. Android özgürlüktür. O yüzden iOS'da arka plan değiştirebiliyoruz mu dedim ona izin veriyorlar mı bari diye :D
Android den artık sıkılmış biriyim bende. Uğraşmak artık zor geliyor.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Android den artık sıkılmış biriyim bende. Uğraşmak artık zor geliyor.
Yorumuna saygım sonsuz. Ben iPhone'ları her şeyi paralı olduğu için sevmiyorum. Ve bence kullanıcıları çok kısıtlıyor o kadar para veriyoruz bi APK indiremeyecek miyiz yani :D

Reaksiyon puanı
41
Yorumuna saygım sonsuz. Ben iPhone'ları her şeyi paralı olduğu için sevmiyorum. Ve bence kullanıcıları çok kısıtlıyor o kadar para veriyoruz bi APK indiremeyecek miyiz yani :D
Ben zaten oyun oynayan birisi değilim. Sosyal medya müzik için kullanırım. Şahsen Google play da onca virüslü uygulama var. İlk önce onlar temizlenmeli.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Android uzun yıllar sonra kabak tadı veriyor. Çok dikkatli olmak lazım. Uygulama yüklerken 1000 kere düşünüyorum. Onca virüslü uygulama var google play de
Ne virusu ya ne indiriyosun apple store da olanlar google playdede virussuz ariyorum tapatalk instagram ya da asphalt 8 yazdiginda karsina ilk cikan viruslu olma ihtimali var mi ?

Ben 2 sene 1 ay oldu G2 kullaniyorum hic sıkınttım yok android le ilgili ki iPhone 5 bile kasiyor 5s i bilmem ama 5 te FPS cok dusuk animasyonlar kasiyor.

Not : android hizlandiriliyor arayuzler (touchwiz vs hafifliyor) ama ios agirlasiyor ve androidde olan ozellikler yeni geliyor .

Arkadasmda iPhone 5 vardi jailbreak yapinca kafayi yedi cunku sistem degisiklik yapmayi kaldiramiyor cok sabit kodlanmis.

Reaksiyon puanı
41
Ne virusu ya ne indiriyosun apple store da olanlar google playdede virussuz ariyorum tapatalk instagram ya da asphalt 8 yazdiginda karsina ilk cikan viruslu olma ihtimali var mi ?

Ben 2 sene 1 ay oldu G2 kullaniyorum hic sıkınttım yok android le ilgili ki iPhone 5 bile kasiyor 5s i bilmem ama 5 te FPS cok dusuk animasyonlar kasiyor.

Not : android hizlandiriliyor arayuzler (touchwiz vs hafifliyor) ama ios agirlasiyor ve androidde olan ozellikler yeni geliyor .

Arkadasmda iPhone 5 vardi jailbreak yapinca kafayi yedi cunku sistem degisiklik yapmayi kaldiramiyor cok sabit kodlanmis.
Normal uygulamaları bilemem. Ama onlarca saçma sapan uygulamalar var :)