En yakin arkadasa asik olmak

Bu konuyu okuyanlar

cimbom74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yaklasik bir senedir en yakin arkadasima asigim.. basima neler gelmedi neler.. ilk asik oldugum aylar kardesim diyebilecegim dostum bana geldi ve benim asik oldugum kiza asik oldugunu söyledi..tabi onun daha haberi yokdu benimde onu sevdigimden.. neyse ben kardesim icin bu kizdan vazgecdim.. aramizdaki arkadasligi bile bitirdim cünkü cok yakindik... iste kardesim dedigim arkadasda o kiz tarafindan reddedildi.. aradan aylar gecti hala onu unutamadim.. bu arada aramiz yine iyi.. gecen hafta gitdim ve onu sevdigimi söyledim.. sasirdi cok sasirdi ve olmaz dedi ve beni kaybetmek istemedigini söyledi..su an cok büyük bir batakligin icindeyim..okulda her gün görüyorum icim gidiyor.. eskisi gibide davranamiyorum.. sizce savasmaliyimmi yoksa vazgecmeliyimmi?

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Bu noktadan sonra arkadaş olarak kalma olayı yalan. En azından ben rastlamadım. Ya hep ya hiç bundan sonrası

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bu düştüğün durum "Friendzone" olarak tabir edilen, içinden çıkılması en zor paradokslardan biridir. "Friendzone"dan kurtulmuş kişiler yok değil, vazgeçmezsen ufak da olsa şansın olabilir. Gerçekten vazgeçmeyeceksen ilk olarak bilmen gereken şu olacak, karşındaki kişi seni şimdilik senin düşündüğün gibi sevemiyor ama bu sevemez anlamına da gelmiyor. Git ve ondan bir şans iste. Seni gerçekten kaybetmek istemiyorsa bu şansı vermeli. Şans verirse onu sıkmadan, yavaşça ilerlemen gerekiyor. Eğer ki istemezse yapacak bir şey yok. Elveda deyip hayatına devam edeceksin.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Okulu bırak, hatta bulunduğun şehri terket. Belki o zaman unutabilirsinz.

The Suspect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç bir zaman görmedim ben arkadaş kalalım diyip arkadaş kalanı ;)

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
Savaşmak vaktini yer birçok şey kaybedersin. En son da kızı kaybedersin pişman olursun. Vazgeç boşver