Anneme 1000 TL'ye kadar F/P Geniş Ekranlı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, annemin kullanabilmesi için gittigidiyor, n11 gibi sitelerden ithal garantili de alabileceğim maksimum 1000 TL'ye ekranı ortalama 5.5 inç gibi olan, kamerası da ortalamanın üzerinde olan bir telefon arıyorum. Annem için telefonun görüntüsünün de biraz önemi var ve siyah renk pek istemiyor, diğer renkleri hoş duran bir telefon önerebilir misiniz? 4.5 G'de desteklerse güzel olur.

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Xperia C5 ultra ya bakabilirsiniz

İthal garantili olarak bulamadım bu modeli, aklımdaydı, ben telefon alırken bulabiliyordum ancak şuan 1300-1400 arası fiyatı, bütçeyi biraz aşıyor ve ekranı dışında o fiyata göre fazla artısı yok bence

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
@Ratohnhatekon Vibe p1, honor 7 gibi cihazlar güzel özellikle altın renk güzel duruyor

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
2 telefonda 1200 lira civarında, bütçeyi biraz aşıyor, zenfone 2 nasıl sizce fiyatına göre?

Zf 2 donanımı hala iyi işler çıkartan bir cihaz Zf 3 çıktı belki fiyatı biraz daha düşebilir alacaksanız da zf 3 ün piyasaya sunulmasını bekleyin bence yani ben alacak olsam öyle yapardım. Gm5p de var bütçenize uyan ama şahsen ben asus dururken onu almam

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zf 2 donanımı hala iyi işler çıkartan bir cihaz Zf 3 çıktı belki fiyatı biraz daha düşebilir alacaksanız da zf 3 ün piyasaya sunulmasını bekleyin bence yani ben alacak olsam öyle yapardım. Gm5p de var bütçenize uyan ama şahsen ben asus dururken onu almam

Annem büyük bir ihtimal uzun süre kullanacaktır telefonu, yoksa lenovo a7000 ve zf2 laseri de tercihler arasına katmak istiyorum ama ilerde belki sıkıntı çıkabilir bu 2 telefondan birini alırsak, şuan da sizce en mantıklısı zf2 mi olur 1000 lira sınırı ile bu istekleri karşılamak için?

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bence anne veya babanıza telefon alırken öncelikli şartınız batarya süresi olmalı ona göre seçim yapın çünkü en çok dikkat ettikleri şey o oluyor bana göre

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence anne veya babanıza telefon alırken öncelikli şartınız batarya süresi olmalı ona göre seçim yapın çünkü en çok dikkat ettikleri şey o oluyor bana göre

Bunu yazdığınızda farkettim, konuyu açarken yazacaktım unutmuşum, ama yine de annem pek gezmediği için ve pek telefonda kullanmadığı için günü çıkartması yeterli, şuan da Zenfone 2'ye sıcak bakıyorum, acaba 16 GB ve 32 GB leri arasında hafıza dışında bir fark var mı ve 16 GB versiyonunu önerir misiniz? Dolduramayacaktır büyük ihtimal annem.

Asus Zenfone 2 çift Sim Ze551ml 4.5g 16gb GittiGidiyor'da 221326073

Ve sizce bu link güvenilir midir arkadaşlar?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Annem büyük bir ihtimal uzun süre kullanacaktır telefonu, yoksa lenovo a7000 ve zf2 laseri de tercihler arasına katmak istiyorum ama ilerde belki sıkıntı çıkabilir bu 2 telefondan birini alırsak, şuan da sizce en mantıklısı zf2 mi olur 1000 lira sınırı ile bu istekleri karşılamak için?

donanımsal olarak fark var 16 ile 32 arasında işlemci farklı biri 1,8 öbürü 2,3 ghz

link hakkında fikrim yok malesef hepsiburada resmi satıcısı hariç internetten alışveriş yapmıyorum ben

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
donanımsal olarak fark var 16 ile 32 arasında işlemci farklı biri 1,8 öbürü 2,3 ghz

link hakkında fikrim yok malesef hepsiburada resmi satıcısı hariç internetten alışveriş yapmıyorum ben

Oyun ya da herhangi bir zorlayacak uygulama kullanmayacağını düşünürsek aradaki işlemci hızı farkı fark eder mi sizce? Kullanabileceği en ağır uygulamalar Facebook ve Whatsapp olacaktır. 16 Gb olan 840 lira, 32 gb olan 940 lira gözüküyor, başka bir telefon mu bakmalıyım?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Oyun ya da herhangi bir zorlayacak uygulama kullanmayacağını düşünürsek aradaki işlemci hızı farkı fark eder mi sizce? Kullanabileceği en ağır uygulamalar Facebook ve Whatsapp olacaktır. 16 Gb olan 840 lira, 32 gb olan 940 lira gözüküyor, başka bir telefon mu bakmalıyım?

o kadar fark normal kullanıcı için uçurumlar yaratmaz bütçenize uygun olanı alabilrisiniz almadan önce donanım ve özelliklerine kıyaslama sitelerinden tekrar kontrol edin öyle sipariş verin. Şuan bütçenize uygun mantıklı gözüken birde g4 staylus var birde diğer arkadaşları bekleyin farklı deneyimleri olanların fikrini almakta fayda var

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G4 Stylus mu Yoksa Zenfone 2 mi önerirsiniz arkadaşlar? Diğer önerileriniz varsa onlarıda bekliyorum, ilginiz için teşekkürler :)

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada g4 Stylusun 8 gb olan modelinde 1 gb ram varmış sanırım, 16 gb olan modelide pahalı, 1 gb ram yetersiz kalabilir, 8 gb olan modelindense Zenfone 2 daha mantıklı gibi duruyor

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General Mobile almayı pek düşünmüyoruz da, 16 GB olan Asus Zenfone 2 versiyonunda hafıza çok farketmeyecek annemin kullanımından dolayı, işlemci de oyunlarda vb. etki edeceğini düşündüğümden mantıklı geliyor, 100 TL fazla vermeye değmeyebilir.

Asıl sorum, 16 GB olan versiyon da 4.5 G destekliyor mu arkadaşlar?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Performans çok mühim değilse şıklık bakımından G4 Stylus dusunulebilir. Zenfone'larin tasarımı bir bayan için çok kaba. Eğer bütçeyi zorlayabilirseniz 1200 tl ye direk G4 alırsınız. İthlatci garantili şekilde 1200 tl ye çok rahat bulunabiliyor şuanda.

Ratohnhatekon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performans çok mühim değilse şıklık bakımından G4 Stylus dusunulebilir. Zenfone'larin tasarımı bir bayan için çok kaba. Eğer bütçeyi zorlayabilirseniz 1200 tl ye direk G4 alırsınız. İthlatci garantili şekilde 1200 tl ye çok rahat bulunabiliyor şuanda.

Şuan da annem G4 Stylus'tansa Kırmızı bir Zenfone 2'nin görünüşünü çok daha beğendi, 16 gblik versiyonu 4.5 g destekliyorsa almayı düşünüyoruz

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
asus zenfone 2 kullanıp da çok memnun olan kimse görmedim ben. hat çekmeme, güncelleme gelmemesi ve kolay deforme olması gibi şeyler okudum duydum. Bana göre zenfone 2 yı boş verin

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Bence zenfone serisini boşver. Gm 5 plus kasa olarak kaliteli duruyor içini bilemem(kağıt üzerinde de iyi). Pil yönünden efsane j7 de düşünebilirsin (ram yeterli merak etme) annen zorlamaz zaten cihazı. Onun yanında g3 ithalat, Desire 820 veya lg k10 düşünebilirsin