Türk Telekoma küfretmek caiz midir?

Bu konuyu okuyanlar

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Her yerde fiber reklamı yapan Türk Telekom bizim orda anca 8 mbps çekiyor o da zorla düne kadar her şey idare ediyordu. Dünden itibaren internet göremedim bilgisayarda kesilip kesilip duruyor aradım dedim ekipler müdahale edecek felan bi de numara aldılar benden numarayı verdim ertesi gün oldu verdiğim numara yerine babamı aramışlar babam da bilmeyince telefondan 1e basmış sorun çözüldü diye felan tekrar aradım bunları anlattım böyle böyle dedim numarayı verdim mesaj geldi ekipler bakıyor felan diye beyler inanır mısınız adamlar sırf net bağlantısını sabit tutmak için internetin hızını 272 kbps bakın 1 mbpsin 10da 2si hız veriyorlar şu an kimi zaman 4096 kbps olarak yükseliyor bu değer eğer bu gerizekalılar tekrardan yarın beni ararlarsa sağlam bir küfür yerler benden gerçi orda çalışan bir adamım suçu yok diyeceksiniz var ordaki çalışan da gerizekalı ekip olarak nerde gerizekalı varsa işe almışlar adama diyom ki bak bağlantı kopuyor felan adam hat değerine bakıyorum diyor hız düşüyor lan gerizekalı niye hız düşürüyorsun biz senle başta 16 mbit diye sözleştik zaten aylık 75 lira alıyorsunuz benden yok böyle bir gerizekalılık adam diyor ki hattınız kaldırmıyor 8 mbps felan daha düne kadar ben mi kaldırıyodum bunu yok böyle bişe çıldırdım o dereceye geldim sözleşme olmasa direk iptal ettirir uğraşmazdım yazık be.

CrazyGuardian

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bende fiber maduruyum. 3 üst sokakta var bizim sokakta yok. Bazen internet öyle yavasliyoki sorma. Türktelekom gelmesi bence hataydı tekellesip istedikleri gibi at oynatiyorlar. Adam gibi kampanyada gelmez.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Almayın şu türk telekomdan internet. Ben 4 yıl kullandım şu an değiştirdim ve harbiden dünya varmış yani. 16 Mbps deyip 5 anca veriyorlar şu an 22-23 alabiliyorum 25 Mbps anlaşma var. Rahatım yani tam 25 alamamak umrumda değil.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Konu içeriğini okumadım ama çok sövdüm zamanında ve komple gerek monil operatör gerekse adsl olarak Turkcell cephesine geçtim ve muazzam derecede memnunum.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
2 haftadır kopma sorunu yaşıyorum daha bu gece düzelttiler gibi inşallah kesinti olmaz sözleşmeden cayma bedeline 300 tl diyor kadın bi de dedim bakın ben boş yere para ödemek zorunda değilim size kesinti oluyor dedim arkaplandaki bir diğer ekibimize haber veriyorum dedi 5 dk geçtikten sonra internet düzeldi ne ayak bunlar anlamadım.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Almayın şu türk telekomdan internet. Ben 4 yıl kullandım şu an değiştirdim ve harbiden dünya varmış yani. 16 Mbps deyip 5 anca veriyorlar şu an 22-23 alabiliyorum 25 Mbps anlaşma var. Rahatım yani tam 25 alamamak umrumda değil.
Ne kullanıyon dostum sen ?

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
başıma geldiği için biliyorum sizin bina içindeki kablolarınız eski. cat 6 mı ne denen bir zımbırtı kablo çeşidi lazımmış. sizin binada bakır eski kablo var diyeceklerdir. yani altyapıyı çözmek gerek.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Hipernet diye bir hizmeti var herhalde fiber gibi bir şey. Benim evde vodafone nin fiber interneti var cok memnunum 30 mbps ye yakın hız alıyorum iş yerinede bağlatıcaktım aradığımda orası fiber desteklemiyormuş sonradan bir de turk telekoma sorayim dedim hiper felan bir şeyler dediler neyse bağlayın dedim 20 mbps ye yakın hız alıyorum gayet iyi ve güzel bir hız bence arayıp sor :)

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Hipernet diye bir hizmeti var herhalde fiber gibi bir şey. Benim evde vodafone nin fiber interneti var cok memnunum 30 mbps ye yakın hız alıyorum iş yerinede bağlatıcaktım aradığımda orası fiber desteklemiyormuş sonradan bir de turk telekoma sorayim dedim hiper felan bir şeyler dediler neyse bağlayın dedim 20 mbps ye yakın hız alıyorum gayet iyi ve güzel bir hız bence arayıp sor :)
Hocam ben 23 falan alıyorum ama fiber değil bu ne oluyor :D

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
VDSL oluyor. Fiber kutuyu koyuyorlar sokağınıza santralden gelen fiber kablonun sonlandığı yer oluyor ama sizin hattınıza bakır kablo ile geliyor. Yani santral yakınınıza geliyor, ADSL mantığı ile çalışıyor.