Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
O apk lar bana lazim kardeşim. Paylasman mumkun mu? Marketini devredisi olarak koyacam cunku. Acmak istemiyorum.
Dostum yardımcı olmak isterim ama nasıl o apk katı çıkartırım bilmiyorum.eger yolgosterirsen elimden geleni yaparim

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Kusura bakma kardeşim ben dayanamayıp kurdum.
Şimdilik geçişler hızlı ve cihaz gayet stabil.Pil ile ilgili şimdilik birşey diyemem.Biraz daha kullanıp ondan sonra yorum yapabilirim.
Bu arada sana hangi apk lar lazımsa söylersen müsaid olunca bakabilirim.

Est ne kusuru kardeşim iyi yapmışsın :) tamam bilgiler için teşekkürler. Aynen pil için biraz zaman geçmesi lazım belki bende dayanamayıp kurarım şuan için heves olmasa da.. Bana Snote un güncel apk sı lazım hatta Snote un güncel apk sının linki var. Bunu boşverelim. Snote un içinde bir takım özellikler var kendi marketinden indirip kuruyorsun. O apk ların yedeklerini alıp bana verebilirsen çok iyi olur. Çünkü kendi marketi bende devredışı 6.0.1 e geçiş yapınca öyle kalmaya devam edecek. O özellikleri indirmek için etkinleştirmek istemiyorum geri devredışı bırakılmıyor ve pili çok yiyor. Apk olarak alabilirsem direk kurarım rahat olur.

baycebir

Asistan
Reaksiyon puanı
347
Apk lar içinde akşam müsaid olunca ilgileneceğim inşaallah.

Son düzenleyen moderatör:

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
5.1.1 de galeriye girince aşağı hızlıca hareket ettirdiğimizde takılma vardı. Hatta bu yüzden aşağı ineceğine albümü açıyordu. Kısacası geç tepki olayı var. 6.0.1 de bu durum düzelmiş mi kontrol edebilir misiniz arkadaşlar?

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Çok sağol dostum. :)
Direk 6.0.1 i kurmayı dusunuyorum olur dimi 4 parçalı rom kurarsam :)

Ne demek :) Olur olur Türkiye romu bulduysan :) Smart switch ile geçsene daha sağlıklı olur? Odinde problem çıkma ihtimali var ama kendi programında olmuyor.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Normal güncelleme ile kies arasında fark ne arkadaşlar

Ota uzerinden aldiginizda bazi sacmaliklar yasanabiliyor yukledikten sonra fakat program uzerinden yapildiginda bu risk en aza iniyor. Hatta hic olmuyor diyebilirim. Kies yerine smart switch kullanirsaniz daha iyi olacaktir.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
5.1.1 de galeriye girince aşağı hızlıca hareket ettirdiğimizde takılma vardı. Hatta bu yüzden aşağı ineceğine albümü açıyordu. Kısacası geç tepki olayı var. 6.0.1 de bu durum düzelmiş mi kontrol edebilir misiniz arkadaşlar?
Şu ana kadar elimden bırakmadım en ufak takılma kasma olayı yok kardesim

ismailvtas

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Ne demek :) Olur olur Türkiye romu bulduysan :) Smart switch ile geçsene daha sağlıklı olur? Odinde problem çıkma ihtimali var ama kendi programında olmuyor.
Tamamdir valla link yüklenecek bir kaç forum var ama henüz bulamadım :) beklemedeyim.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
d0a80eafea3b2830514c381b26b8fe07.jpg

Çok yavaş indiriyor bi 30 dk'ya iniyormbş 90 dk'ya çıkıyor niye böyle?

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Güvenlik yaması ne durumda? Mayıs güvenlik yamasını da vermişler Arabistan da.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Dostum o sorun bendede var ben sadece bende cok resm var sadece bende oluyo saniyodum galeriye girince 2 bine yakin resim var bende aciliyo ama yukari asagi yapmiyodu albume tikliyodu onu şöyle gecici cozum buldum galeriye girince 1 -2saniye bekliyosn yukariya arama simgesi gelince galeri calisir hale gelmis oluyor o sorun bendede var demekki yazilimsakl insallah duzelmisdir yesilcin.com dan 4 dosyali Tr 6.0.1 gelmis bende ordan indirip denicem sana galeriyle ilgili bilgi veririm .

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Tamam o zaman guzel. Bir de pil isi 5.1.1 deki gibi olursa sahane olacak.
%65 de pil.1 sat 35 dk ekran süresi almisim.tabi bu arada marketten uygulamaların kurulumda pil kullanımını arttırdığı halde. Yoksa daha iyi sonuçta alırdım gibime geliyor.su anki veriye göre full şarjda 5 saate yakın ekran süresi rahat alinir gibi duruyor

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Dostum o soru bendede var ben sadece bende cok resm var sadece bende oluyo saniyodum galeriye girince 2 bine yakin resim var bende aciliyo ama yukari asagi yapmiyodu albume tikliyodu onu şöyle gecici cozum buldum galeriye girince 1 -2saniye bekliyosn yukariya arama simgesi gelince galeri calisir hale gelmis oluyor o sorun bendede var demekki yazilimsak insallah duzelmisdir yesilcin.com dan 4 dosyali Tr 6.0.1 gelmis bende ordan indirip denicem sana galeriyle ilgili bilgi veririm .
Bende yaklaşık 500 resim var şu anda ama o sorun göze çarpması. Sanırım güncelleme ile kilit ekranı gibi onuda duzeltmisler.umarim tekrar olmaz

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Dostum o soru bendede var ben sadece bende cok resm var sadece bende oluyo saniyodum galeriye girince 2 bine yakin resim var bende aciliyo ama yukari asagi yapmiyodu albume tikliyodu onu şöyle gecici cozum buldum galeriye girince 1 -2saniye bekliyosn yukariya arama simgesi gelince galeri calisir hale gelmis oluyor o sorun bendede var demekki yazilimsak insallah duzelmisdir yesilcin.com dan 4 dosyali Tr 6.0.1 gelmis bende ordan indirip denicem sana galeriyle ilgili bilgi veririm .

Kronikmiş demek ki. Aynen beklemek gerekiyor yoksa albümü açıyor. Bende o kadar fotoğraf bile yok üstelik. Teşekkür ederim. Bekliyorum bilgilendirmeyi.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
%65 de pil.1 sat 35 dk ekran süresi almisim.tabi bu arada marketten uygulamaların kurulumda pil kullanımını arttırdığı halde. Yoksa daha iyi sonuçta alırdım gibime geliyor.su anki veriye göre full şarjda 5 saate yakın ekran süresi rahat alinir gibi duruyor

Ben sana bir şey söyliyeyim mi. Pil 5.1.1 deki dayanmayacak. O yeni çıkar güncelleme bize gelmediği sürece pil sorun çıkaracak. Polonya romunda bir C serisine verilmedi hata düzeltme güncellemesi. Gelirse de çok geç gelir.

levsa

Doçent
Reaksiyon puanı
317
Ben sana bir şey söyliyeyim mi. Pil 5.1.1 deki dayanmayacak. O yeni çıkar güncelleme bize gelmediği sürece pil sorun çıkaracak. Polonya romunda bir C serisine verilmedi hata düzeltme güncellemesi. Gelirse de çok geç gelir.
Polonya romundaki ısınma çoklu penceredeki takılma kilit ekranındaki takılma hataları yok an tr romundaki. Ve Polonya romu 1390 mb idi bizimki 1550 .bence düzeltip göndermişler bizimkilere.ayriyetten mayıs güvenlik güncellemesi geldi.sanirim Polonya iplemediler ama bize az da olsa daha özen göstermiş gibiler.saka gibi ama gerçek. inş pildede geri düşmezsek 10 numara diyip samsundan tumnkufurlerim için özür dileyeceğim

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Polonya romundaki ısınma çoklu penceredeki takılma kilit ekranındaki takılma hataları yok an tr romundaki. Ve Polonya romu 1390 mb idi bizimki 1550 .bence düzeltip göndermişler bizimkilere.ayriyetten mayıs güvenlik güncellemesi geldi.sanirim Polonya iplemediler ama bize az da olsa daha özen göstermiş gibiler.saka gibi ama gerçek. inş pildede geri düşmezsek 10 numara diyip samsundan tumnkufurlerim için özür dileyeceğim

Bak bu dediğin doğru olabilir. Boyut fazla düzeltmiş olabilirler. Arabistan a verilen güncelleme 1.4 gb boyutunda. Verdilerse aferin derim ne diyeyim şımarmasınlar :)