999-1300 arası telefon önerisi ( mayıs 2016)

Bu konuyu okuyanlar

Davut Özkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önemli özellikler hafıza ram wifi çekiş gücü ekran kamera sd kart desteği vs vs.

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
G4 özelliklerinin hepsini karşılıyor dusun derim 1200 liraya hb de vardı

Davut Özkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalatçı garantili sıkıntı yaratır mu diye düşünmeden edemiyor insan

Davut Özkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gm 5 plus düşünüyorum özellikleride istediğim gibi ama otg desteği var mı yok mu onu bilmiyorum

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Yani o biraz sıkıntı ama sonuçta lg,cihazı satmadan İllaki gerekli testleri yapar vs. Vs.
Ben olsam G4 alırım zenfone 2 yerine,zaten asus yetkili servis hakkında da çok iyi yorumlar yok.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Lg G4 alınabilir bence...

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
GM telefonlarınin çok kaliteli olmadığını dusunen ler çok

Davut Özkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsi hariç ortalıkta dolaşan dokunmatik sorunu var pek emin değilim gm konusunda

Davut Özkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki alacağı yeni 6.0 güncellemesi ile g3 nasıl olur?

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
G3 6.0 araştırmıştım daha stabil olduğu söyleniyor

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
birkaç yerde g4 için android 7 alır diye okudum. inşallah gelir

Davut Özkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığım cihaz t60 güncelleme garantisi olsa aslında tmm idral bi cihaz ama öyle bi söylem yok hiçbir yerde.

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Turkcell 6.0 i alacağını açıkladı diye biliyorum

Rmznetka2

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Güncelleme çok önemliyse GM 5Plus tek seçenek gibi duruyor

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Önemli özellikler hafıza ram wifi çekiş gücü ekran kamera sd kart desteği vs vs.
Merhaba,

Bu fiyat bandinda tavsiye ettigim urunler;

* lg g4 ( guclu islemci, cok iyi ekran, cok iyi kamera, hafiza, ram)
* asus zenfone 2 32gb ( hafiza,ram, oyun performansi)
* lenovo vibe p1 (pil, parmak izi sensoru, uygub fiyata metal kasa)

Bide gm5plus modelini bekleyin diyoduk ama ilk gelen geribildirimler iyi degil. Simdilik pek yanasmayin ona. Suan lg g4 bu fiyattaki en iyi urun gibi. Yaptigimiz testler haricinde de aldigimiz geribildirimlerde de arka kapak yipranmasi gibi yapisal sorunlar disinda cok buyu sorun da yok geribildirimlerde. Bootloop kronik sorunu aciga cikmiti g4 de. Fakat bu belli bit tarihten once uretilen partilerde vardi bu sorun. Sonra bu aciga cikinca uretim bandinda duzeltildi. O nedenle alcaksaniz kutu uzerinde yaziyordu sanirim uretil tarihi, yeni tarihli almaya gayret edin. O zaman problem olmaz.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
anlamıyorum kullanıcıları imkan olsa varya 3 sene güncelleme garantili telefon sürerim piyasaya hiç markan olmasın sırf güncelleme diye alacak bir sürü insan var geleştirici değilsiniz progam yazmıyorsunuz size son sürüm ne lazım anlamıyorum vallaha anlamıyorum s3 den berri kullanılan çoklu ekran lg ve samsungun senelerdir kullandışı özellik 7,0 da yeni gelecek ve buna güzelmiş diyip sevinecek insanlar var artık bırakın şu ham,saf, su katılmamış android sevdasını malzeme kalitesi sıfır olan telefona para vermeyin müşteri hizmetler olmayan adamları zenginleştirmekten başka birşey değil

tuncerdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla ben Lenovo Vibe P1 aldim mutluyum en azından şarj elimden dusmemesine rahmen 1.5 gün gidiyor. Kamera işte biraz kötü güzel fotoğraf çekiyor ama işte kamera odaklı telefonun yanında sönük kalıyor. Bana göre GM 5'den daha iyi. 5000mah batarya hızlı şarj ile 1.43dk doluyor. İleride ne gibi sorunlar oluşur bilemiyorum. Ama performans ve ısınma konusunda çok iyi cihaz isinmiyor arka planda dolu uygulama çalışıyor ve oyun oynuyorum alırken Android 5.1 vardı geçen 6.0.1 guncelemesi geldi ve su an telefon canavar. 5.1'de dolu hata vardi hepsini düzeltmişler sağlam bir güncelleme olmuş.

furkanki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
git bir mağaza al eline telefonu öyle karar ver. g3'ün bataryası berbat işlemcisi güçlü olduğu ve ekranından dolayı çabuk bitiyor çabuk ısınıyor. ben oyun canavarıyım dersen al. ben galaxy a3 2016 ve a5 2016yı elde inceledim. kasa efsane, zerafet efsane. s7den daha şık. ekran sağlam. ısınma yok. şarj süresi çok iyi. samsung garantili fiyatları a31200-a51400 ama hepsiburadada ithalatçı garantili a5 1200 lira civarı. ben 2 haftadır araştırıyorum. ithalatçı garantisi de sıkıntı değil. zaten samsunga yolluyon sana hata buluyorlar. z3 compact lenovo gm hepsini elden inceledim. ve a5 almaya karar verdim ya da para çıkmazsa a3 alacağım. git ve kendin bak. kamerasını kendin dene.