Trabzonspor - Fenerbahçe | Süper Lig 30. Hafta Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Trabzonspor Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta?

upload_2016-4-18_22-29-56.png

Trabzonspor Fenerbahçe maçı 24 Nisan 2016 Pazar günü Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda saat 20.00'de başlayacak..

Bülent Yıldırım'ın hakem olarak atandığı mücadele Lig TV'den naklen yayımlanacak.

:: Sizce, bu maç nasıl sonuçlanır?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Trabzon şamar oğlanına döndü bu sene, gelen vuruyor, giden vuruyor.
Bi tane de Fenerbahçe vuracaktır, illa ki... :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Maç Trabzon'da olduğu için Trabzon banko diyorum. Adamı madam ederler.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Trabzon'un sonuna kadar savaşacağına eminim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Fenerbahce kazanir, kazanmaya mecbur. Bu sebepten dolayi en kötü beraberlik alir diyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Beşiktaş zaten %99 şampiyon olacak. Bu fırsatı geri tepeceklerini sanmıyorum.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Yıllardır Fenerbahçe Trabzon'a geldiğinde Trabzonspor'un futbol oynadığını görmedim.
Taraftarı desen zaten kendi takımına destek olmayı unutuyordu.
Her seferinde de 3 puanla dönüyorduk.
Bu sefer farklı olacak diye düşünüyorum. İki takımında mağlubiyet gibi bir seçeneği yok.
Ama buna rağmen Fenerbahçe Trabzon'dan üç puanla dönecektir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Trabzon fena bir takım değil aslında... Oyuncularını tek tek ele alınca orta üst sıra iyi bir takım görüntüsü var. Ne ki özgüvenini yitirmiş bir takım. Fanatik Trabzon seyircisi önünde ayakları birbirine dolanan, korkudan dizleri titreyen bir takım haline getirilmiş. Ne kadar iyi oynarsa oynasın, ne kadar kendini paralarsa paralasın, Fenerbahçe önünde de durumun değişeceğini pek zannetmiyorum. Fenerbahçe büyük bir ihtimalle kazanacaktır, ama elbette bu sonuç şampiyon olmasına yeterli olmayacağı aşikar. Çünkü Beşiktaş zaten bitirdi o işi. Bu saatten sonra sadece mucize olması icap eder.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Trabzonsporun şuana kadar sergilediği oyunlara bakılırsa Fenerin baskısı altında geçecek bir oyun olur ama eğer Trabzonspor bu maç için hırs yapmışsa ve hakemlerin saçma hatalarına kurban gitmez ise ya berabere biter yada Trabzonspor alır.
Trabzonsporun kadro fena durmasada bu sene hakem hataları ve iho döneminde futbolcuların verilmeyen paraları yüzünden yıpranmış bir takım ve takım oyunundan yoksun ve kazandığı son maçlarıda 1 ve ya 2 golle gol açısından kısır bir şekilde kazandı yani gol atmakta zorlanıyor bu durumda fener 2 gol atığı zaman rahat bir nefes alır yani.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Fenerbahçe kazanmak zorunda...Futbolcuların Beşiktaş'ın ne yaptığına bakmadan elinden gelen herşeyi yapmaları lazım son haftaya kadar...3-4 sefer son haftada kaybedilen şampiyonluk bakarsın bu sene son haftada gelir...Allah bu işine kimse akıl sır erdiremez...

Reisaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bjk 1 mağlubiyet, 1 beraberlik alırsa Fenerbahçe tüm maçlarını aldığı taktirde averajla Fenerbahçe şampiyondur.

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Ts maci deplasmani kolay gecuyor 2 0 biter

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
İnşallah hakemin içine etmediği bir maç izleriz nerde kritik maç saçma sapan düdükler ile mafediyorlar zaten kör dövüşü bir futbol oynanıyor ligimizde hakem hataları ile hiç çekilmiyor maç için tahminim beraberlik.

Reisaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bjk Akhisar deplasmanında 3-2 yenik durumdayken 3-3 yapıp 1 puan almayı başardı ama buda Fenerbahçeye büyük fırsat ayağına geldi. Bu son şansıdır. Bu maçı Fenerbahçe alırsa puan farkını 3 puana düşürecek. Artık bundan sonra Fenerbahçe bütün maçları kazanmasından başka çaresi yok. Zor bir şeyde değil.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Maç Trabzon'da olduğu için Trabzon banko diyorum. Adamı madam ederler.
adamlar en son bizi 23 Ağustos 2010'da yenmişler.
http://i.imgur.com/vT8qMGL.png
vT8qMGL.png

ek olarak,

SON 15 MAÇTA GALİBİYET YOK

Trabzonspor'un 1. lige yükseldiği yıldan bu yana büyük rekabet içinde olan her iki takımdan Fenerbahçe, son 14 yıldır Kadıköy'de adeta egemenliğini ilan etti. Şükrü Saraçoğlu'nda oynanan 14'ü lig, 1'i Süper Final olmak üzere son 15 karşılaşmada Fenerbahçe'nin 11 galibiyeti bulunurken bordo - mavililer hiç kazanamadı, sadece 4 beraberlikle yetindi. Kadıköy'deki son üç maçından mağlubiyetle ayrılan bordo - mavililer, son 5 maçta da sadece 2009 - 2010 sezonunda Burak Yılmaz'ın ayağından bir gol buldu.

:D Beşiktaş olamayacak inşallah.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Trabzonspor 11 : Onur, Salih, Bosingwa, Aykut, Musa, Güray, Okay, Özer, Mehmet Ekici, Muhammet Demir, Cardozo.

Fenerbahçe 11: Volkan, Gökhan, Kjaer, Alves, Hasan Ali, M.Topal, Josef, Alper, Volkan, Nani, Van Persie

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Rıdvan Dilmen: "Hasan Ali'nin koluna çarpan top penaltıydı. Sağ koluna çarptıysa %100, sol koluna çarptıysa %1000 penaltı."

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Yıllardır Fenerbahçe Trabzon'a geldiğinde Trabzonspor'un futbol oynadığını görmedim.
Taraftarı desen zaten kendi takımına destek olmayı unutuyordu.
Her seferinde de 3 puanla dönüyorduk.
Bu sefer farklı olacak diye düşünüyorum. İki takımında mağlubiyet gibi bir seçeneği yok.
Ama buna rağmen Fenerbahçe Trabzon'dan üç puanla dönecektir.

Yanıldığıma ilk kez üzülüyorum. Yukarıda yazdığım gibi olur sanmıştım.
Şunu da söylemem gerekir. 2011'den beri Trabzon Fenerbahçe için deplasman değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...