HTC Desire Eye hala alınabilir bir telefon mudur ?

Bu konuyu okuyanlar

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar uzun zamandır telefonlara göz atıyorum bugün telefonu elime aldığım da çok rahat bir yapıya sahip olduğunu fark ettim ve şık duruyor, Lg serileri ve Samsung telefonlarını kullandım bunun kadar rahat hissetmemiştim fakat telefon eski olduğu için kararsız durumdayım. Ve en önemli özelliği telefonun büyük olmaması 5 inc ve ya 5.5 den büyük telefon kullanmayı sevmiyorum cebim de rahat bir şekilde durması gerek. Fazla işim yok telefonla sosyal medya bide fotoğraf çekmek özellikle snapchat tarzı uygulamalar kullanıyorum. Dediğim gibi hala kullanabilir diyorsanız almayı düşünüyorum

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Beğendiysen alabilirsin tabi...Ne kadar para vermeyi düşünüyosun...

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Az daha ekle m8 al daha uzun Ömürlü ve sağlam bir telefon ve daha şık.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beğendiysen alabilirsin tabi...Ne kadar para vermeyi düşünüyosun...

Normal de hiç aklımda olmayan bir telefondu daha pahalı telefonlara bakıyordum açıkçası s7 edge Lg g5 gibi fakat bugün teknosaya gidip telefonu elime aldığım da çok farklı hissettirdi sanki gel beni al diyor gibi geldi :) Ancak telefonun diğerlerine göre eski olması düşündürdü güncellemeler konusunda.. Sanırım şuan da fiyatı 1.498,00 TL civarında

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Valla bütçen varsa hiç bulaşma bu telefona çünkü baktıkların üst seviye model bu ise biraz orta seviye ve dediğin gibi eski yani artık güncelleme zor alır...1500 lira da şu an için verilmez bence...

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Hocam su geçirmez ve ön kamerası beni etkiledi ve elimde ki duruşu her zaman önemlidir. m8 göremedim bugün baktığım da fakat onu da incelerim benim için önemli olan ön kameralarıdır, eğer m8 daha iyiyse tasarım olarak daha rahatlık veriyorsa ona da bakabilirim

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla bütçen varsa hiç bulaşma bu telefona çünkü baktıkların üst seviye model bu ise biraz orta seviye ve dediğin gibi eski yani artık güncelleme zor alır...1500 lira da şu an için verilmez bence...

Hocam baktığım telefonların üst model olması o kadar önemli bir durum değil android cihazlar stabil konusunda pek kaliteli değil bana göre zaten Samsung güncelleme konusunda kullanıcısını en çok önemsemeyen marka. Lg de tasarım olarak hiç hoş değil. Yani yeni deneyim olarak htc düşünüyorum ama 3 milyar verip Htc 10 almak da istemiyorum

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Htc 10 bence de çok pahalı o fiyata zor satılır...Ama baktığın telefon plastik kasa yani biraz daha yakın tarihte çıkmış olanlara bak yada başka bir marka olarak Huawei de düşünebilirsin onların da tasarımı şık...

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Htc 10 bence de çok pahalı o fiyata zor satılır...Ama baktığın telefon plastik kasa yani biraz daha yakın tarihte çıkmış olanlara bak yada başka bir marka olarak Huawei de düşünebilirsin onların da tasarımı şık...

Kesinlikle pahalı kaldı ki bütün telefonlar pahalı, maalesef telefon firmalarına da kızamıyorum 800 TL gibi bi vergisi var telefonların maalesef bu kadar yüksek fiyata geliyor 1500 milyar etmeyecek telefonlar ama bu duruma bir çözüm de yok

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Fiyat belli oldu mu m10

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Arkadaşlar uzun zamandır telefonlara göz atıyorum bugün telefonu elime aldığım da çok rahat bir yapıya sahip olduğunu fark ettim ve şık duruyor, Lg serileri ve Samsung telefonlarını kullandım bunun kadar rahat hissetmemiştim fakat telefon eski olduğu için kararsız durumdayım. Ve en önemli özelliği telefonun büyük olmaması 5 inc ve ya 5.5 den büyük telefon kullanmayı sevmiyorum cebim de rahat bir şekilde durması gerek. Fazla işim yok telefonla sosyal medya bide fotoğraf çekmek özellikle snapchat tarzı uygulamalar kullanıyorum. Dediğim gibi hala kullanabilir diyorsanız almayı düşünüyorum

alınır neden alınmasın yazılım donanım bir yere kadar, telefonu günde defalarca görüyoruz kendimize bile aynada okadar bakmıyoruz şekli şemali tipi hoşunuza gidiyor ise alınabilecek bir telefon

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
bence alma yeterince eskiyen bir model yeni modellere bak derim ama çok beğendiysen alınabilir...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Htc desire eye modeli ciktigi zamanlar tutulan sevilen bir model. Eye adi ile gelip gelismis bir selfi kamerasiyla karsimiza cikmis olmasina ragmen guclu bir islemciye de sahip ayni zamanda. Fakat gunumuz kosullarinda htc eye modelini 2gb ram'e sahip olmasi gelecege donuk iyi bir tercih olmaz. Bugun stock android ile gelen urunlerin bile artik 3gb ram ile geldigini goz onune aldigimizda pek yeterli degil 2gb ram. Ayrica kamera konusunda bulundugu fiyata segmentindeki rakioleri ile ya basa bas yada bir tık geride kaliyor. Mesela sony m5 daha iyi. Iphone 5s daha iyi. Yani bu modellere de bakabilirsin. Fakat benim tavsiyem kesinlikle bu fiyat segmentinde f/p urunu oldugu icin lg g4 islemci, kamera, ekran konularinda daha iyi oldugu icin tavsim g4'tur. Alternatif olarak ip5s, sony m5 dusunebilirsin.

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Htc desire eye modeli ciktigi zamanlar tutulan sevilen bir model. Eye adi ile gelip gelismis bir selfi kamerasiyla karsimiza cikmis olmasina ragmen guclu bir islemciye de sahip ayni zamanda. Fakat gunumuz kosullarinda htc eye modelini 2gb ram'e sahip olmasi gelecege donuk iyi bir tercih olmaz. Bugun stock android ile gelen urunlerin bile artik 3gb ram ile geldigini goz onune aldigimizda pek yeterli degil 2gb ram. Ayrica kamera konusunda bulundugu fiyata segmentindeki rakioleri ile ya basa bas yada bir tık geride kaliyor. Mesela sony m5 daha iyi. Iphone 5s daha iyi. Yani bu modellere de bakabilirsin. Fakat benim tavsiyem kesinlikle bu fiyat segmentinde f/p urunu oldugu icin lg g4 islemci, kamera, ekran konularinda daha iyi oldugu icin tavsim g4'tur. Alternatif olarak ip5s, sony m5 dusunebilirsin.

Hocam düşünceleriniz okudum hak verdim, şayet şunu da ekleyim benim için önemli olan ön kamerasıdır oyun falan oynamam sevmiyorum telefonda oynamayı.
G4 evet güzel telefon özellik olarakta tercih edilecek telefon ki şuan arkadaşım kullanıyor memnun sorun yok ama hoşuma gitmiyor, eğer kamera bakımından 1700 civarına daha iyi telefon varsa yardımcı olabilirsin :) Para konusunda sıkıntım yok fakat ben hiçbir telefona 2 milyarın üstünde para vermem bide eklemekte fayda var 5,5 inc den daha büyük telefon kullanmıyorum şuan kullandığım telefon da 5 inc

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
alınır neden alınmasın yazılım donanım bir yere kadar, telefonu günde defalarca görüyoruz kendimize bile aynada okadar bakmıyoruz şekli şemali tipi hoşunuza gidiyor ise alınabilecek bir telefon

Evet şekli şemali hoşuma gitti yani telefon eline aldığın da hissettirdiği his çok önemlidir

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bence alma yeterince eskiyen bir model yeni modellere bak derim ama çok beğendiysen alınabilir...

Ön kamerası daha iyi ve 1700 civarı önerebileceğin başka bir telefon var mı hocam ve Sivasta yaşadığım için gün ışığını fazla göremediğim için senenin 9 ayı hep parçalı bulutlu bir havamız var :d

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Ön kamerası daha iyi ve 1700 civarı önerebileceğin başka bir telefon var mı hocam ve Sivasta yaşadığım için gün ışığını fazla göremediğim için senenin 9 ayı hep parçalı bulutlu bir havamız var :d
Normal:) daha asagi beklenemezdi ve kaliteli bir telefon olmus. 2800 olsa iyi olurdu

Hocam sizi her soru ve görüşte görüyorum baya ilgilisiniz :) Fakat fiyat konusun da Türk halkı olarak çok şansız olduğumuzun farkındasınızdır

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447

Hocam sizi her soru ve görüşte görüyorum baya ilgilisiniz :) Fakat fiyat konusun da Türk halkı olarak çok şansız olduğumuzun farkındasınızdır
Evet ilgiliyimdir:) dolar yuksek yapacak pek bir sey yok.
Onun icin 2800 3000 arasi cikan cihazlara yine sukredelim:) cunku 3000 den cok yukarlari gelecek
Bu arada desire eye falan alma ne kadar htc de olsa o teknolojik urunun omru kisaldi. Bir urun 3 senedir omru en fazla apple dahil. Kendine note 5 falan al kafan rahat rahat kullan. Butcen 1700 ise lg g4 bak s6 yoktur o fiyata sanirim g4 bak

X bilinmeyen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
O çerçeve kalınlığına şahsen para vermem. Telefonda tasarım önemlidir. Yarın teknolojisinin modası geçince elinde tasarımı kalır.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Evet şekli şemali hoşuma gitti yani telefon eline aldığın da hissettirdiği his çok önemlidir
Sizi mutlu ediyorsa bence alın kullanın htc arayüzü vs güzel cihazın da donanımı oyle öldüm derece kötü değil ama sonra pismanlik yaşarsanız almayın

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet ilgiliyimdir:) dolar yuksek yapacak pek bir sey yok.
Onun icin 2800 3000 arasi cikan cihazlara yine sukredelim:) cunku 3000 den cok yukarlari gelecek
Bu arada desire eye falan alma ne kadar htc de olsa o teknolojik urunun omru kisaldi. Bir urun 3 senedir omru en fazla apple dahil. Kendine note 5 falan al kafan rahat rahat kullan. Butcen 1700 ise lg g4 bak s6 yoktur o fiyata sanirim g4 bak

Hocam g4 tasarım olarak hic hos degil begenmiyorum özellikkleri güzel olabilir benim icin tek önemli olan telefonun ön kamerasıdır gerisi cok sorun yaratmaz

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizi mutlu ediyorsa bence alın kullanın htc arayüzü vs güzel cihazın da donanımı oyle öldüm derece kötü değil ama sonra pismanlik yaşarsanız almayın

Zaten bir sene kullaniyorum telefonu en fazla bir bucuk sene sonra degisiyorum simdi ki telefonumdan sıkıldım telefon piyasası pahalı paramı bosa vermek istemiyorum android fiyatlari cabuk düşüyor

Atakan Erdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Alınabilir mi ? Çok kritik bir soru özellikleri ne yapıcağına bağlı ve güncel sürüm destekliyor mu büyük bir soru ?

Barış Onur Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Alınabilir mi ? Çok kritik bir soru özellikleri ne yapıcağına bağlı ve güncel sürüm destekliyor mu büyük bir soru ?

Sanırım suan android 6 var güncelleme olarak tam bilmiyorum. Ki dedigim gibi ala diyip fotoğraf cekmek ara whatsapp twitter falan.. Facebook gibi uygulamalar kullanmiyorum. Oyun oynamayı sevmiyorum onun icin tabletim var laptopum var hepsi bu kadar. Bu islemler icinde telefona 2 bin üstü para vermek istemiyorum

Son mesajlar