Max 2500-2600 liraya dizüstü

Sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

ogulcansivri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler. Bir konu daha açmıştım orada asus x550jx almaya karar vermiştim ama kullanan biri ile karşılaştım kasa kalitesi hiç hoşuma gitmedi ekranı küçük gibi duruyordu ses sistemi klavyenin içinde olması ayrı bir gariplik almaktan vazgeçtim. Şuan 3 tane bilgisayar var aklımda hangisini önerirsiniz. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Asus K555UB-XO198T (W10) i5 Intel Core i5 6200U 2,3 Ghz Notebook Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Acer Aspire F5-572G-52AQ İ5 (W10) Intel Core i5 6200U Notebook Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

HP STAR WARS SPECIAL EDITION 15-AN000NT P3M89EA NOTEBOOK - Teknosa

lol oynarım, film izlerim, gta V, Euro Truck 2 oynarım bu kadar yapacağım çok bir şey yok.

Hp nin tasarımı ve klavyesi ışıklı, asus çok dayanıklı gibi duruyor, acere bugün baktım malzeme kalitesi güzeldi ve 4 gb ekran kartı var.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Şuan piyasadaki alınabilecek belli başlı markalar var. Başına MSI gelir. MSI her konuda kalitesini kanıtlamıştır. Biz genellikle fiyat performans ağırlıklı sistemler tavsiye ediyoruz ama sadece işlemci ve ekran kartına bakılarak sistem önerilmemeli. Bu fiyata DDR4, HM170 çipset ve 940mx ekran kartı ve skylake işlemci gerçekten büyük nimet. Bu ürün 2500 liraydı fakat şuan fiyatı arttı. Yinede alınabilecek bir ürün. Komple kalite bir ürün. Ayrıca adaptörü büyük, bu demek oluyor ki ürünün vereceği performans yüksek.

MSI GL62 6QC-081XTR i5-6300HQ 8GB DDR4 940MX DDR3 2GB 1TB 7200RPM 15.6 DOS

ogulcansivri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üstüne 1 lira bile koymam ne yazık ki imkansız. Ailemi 2500 lira için bile zor ikna ettim. O 3 laptop arasıdan birini alabilecek olsanız hangisini alırsınız?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
üstüne 1 lira bile koymam ne yazık ki imkansız. Ailemi 2500 lira için bile zor ikna ettim. O 3 laptop arasıdan birini alabilecek olsanız hangisini alırsınız?
Asus tabiki. Acer'ın kasa, menteşe ve klavye kalitesi iyi değil. HP için yorum yapmak istemiyorum teknik serviste beni günahlara sokuyor. Ama unutma Asus'un malzeme kalitesi ve işçiliği asla MSI kadar olamaz.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Hp nin yeni cihazlarında ısınma sorunu var mı bilmiyorum ama eğer bu sorunu çözdülerse tercihin Hp olmalı. 2500 tl verip ekranın full hd olmaması hiç hoş değil. Bu zamana kadar hp,toshiba,dell ve msi kullandım. Hp ve toshiba soğutma konusunda gerçekten beterlerdi. Kullandığım dell workstation olduğu için günlük kullanım için olan modelleri hakkında yorum yapamayacağım. Msi ise aklıma kopan ekran menteşeleri ile aklımda yer edindi. Ekranın durması için arkasına kitap koyuyordum. 1,5 yıldır kendim asus kullanıyorum, malzeme kalitesi ve performans açısından oldukça memnunum. Aynı seriden kuzenime ve teyzemede aldık hepimiz sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Senin linkini verdiğin asusla aynı kasa benzer model kardeşim kullanıyor, performans olarak memnun fakat malzeme kalitesi benim kullandığımki kadar iyi değil maalesef. Kardeşimin laptobu ekran kartının çalışmaması yüzünden servis yüzüde gördü. Bu yüzden servisi hakkında deneyimimizde oldu, hayata küstürecek bir servisleri yok. Yaklaşık 3 haftada onarılmış bir şekilde laptobu yolladılar. Çevremde ki insanlar öneri istediklerinde her zaman ilk önerdiğim marka asus oluyor. Benim deneyimlediklerimin hepsi üst-orta segment cihazlardı belkide memnun kalmamın sebebi bu olabilir.

ogulcansivri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şuana kadar 3 tane acer bilgisayar kullandım biri babamın biri benim ve biride tanıdığındı babamınkini 3 sene önce aldık ne garantiye gitti ne de bir şey oldu taş gibi çalışıyor benim aceri 2007 yılında almıştık bir kaç kere format yedi artık miladı doldu onunda. Ben hep acer kullandığım için ona daha çok güveniyorum ve bugün bimekse gittim asusla karşılaştırdım ve asus çok sade duruyor herkeste var aynı modelden ama acer kendini çekiyor insana