Sorunu Çözecek Koca Yürekli Kardeşlerimi Bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Unturned Oynarken 10-15 Dakika Sonra PC Resetleniyor Macunu Az Önce Yeniledim Kasayı Tertemiz Yaptım Yardım Edin Lütfen İşlemci vs. hiç birşey ısınmıyor tam kıvamında deli olacağım lütfen yardım edin.

masa üstü kullanıyorum oyuna sistem gereksinimlerim fazlasıyla yetiyor kasa ile ilgili bir problem yok biosla ilgilide yok . (EKRAN KARTI ALDIM 1800 TL'YE + FAN + EKRAN KARTINA FAN) Wolfenstein OYNARKEN OLMUYOR BU SORUN DİĞER OYUNLARDADA OLMAYA BAŞLADI WatchDogs,Farcry4

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bilgisayar durduk yere yeniden başlatıyorsa yazılımsal bir sorun vardır. Anakarta ait güncel çipset sürücülerini kurun ve ekran kartını güncelleyin.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bilgisayar durduk yere yeniden başlatıyorsa yazılımsal bir sorun vardır. Anakarta ait güncel çipset sürücülerini kurun ve ekran kartını güncelleyin.

Hepsi Tam Aga Format Bile Attım C'Ye

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Formattan sonra bu sürücülerin hepsini kurdun mu?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Watchdogs veya far cry 4 daha önce sorunsuz çalışıyor muydu? Oyunlar orijinal değilse ondan kaynaklanıyor olabilir. Wolfenstein da olmuyor demişsiniz çünkü.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Watchdogs veya far cry 4 daha önce sorunsuz çalışıyor muydu? Oyunlar orijinal değilse ondan kaynaklanıyor olabilir. Wolfenstein da olmuyor demişsiniz çünkü.

Daha önce ekran kartım uyumlu olmadıgı için açamıyordum oyunları 2 gün oldu ekran kartı alanı oyunlar ojinal değil ama Wolfenstein'de orjinal değil 45 gb oyun indirdim öyle duruyordu açtım sorunsuz çalıştı oynadım hatta baya bi Unturnede gelecek olursak o oyun zaten steamda ücretsiz :/

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Haklısınız, unturned steamde ücretsiz indiriliyordu. Aygıt yöneticisinde herhangi bir ünlem işareti var mı? Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz ve sürücü sürümü kaç?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Haklısınız, unturned steamde ücretsiz indiriliyordu. Aygıt yöneticisinde herhangi bir ünlem işareti var mı? Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz ve sürücü sürümü kaç?
aygıt yöneticisne 1 dk bakayım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

AMDA00 Interface Sadece bunda ünlem var

Cevap :S ?

Cevap Vermediniz Hala :D

Sorun AMDA00 Interfacedende ilgili değilmiş Yav bir kişi yardım etsin

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ekran kartına ekstra güç kaynağından kablo geliyosa aparatı değiştir.
Böyle benzeri problemler ram dende kaynaklanmaktadır.Ramlerini sırayla çıkartıp tekrar tekrar dene sorun devam ediyormu.
2. olarak ekran kartının en güncel değil bir kaç versiyon öncesini bularak yükle mesela ilk versiyonunu.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ekran kartına ekstra güç kaynağından kablo geliyosa aparatı değiştir.
Böyle benzeri problemler ram dende kaynaklanmaktadır.Ramlerini sırayla çıkartıp tekrar tekrar dene sorun devam ediyormu.
2. olarak ekran kartının en güncel değil bir kaç versiyon öncesini bularak yükle mesela ilk versiyonunu.
kardeş sorun kasa ile ilgili değil birşeyi güncelleme ilede alakası yok herşeyim güncel bir video izlemiştim bulmuştum orda çözümünü hatırlamıyorum videoyuda ne yaptıgınıda baya öncedende olmuştu şimdi derecelendirmeyi güncellerken bile pc resetleniyor

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sorularımın hepsine cevap vermemissiniz ama. Hangi ekran kartı, hangi sürüm yüklü?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Güç kaynağı yeterli olmayabilir diyeceğim ama, derecelendirmeyi yaparken bile kapanıyor demişsin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yine de güç kaynağının marka ve modelini öğrenebilir miyim? Ona göre yolumuza devam edelim.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
ya şimdi az birşey bu işlere cahilim güç kaynağının markasına nerden bakacam?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Gerçi derecelendirmede bile belirli bir yük biniyor ekran kartına. Güç kaynağına dair bilgi verirsen ona göre yardımcı olmaya çalışacağım.

ya şimdi az birşey bu işlere cahilim güç kaynağının markasına nerden bakacam?

Kasayı açıp güç kaynağının üzerindeki etikete bakacaksın.

Bu arada ekran kartına giden ekstra güç kablosunu bağladın mı? Ekran kartının fotoğrafını çekip atabilir misin?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
atıyorum 1 dakika

şuanda kasayı açacak tornavida bulamadım onun için imkanım yok k.bakma :S

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bıçak ucuyla falan açma imkanınız yok mu? Açtığınız zaman güç kaynağının marka ve modeline bakın bir de ekran kartının fotoğrafını çekin. Derecelendirme esnasında bilgisayar çöküyorsa donanımsal bir sorun olabilir.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bıçak ucuyla falan açma imkanınız yok mu? Açtığınız zaman güç kaynağının marka ve modeline bakın bir de ekran kartının fotoğrafını çekin. Derecelendirme esnasında bilgisayar çöküyorsa donanımsal bir sorun olabilir.
ilk başta dediğim gibi kasa ile ilgisi yok bu windowsun izinleri falan varmı yani windows otomatik olarak engelliyo olablir mi

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
İlgisi olmadığını nereden biliyorsunuz? Ekran kartı yeterince güç almıyor olabilir. Alakası olup olmadığına anca bu bilgilere ulaştıktan sonra karar verebiliriz başka türlü olmaz.

Tavsiye bizden uygulaması sizden. Elimizden başka bir şey gelmez.

Kasayı açıp bakmak beş dakikanızı bile almaz.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
İlgisi olmadığını nereden biliyorsunuz? Ekran kartı yeterince güç almıyor olabilir. Alakası olup olmadığına anca bu bilgilere ulaştıktan sonra karar verebiliriz başka türlü olmaz.

Tavsiye bizden uygulaması sizden. Elimizden başka bir şey gelmez.

Kasayı açıp bakmak beş dakikanızı bile almaz.
öyle diyorsunuz bakın aralık 20de unturnedi kurdum oyun sorunsuzdu resetlenme falan yoktu 5 gün geçti resetlenme başladı ekran kartını 2 gün önce aldım eski ekran kartı 256 bit 1 gb idi

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hatanın kaynağını bulmak için bir yerden başlamamız gerek. Önerilenleri uygulamadıktan sonra size yardım etmem mümkün değil.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Hatanın kaynağını bulmak için bir yerden başlamamız gerek. Önerilenleri uygulamadıktan sonra size yardım etmem mümkün değil.
harbiden uğraşamam ya :D siz şunu bilin yeter kasa ile ilgisi yok

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Benim için hava hoş kardeş..

Yardımcı olmaya çalışıyorum ama oralıklı olmuyorsun. Kasa ile alakası yok diyebilmen için güç kaynağının bilgilerini bilmen gerekir, ama bilmiyorsun..

GTX 970 dediğin öyle sıradan bir ekran kartı değil, bu sepeble de istediğin sıradan bir güç kaynağı ile kullanamazsın.

Yanlış anlama sakın ama, sen uğraşmayacaksın da biz mi uğraşacağız? Benim adım hıdır elimden gelen budur.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Benim için hava hoş kardeş..

Yardımcı olmaya çalışıyorum ama oralıklı olmuyorsun. Kasa ile alakası yok diyebilmen için güç kaynağının bilgilerini bilmen gerekir, ama bilmiyorsun..

GTX 970 dediğin öyle sıradan bir ekran kartı değil, bu sepeble de istediğin sıradan bir güç kaynağı ile kullanamazsın.

Yanlış anlama sakın ama, sen uğraşmayacaksın da biz mi uğraşacağız? Benim adım hıdır elimden gelen budur.
Thug Life Yaptın Gittin Vay Be :/

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yok estağfirullah, benim öyle bir niyetim yoktu. Amacım yardımcı olmak ama seninde bana destek olman lazım.

Uzaktan anca bu kadar oluyor, bilgisayarı elime alıp inceleme gibi bir imkanım yok maalesef.

Dediklerimi uygulasan en azından bu ihtimalleri ortadan kaldırmış olacağız. Ben şahsen güç kaynağından şüpheleniyorum çünkü..

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Yok estağfirullah, benim öyle bir niyetim yoktu. Amacım yardımcı olmak ama seninde bana destek olman lazım.

Uzaktan anca bu kadar oluyor, bilgisayarı elime alıp inceleme gibi bir imkanımız yok maalesef.

Dediklerimi uygulasan en azından bu ihtimalleri ortadan kaldırmış olacağız. Ben şahsen güç kaynağından şüpheleniyorum çünkü..
kaça kadar açıksınız acaba ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yarım saat daha buradayım sonra işe gideceğim.