FormatFactory ile Format Çilesi Bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Müziği ya da videoyu bir formattan diğerine çeviren tüm ücretli yazılımları unutun; ihtiyacınız olan her şey FormatFactory'de ücretsiz olarak mevcut.

Dosya dönüştürme konusunda tüm limitler kalkıyor. Sadece ses veya videoya odaklanmış ve ücretli bir yazılım yerine artık FormatFactory ile ister ses, ister video ve hatta isterseniz JPEG dosyalarınızı başka biçemlere dönüştürebilirsiniz. Göze hitap etmese de, çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan bu ücretsiz uygulama, iPhone, PSP ve 3GP de dahil olmak üzere neredeyse bilinen tüm formatlar arasında dönüşüm yapabiliyor.

Tek Bir Dosyayla Yetinmeyin

Görsel dosyalarını dönüşüm sırasında etiketleyip döndürmek ve boyutlarını değiştirmek bile FormatFactory ile mümkün. Çoğu programın aksine bir seferde tek dosya dönüşümü yapmak yerine, istediğiniz kadar dosyayı yığabildiğiniz uygulama, gerekli düzenlemeleri çabuk ve kaliteli şekilde yapıyor.

:: FormatFactory yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayın.

Bilgi İçin: FormatFactory
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
öncedende kullanıyodum.. Ücretsiz olması çok iyi ..

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Güzel bir program. Belki faydam dokunur diye Türkçe'ye çevirip yolladım. Total video converter ile karşılaştıran var mı acaba?

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
o nasıl başlık ya sanki format atmaktan kurtuluyomuş gibi okudum :)
ama yazılım güzel :)

yesilbeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Web sitesi yokmu 64 bit desteklisi lazım 64 bitte çalışmıyo ?

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tanshaydar dedi ki:
Güzel bir program. Belki faydam dokunur diye Türkçe'ye çevirip yolladım. Total video converter ile karşılaştıran var mı acaba?
Türkçe dil dosyasını indiremedim gönderirsen sevinirim.

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
mustekin dedi ki:
Türkçe dil dosyasını indiremedim gönderirsen sevinirim.

Türkçe dil dosyası yok zaten, sitesine bakarsan Turkish(Processing) "Türkçe(İşleniyor)" diyor. Gönderdiğim çeviriyi aldılar ve bir sonraki sürümünde Türkçe dil dosyasını koyacaklarını söylediler.

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tanshaydar dedi ki:
+1 varmı acaba?

Yoksa indirip kendim denicem :) ...

makrop!

Asistan
Reaksiyon puanı
1
alt yazı gömebiliyor mu? eğer gömemiyorsa zaten total video converter'a ( o çok kötü arayüzüne rağmen ) rakip olamaz...

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
mp4 videoları avi'ye çevirdim. Gayet güzel ve kullanışlı. Ücretsiz olması ayrı bir güzel :)
Program için teşekkürler...

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
makrop! dedi ki:
alt yazı gömebiliyor mu? eğer gömemiyorsa zaten total video converter'a ( o çok kötü arayüzüne rağmen ) rakip olamaz...

Gömebiliyor.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
youtube'dan indirdiğim videoları , Diğer video formatlarına ve Mp3'e çeviriyorum uzun süredir kullanıyodum çok güzel bi program :)