iPhone 6 Bükülme Sorunu Çözümü

Bu konuyu okuyanlar

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Çözüm biraz uğraştırıcı ama kesin sonuç veriyor.

[video=youtube;_iNgTBMTW64]http://www.youtube.com/watch?v=_iNgTBMTW64&feature=youtu.be[/video]

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bırakın bu işleri daha kaç defa diyecegim.
Iphone 6 da bükülme sorunu yok!!!!!
Herkes kafasindan birşey uyduruyor birkaç kişi video çekmiş hemen koyun gibi atliyorsunuz.
Gittim 3 mağaza gezdim iphone 6 ve plus aldım elime tüm güç uyguladim. Telefonlar neredeyse kırılma noktasına geldi ama ne bükülme vardı ne bişey taş gibi telefonlar.
Bırakın artık iphone da Bükülme yok....

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Herkes kafasindan birşey uyduruyor birkaç kişi video çekmiş hemen koyun gibi atliyorsunuz.
Gittim 3 mağaza gezdim iphone 6 ve plus aldım elime tüm güç uyguladim. Telefonlar neredeyse kırılma noktasına geldi ama ne bükülme vardı ne bişey taş gibi telefonlar.
Yav he he.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar sakin olun :) hiç bir telefonun bükülme sorunu yok :)

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Bu çözüm süpermiş :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu çözüm süpermiş :D

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Senin gibi liselilerle ugrasacak vaktim yok inan.
Samsung kullanıyorum açıklamak gerekirse sence fanboy mu oluyorum idiot monster seni.
Garip. Liseye veda edeli 5 sene oluyor. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama inan seninle uğraşacak vaktim yok. Uğraşmamı istersende peşini bırakmam ama o konuda endişen olmasın. Oradan küfür ve hakaret etmeden önce sakin ol ve o klavyeyi bana ver delikanlı. Elimizden bir kaza çıkmasın.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
sen bükülmüyor diyince bükülmüyor yani
bunca insanın işi gücü yok apple'ı karalamak için uğraşıyorlar diyorsun yani
videoda gördüğümüz gibi bu durumu alay konusu yapacak bir kesim elbette var ancak ateş olmayan yerden duman çıkmaz
bu kadar bükülmüş telefon resminin paylaşılıyor olması normal mi sence
hepsi gıcıklık olsun diye mi büktü telefonlarını?
öyleyse apple fanatikleri aynı şeyi diğer markalar için niye yapmıyorlar?
niye hiç bükülmüş note3 görmüyoruz.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Garip. Liseye veda edeli 5 sene oluyor. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama inan seninle uğraşacak vaktim yok. Uğraşmamı istersende peşini bırakmam ama o konuda endişen olmasın. Oradan küfür ve hakaret etmeden önce sakin ol ve o klavyeyi bana ver delikanlı. Elimizden bir kaza çıkmasın.
Liseye veda edeli yaklaşık 14 yıl oluyor 32 yaşındayım. Abin sayılarım o yüzden saygısızlık etme.
He şunu da diyim sağdan soldan gördüğün şeylerle koyun olma. Git incele araştır dene sonra gel burda yorum yap.
Sen mi benim peşimi bırakmayacaksın. Senin yaşındakilere ders veriyorum ben. Hadi eyvallah

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sen bükülmüyor diyince bükülmüyor yani
bunca insanın işi gücü yok apple'ı karalamak için uğraşıyorlar diyorsun yani
videoda gördüğümüz gibi bu durumu alay konusu yapacak bir kesim elbette var ancak ateş olmayan yerden duman çıkmaz
bu kadar bükülmüş telefon resminin paylaşılıyor olması normal mi sence
hepsi gıcıklık olsun diye mi büktü telefonlarını?
öyleyse apple fanatikleri aynı şeyi diğer markalar için niye yapmıyorlar?
niye hiç bükülmüş note3 görmüyoruz.

Eline al bükmeyi dene bükülmezse gel. Zaten arka kapak plastik çatır diye kırılacak.
Evet gittim denedim gördüm bükülmüyor. Sende git dene sağdan soldan gördüğünüz şeylere itibar etmeyin.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Liseye veda edeli yaklaşık 14 yıl oluyor 32 yaşındayım. Abin sayılarım o yüzden saygısızlık etme.
He şunu da diyim sağdan soldan gördüğün şeylerle koyun olma. Git incele araştır dene sonra gel burda yorum yap.
Sen mi benim peşimi bırakmayacaksın. Senin yaşındakilere ders veriyorum ben. Hadi eyvallah
Bu gereksiz tartışmaya burda Son vermeni öneririm. Çünkü sınırı aşmaya başladın. Saygı hak edene.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu gereksiz tartışmaya burda Son vermeni öneririm. Çünkü sınırı aşmaya başladın. Saygı hak edene.
Once saygı göstermeyi bil ki saygı veya sevgi göresin. Bir yorumun altına tamamen çocukça yav he he yazarak kendini gösterdin zaten.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Once saygı göstermeyi bil ki saygı veya sevgi göresin. Bir yorumun altına tamamen çocukça yav he he yazarak kendini gösterdin zaten.
Bu cümleyi kendin için söylemiş olmalısın. Binlerce iphone 6 büküldü herkes büküldüğü konusunda hemfikir iken çıkıyorsun ortalığa saçma sapan ucu bir yere dayanmayan çocukça ve boş bir yorum atıyorsun. Dediğin önemsenmeyince de insanlara hakaret ediyorsun. Sonra saygı bekliyorsun. Ne kadar trajikomik.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu cümleyi kendin için söylemiş olmalısın. Binlerce iphone 6 büküldü herkes büküldüğü konusunda hemfikir iken çıkıyorsun ortalığa saçma sapan ucu bir yere dayanmayan çocukça ve boş bir yorum atıyorsun. Dediğin önemsenmeyince de insanlara hakaret ediyorsun. Sonra saygı bekliyorsun. Ne kadar trajikomik.
Gittim denedim diyorum sen bence çıkan 3 5 videoya göre hareket ediyorsun git bir mağazaya dene diyorum başka birşey demiyorum.
Çocukluk yapma burda daha liseden çıkmamışsın yaptığın yorumlarla.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Gittim denedim diyorum sen bence çıkan 3 5 videoya göre hareket ediyorsun git bir mağazaya dene diyorum başka birşey demiyorum.
Çocukluk yapma burda daha liseden çıkmamışsın yaptığın yorumlarla.
Denemesem yorum yapmazdım. İphone u seven ve bir zamanlar kullanmış olan biriyim. Liseli gibi ifadeleri kullanmaya devam edersen farklı konuşmak zorunda kalacağım. Bu forumda seni Son kez uyarıyorum. İnsan gibi konuşmaya davet ediyorum.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Denemesem yorum yapmazdım. İphone u seven ve bir zamanlar kullanmış olan biriyim. Liseli gibi ifadeleri kullanmaya devam edersen farklı konuşmak zorunda kalacağım. Bu forumda seni Son kez uyarıyorum. İnsan gibi konuşmaya davet ediyorum.
Liseli gibi mi?
Yaptığım yorumun altına yavhehe gibi sözlük ağzıyla yorum atan bendim değil mi şaşkın çocuk ? :)

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Anlaşılan çok alıngan bir gençsin. Takılma bunlara unutursun.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sdn forumuna yakıştıramadim.
Baktim şuan rütbe asistan diyor ama böyle yorumlar altina yav hehe yazan kişileri nasıl görevli yapıyorlar anlamıyorum

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
100 mesaja ulaşınca herkes asistan oluyor otomatik :)

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
rütbe sistemi mesaj sayısına göre kendi ilerliyor :)

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Telefonda tasarim hatasi oldugu kabul edilsin artik. Apple kullanicam diye kör olmaya gerek yok telefon almak istiyorsaniz ya 5s alin yada 6s serisini bekleyin

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
6 plus'ta bükülme sorunu var iyi optimize edilmemiş sorunlu bir iphone ve çok büyük 6'da kesinlikle bükülme yok hatta çok sağlam diyebiliriz.Yalnız telefon düşerse ekran çok hassas ve önceki iphone'a göre çabuk çiziliyor.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
O iki delikten sonra çalışıyor olması bile şaşırtıcı

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Telefonda tasarim hatasi oldugu kabul edilsin artik. Apple kullanicam diye kör olmaya gerek yok telefon almak istiyorsaniz ya 5s alin yada 6s serisini bekleyin
apple asla problemi kabul etmez
iphone 4 teki çekim problemi ile ilgili jobs amca "çekim problemi yok siz telefonu tutmayı bilmiyorsunuz" demişti
yaşasaydı büyük ihtimalle bükülme sorunu için "siz kullanmayı bilmiyorsunuz" diyecekti.