Bu laptop oyunları kaldırırmı?

Bu konuyu okuyanlar

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Arkadaşlar bi tane laptop aldım ev için lazım olur diye özellikleri i3 2.40 ghz .. 4 gb bellek. intel hd 4000 ve diğeri nvidia 710m daha önce masaüstü kullanıyordum bi tane ekran kartı vardı bu laptopda 2 tane var yani benim amacım oyun oynamak mesela cod modern warfare 3 de en kötü mediumda donmadan oynayabilirmiyim bu oyun kartı hangisi oluyor nvidiamı ? en kötü mediumda hangi oyunları oynayabilirim ve sistem gereksinimlerine bakarken hangi ekran kartına göre kıyaslamam lazım ?

E. Balimre

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hd 4000 işlemciye dahili grafik gt 710m harici grafik kartı.Hangi ayarlarda oynarsın bilmiyorum ama gt 710m çok güçsüzdür.Ama belki oynatır emin değilim.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
yardımcı biri çıkar elbette oyunları ona göre yükleyeyim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
oyunu unut nfs most wanted anca oynarsın ötesi de yok gt710m intel hd4000 ayarında.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
hocam bence sizin pek bildiginiz yok medieval total war son cıkan oyununu kasmadan oynadım 2014 yılı yapımı front.... diye oyun var onuda mediumda bitirdim.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hocam laptop modelini yazmadığın için donanımı seninkiyle aynı mı bilemiyorum ama 710m ile ilgili fikir edinmeni sağlayacağını düşündüğüm bir video:

[video=youtube;yzhCyJI6d8E]http://www.youtube.com/watch?v=yzhCyJI6d8E[/video]

Yorum yapan arkadaşlar biraz acımasızca yapmış sanki :)

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Hocam bence donanımı aynı değil eğer modelden anlyıorsanız size modelini atabilirim.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hocam bence donanımı aynı değil eğer modelden anlyıorsanız size modelini atabilirim.

Oyunlarda daha çok ekran kartının önemli olduğunu biliyorum. Videodaki ekran kartı ise 710m yani sizinki. Diğer donanımlar farklı olsa bile ki bence çok farklı değildir,bu oyunu çok çok farklı fpslerde oynayacağınızı sanmıyorum. Siz yinede modeliyle birliktle Youtube'a "xxx laptop modeli game performance" tarzı şeyleri aratıp izleyin. Faydasını görürsünüz tahminimce.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Tamam hocam sağolun deneyeceğim kaldırmaz dedim çünki 2014 yapımı front... diye bi oyun vardı mediumda oynayabildim

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Oyunlarda daha çok ekran kartının önemli olduğunu biliyorum. Videodaki ekran kartı ise 710m yani sizinki. Diğer donanımlar farklı olsa bile ki bence çok farklı değildir,bu oyunu çok çok farklı fpslerde oynayacağınızı sanmıyorum. Siz yinede modeliyle birliktle Youtube'a "xxx laptop modeli game performance" tarzı şeyleri aratıp izleyin. Faydasını görürsünüz tahminimce.
gt710m giriş seviyesi bir ekrankartı oyunları açabilmesi bizim için yeterli :) üyelerin "oyun oynama" kriterleri bşraz yüksek ondan öyle yorum yapıyorlar :) zira haklılar da şöyle oturup "zevkle" oyun oynayabilrceğiniz bir kart değil gt710m
Tavsiyem en azından gt740m donanımlı bir laptop edinmeniz. Lenovo v580c, Lenovo g510 modellerini inceleyebilirsiniz.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
gt710m giriş seviyesi bir ekrankartı oyunları açabilmesi bizim için yeterli :) üyelerin "oyun oynama" kriterleri bşraz yüksek ondan öyle yorum yapıyorlar :) zira haklılar da şöyle oturup "zevkle" oyun oynayabilrceğiniz bir kart değil gt710m
Tavsiyem en azından gt740m donanımlı bir laptop edinmeniz. Lenovo v580c, Lenovo g510 modellerini inceleyebilirsiniz.

Hocam ben şuan üni1 başlayacağım önceden aldığım masaüstü vardı yaklaşık 2.5 milyara almıştım dolar bazında almıştım tabi 7 sene önceydi süper bilgisayardı şimdi 200 tl etmez :) laptop alayım dedim öyle idare etmesi için bunu aldım tabi bunu ciddi şekilde almadım zamanı gelince tekrar masaüstü toplayacağım üst oyunlar olmasada orta seviyede sorunsuz oynasam yeterli