Antivirüs Öneri!!

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar.Bugün babam Norton alıyordu ama alamadı.Sizce Norton'u almalı mı?Yoksa başka bir şey almalı mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

YARDIM!!!

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Merhaba arkadaşlar.Bugün babam Norton alıyordu ama alamadı.Sizce Norton'u almalı mı?Yoksa başka bir şey almalı mı?

YARDIM!!!
6 Aylık kampanyası var mcafee nin kur onu para vermeye hiç gerek yok

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
12 aylık avira antivirus suite öneririm. internetten satın alabiliyorsun yalnızca. ama 10 numara korur.

TK1071

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım Comodo kur arkana bakma.

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Neticede firmalar çalışıp çabalayıp ürünlerini sunuyorlar bizde internetten indirip lisanslama alışkanlığı oluştu hep bedava ama ne yapalım fahiş fiyata satıyorlar bizede çare kalmıyor bencede internetten full olarak indirebilirsin YILLARIN TECRÜBESİNE DAYANARAK İKİ ÖNERİM OLACAK SANA 1-KASPERSKY 2014 İNTERNET SECURİTY 2-AVG İNTERNET SECURİTY 2014 TAMAMEN PROFESYONEL YAZILIMLARDIR VALLAHİ BUNLARI BİR KULLAN GÖZÜN BAŞKA BİRŞEY GÖRMÜYECEK ANTİMALLWARE OLARAKDA MALWAREBYTES KULLAN PC'N RAHATLIYACAK BAK İNTERNETTEN İNDİR ÇOK UZUN SÜRERSE BANA LİNKİ AT PREMİUMA ÇEVİRİP VEREBİLİRM İSTERSEN.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kaspersky internet security al...

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Uzun yıllar Avira kullandım. Sonrasında muhtelif antivirüslerin deneme sürümlerini yükleyip denedim. Ve Bitdefender İnternet Security aldım.
Çok memnunum.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Ben avg kullanıyorum memnunum açıkcası...

Reaksiyon puanı
16,118
bedava istersen avast14 free en iyisi free olarak.
viewer

http://download.cnet.com/Avast-Free...0019223.html?part=dl-85737&subj=dl&tag=button

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bedava istemiyorum :D Bu sefer alcam.Tam korusun pc'yi.Avast kimse demesin.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar bedava istemiyorum :D Bu sefer alcam.Tam korusun pc'yi.Avast kimse demesin.
Avastı sevmemen için hiçbir sebep olmaması lazım 5 yıl önceki avast tabiki kötüydü ama şimdi en profesyonel kadro onlarda sanırım iyi işler yapıyorlar :)

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Avastı sevmemen için hiçbir sebep olmaması lazım 5 yıl önceki avast tabiki kötüydü ama şimdi en profesyonel kadro onlarda sanırım iyi işler yapıyorlar :)
Eski avast'ı özledim :( Şimdiki sırf para için.Hatta sahte kod kullandım bir kere onu bile farkettiler!!

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim Comodo kur 1 ay dene. Begenirsen ücretlisini de alırsın.

Ücretli almasına gerek yokki ücretsizi ücretlisi kadar iş görüyor zaten sadece güvenlik duvarı için ücret ödemek yerine ücretsiz güvenlik duvarı yazılımları kullanabilir ;)

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
nedir bu antivirus meraki anlamadim gitti:D
illa alacaksan norton al digerlerine bakma sistemden çok sistemi kulanan
antivirusler testlerde başi çekiyor:D

TK1071

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ücretli almasına gerek yokki ücretsizi ücretlisi kadar iş görüyor zaten sadece güvenlik duvarı için ücret ödemek yerine ücretsiz güvenlik duvarı yazılımları kullanabilir ;)

Illa ücretli olsun diyor arkadaş

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Avg,Avira,Norton gözüme girdi.Üçünden birini alacağım.Şağolun.Hangisini alayım bu üçünden...

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eset Nod 32 den başka antivirüs tanımam ben çünkü şu ana kadar kullandığım en iyi antivirüs programı

Burdan lisanslı sürümünü İndirebilirsin
Eset'ten nefret ederim.Ve sen beni anlamıyorsun?

Avira kullandım internet hızını %40 azaltıyor her türlü test ettim ama koruma yönünden süper norton veya avg alabilirsin
Norton ve AVG kaldı.Şavaş başlasın!!

karatekamil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dostum tek kullanıcı oldumu dediğin gibi fiyatlar pahalı ama mesela ben norton 360 kullanıyorum 2 yıldır 3 bilgisayar lisanslama özelliği var 60 lira 3 pc ye kuruluyor ben 2 yıldır o şekilde kullanıyorum vede fiyatını da bölüşüyoruz kullananlar olarak.

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Norton internet security deneme sürümünü bir aylık olarak kurmuştum bana size özel teklif diyerek 18 tl ye indirimli olarak 3 pc ye kurulan lisans verdiler.bende hemen aldım gayette memnunum...

biyoweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım illede norton diyorsan şu linkten 6 aylık full sürümünü bedava indirebilirsin. 6 ay sonunda ister parasını verir tam sürüme yükseltirsin, ister başka bir antivirus denersin;

http://www.buzz99.com/norton-antivirus-2014-product-key-free-6-months-subscription/

Benim de bugun Mc Affee antivirusumun suresi dolmuştu. Ne yapsam ne kursam diye düşünürken aynı siteden Bitdefender internet security 2014 için de 6 aylık lisans no verildiğini gördüm. Şu an onu kullanıyorum. Bitdefenderda baya iyi şimdilik.

http://www.buzz99.com/bitdefender-internet-security-2013-free-1-year-license-key/

vedocan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2002 yılında xp kurdum deepfreeze ile kitledim hic antivirus kullanmadım 3 ayda bır kilidi açıp xp guncellemelerı aldım tekrar kitledim.

12 yıldır pcye hiç format atmadım. tüm aileme o yasak bu yasak demedim herkese kullanıma açtım. Donanımımın hep %100 performansında kullandım.

Tavsiyem hız ve performans kayıbı istemiyorsanız benzinli arabanıza tüp taktırmayın.