Türkiyenin En Sık Ziyaret Edilen Forum Siteleri

Bu konuyu okuyanlar

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tek büyük donanımhaberdir diğerleri onun yan ürünleridir.Şahsen asıl mekanım da donanımhaberdir.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Donanım tabi ki daha iyi ama forum tasarımı şusu busu berbat.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Maxicep ve sdn kullanıyorum dh uyeligim var ama bana çöplük gibi geliyor

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
DH ye çöplük diyen arkadaslar direk tasarıma bağlamışlar.Dh nin üye sayısı sdn yı 5 e katlar.Zaten dh ye ilk girdiğinizde kolay alışamazsınız.Dh deki üyeler bu işi bilen ve yapan oldukça bilgili tecrübeli ve deneyimli kişilerdir.Ayrıca SDN nin eski editörlerinden biri de senelerdir DH de :) .SDN de iyidir ama bilgi birikimi pek yok.Sadece telefonlardan şunlardan bunlardan konu açılıyo programcılıkla ilgili dah doğru düzgün konu açılıp cevap yazıldığını grömedim.Kısaca DH gelişmiş bir forum SDN ise gelişmekte olan bir forumdur.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
SDN biraz daha ''cool'' duruyor :)
Ama DH'ninde üye sayısı oldukça fazla ve bilgi alışverişi yapılması oldukça kolay buraya göre :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
dh gibi sitemi var , biraz fazla ios haberleri yapiliyor ama olsun

1. dh
2. chip
3. sdn benim icin

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
DH ye çöplük diyen arkadaslar direk tasarıma bağlamışlar.Dh nin üye sayısı sdn yı 5 e katlar.Zaten dh ye ilk girdiğinizde kolay alışamazsınız.Dh deki üyeler bu işi bilen ve yapan oldukça bilgili tecrübeli ve deneyimli kişilerdir.Ayrıca SDN nin eski editörlerinden biri de senelerdir DH de :) .SDN de iyidir ama bilgi birikimi pek yok.Sadece telefonlardan şunlardan bunlardan konu açılıyo programcılıkla ilgili dah doğru düzgün konu açılıp cevap yazıldığını grömedim.Kısaca DH gelişmiş bir forum SDN ise gelişmekte olan bir forumdur.

Katılıyorum burda genellikle telefon konusu açılıyor ancak diger konular burda da mevcut ha ordaki uyeler daha tecrübeli olabilir ama ana sayfayi gordukten sonra insan in foruma giresi gelmiyo (tasarım olarak bence)

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Katılıyorum burda genellikle telefon konusu açılıyor ancak diger konular burda da mevcut ha ordaki uyeler daha tecrübeli olabilir ama ana sayfayi gordukten sonra insan in foruma giresi gelmiyo (tasarım olarak bence)
Burda programlama ile ilgili konu açıldığında cevap yazan yok.bi kaç kişi cevap veriyo onlarda başka bi siteye yönlendiriyo.sitenin genel yaş ortalaması 15-16 o yüzden bilgi eksikliği çok fazla daha çok geyik dönüyo buralarda.

tufanoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
donanım habede burası kadar çok güzel teknolojiyi çok seviyorum bunlarda iyi takip ettiriyor

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bi soru donanım habermi eski shiftdeletmi ? bunu merak ediyom valla

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
forumlar bitti gözümde, ama yerini dolduracak bir şey de göremiyorum. lütfen acil yardım!!...

DarkJoueur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
R10.net'in birinci olması doğal. Sadece web sitesi olanların üye olabildiği bir site ve web sitesi sahipleri genelde Alexa ile site istatiklerini takip ederler. Hal böyle olunca liderlik kaçınılmaz.

Keşke her site sahibi üye olabilse. :huh:

sahanebaskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya aslında gelişmiş ülkelerde her işin kendine göre forumu ve bu forumları takip eden grupları açılmış durumda.. mesela sadece dış ticaretçilerin takıldığı forum var ingilizlerin ve binlerce kişi takip edebiliyor. biz de henüz teknoloji ile herkes tanışmadığından mıdır nedir süreç hala yavaş ilerliyor..

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
ikinciye donanım haber forum yazılmışta donanım haberde 2 tane konu açtım 15 gün oldu daa 1 allahın kulu cevaplamadı bence 2. sıraya shiftdelete.netin ismi yazılmalı foruma geldiğimden beri açtığım her konuya maşallah hemen cevaplar geldi çok iyi bir forumsunuz allah devamını getirsin

Eric Cartman

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ikinciye donanım haber forum yazılmışta donanım haberde 2 tane konu açtım 15 gün oldu daa 1 allahın kulu cevaplamadı bence 2. sıraya shiftdelete.netin ismi yazılmalı foruma geldiğimden beri açtığım her konuya maşallah hemen cevaplar geldi çok iyi bir forumsunuz allah devamını getirsin
Donanimhaber'de genelde makara konusu aç yorum dolar anında , işin düşünce zor .

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Bence DH'nin en büyük sorunu;üyeler kendilerini çok üst görüyorlar ve de bu insanı deli ediyor...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Bahsi geçen sitenin portalı gerçekten iyidir ancak forum sitesi kuru kalabalıktan öte değildir. Dünya kadar reklamı, imzası da cabası.