Barbie :)

Bu konuyu okuyanlar

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Adam kızına Barbie almak ister ve bir oyuncakçıya girer.
- "Vitrindeki Barbie bebek kaç para?" diye sorar.
Satıcı:
- "Hangisi beyim?" ve devam eder:
- "Barbie spora gidiyor 19.95 Dolar,
Barbie alışverişte 19.95 Dolar
Barbie discoda 19.95 Dolar
Barbie plajda 19.95 Dolar
Barbie boşandı 265 Dolar."
Adam şaşırır:
- "Neden hepsi 19.95 de, boşanmış olan 265 Dolar?"
Satıcı cevaplar:
- "Çok basit boşanmış Barbie ile birlikte; Ken'in evini,
arabasını, mobilyalarını da alıyorsunuz."

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=386569]oncrenes[/MENTION] Kardeşim derdin ne? Forumdan son başlıklara bakıyorum alayı senin yorumların ve alayı gülme efekti. Yorum yapıyorsanız düzgün yapın, senelik konuları hortlatıp, gerçekten işe yarar konuları sıralamadan çıkarmayın lütfen ya.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bu nasıl br espridir arkadaş ...

valla sogudum yaa .... :D

cemgil05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@oncrenes Kardeşim derdin ne? Forumdan son başlıklara bakıyorum alayı senin yorumların ve alayı gülme efekti. Yorum yapıyorsanız düzgün yapın, senelik konuları hortlatıp, gerçekten işe yarar konuları sıralamadan çıkarmayın lütfen ya.

Ben de farkettim iki saat kadar önce 20 küsürlerdeydi mesaj şimdi baktım 100lerde. teşekkürler yazıyordu her mesaja acaba dedim bot falan mı,şimdi baktım farklı bişi yazmış :)

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Ben de farkettim iki saat kadar önce 20 küsürlerdeydi mesaj şimdi baktım 100lerde. teşekkürler yazıyordu her mesaja acaba dedim bot falan mı,şimdi baktım farklı bişi yazmış :)

Kısa yoldan rütbe mi artırmak istiyordu neydi artık :) Madem öyle bir şey yapmak istiyorsun, bari adam akıllı işe yarayan yorumlar yaz da biz de bilgilenelim demezler mi adama :D