SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
15450_3.jpg

Giriş filan baya etkileyici idi. Bazı sahneler abartılıda olsa 3.'yü merakla bekliyorum. 10/7

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Düğün Dernek
On numara film olmuş gerçekten tüp atma ve "nasıl vuruyor lan" sahnelerinde yere düşüyodum
Prisoners
Puan9/10
Klişeleri birleştirip gerilim yapıp iyi de bir senaryo ekleyelim demişler ve yapmışlar:D sonunda hayal kırıklığına uğradım ne biliyim the Departed tarzı bir son bekledim ama olmadı:( fakat sağlam bir polisiye-gerilim isteyenler için ideal

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Iron Man 3

Şu çocuk filmlerini her seyrettiğimde pişman oluyorum ama yoklukta yine seyrediyorum.
5.5/10

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
hobbit-smaugun-corak-topraklari-1383814127.jpg

3D olarak beyaz perde başındaydık yine 1. si kadar çok aksiyon dolu olmasada kendine göre iyiydi, efektler konusunu açmama gerek yoktur zaten.Sonunda çalan müziğe hayran kaldım şahsen bittiği yer ise tam bir hayal kırıklığı oldu açıkçası :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Beklediğimden iyiydi :)
film aynı şekilde iyiydi ama ben filmin müziklerini daha çok beğendim bana göre filmin önüne geçmeyi başardı.ama film de kötü demiyorum oldukça keyifli ve iyiydi.bakalım kai po che! yide izlemek nasip olacak mı ? :)

ozakin70

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Düğün Dernek

dugun-dernek-1384508519.jpg

Film için geçen zamanım için çok pişman oldum; onun yerine İşler Güçler dizisinin her hangi bi bölümünü izleseydim daha iyidi hiç yoktansa Sadi'ye gülüyordum...
2. seansta çıkıp gidecektim ama arkadaşımı uyandırmayım diye bitmesini bekledim güldüğüm yerler 1 elin parmaklarını geçmez onlarda zaten küfürlü sahnelerdi malum;D Hani youtube ta paylaşılan bölümler var ya tüpçü bölümü filan işte sadece o kısımlarda güldüm diyebilirim yinede vaktim çok derseniz buyrun ama benim gibi vakit sıkıntısı çekenlere önermem ha kalabalık seste ve karanlıkta daha iyi uyuluyormuş arkadaşımın tavsiyesi ;)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Bourne Redundancy pardon Bourne Legacy
Paul Greengrass doğru demiş saçmalığın ta kendisi Bourne serisi hep üstüne koyarak giden nadir serilerden biriydi onunda içine .... neyse şöyle diyim sakın Bourne filmi ummayın zaten Matt abide yok zaten tek başına olarak değerlendirdiğimizde bile 1 saat boyunca hiç birşey yok gibiydi ama can sıkıntısı için ideal

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Raanjhanaa 2013
http://www.imdb.com/title/tt2359810/
raanjhana.jpg

Güzel bir aşk hikayesi , drama, Hindistan'ın dini farklılıkları, siyasi bir yapı.
film tam bir harman olmuş.unutmadan harika bir final. [MENTION=34608]Darknes$[/MENTION] sağ olsun Dhanush ile 3 filminden bir tanışıklığım vardı.son filmini de merakla bekliyordum izlemiş oldum. :)
88/100

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hobbit-smaugun-corak-topraklari-1383814127.jpg

3D olarak beyaz perde başındaydık yine 1. si kadar çok aksiyon dolu olmasada kendine göre iyiydi, efektler konusunu açmama gerek yoktur zaten.Sonunda çalan müziğe hayran kaldım şahsen bittiği yer ise tam bir hayal kırıklığı oldu açıkçası :)

Film de çok fazla ara boş sahneler var. Uzatabilmek için çok saçma sahneler eklemişler.
Özellikle Legolas ve Tauriel bölümleri baydı yani.
Filmi HFR 48 FPS olarak izledim, çok farklı geliyor göze fakat Azog ve diğer animasyon karakterlerinin çizimleri mükemmel yansıtılmış.
LOTR hayranı olarak Hobbit 1. filmine 3 kere gitmiş biri olarak, bu filme puanım kendimce 10/7-6..

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hobbits in ikinci filmi bu Smaugs'un çorak toprakları. imdb'yi bilmem ama ben 6.9 puan verdim.

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Başkanlar , Hobbit sadece alt yazılı mı yayına girdi ? Türkçesi yok mu bu lanet olası filmin yaa.. Bakıyorum bakıyorum orjinal alt yazılı yazıyor başka da birşey yazmıyor.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Başkanlar , Hobbit sadece alt yazılı mı yayına girdi ? Türkçesi yok mu bu lanet olası filmin yaa.. Bakıyorum bakıyorum orjinal alt yazılı yazıyor başka da birşey yazmıyor.
Bulunduğunuz yerde yok sanırım başka bir salona gidin, Dublajlı olarak gösterimde.

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ooo İzmir de sadece Park Bornova da varmış galiba.. Olmaz olsun 1 hafta oldu hala getirememişler