Kaç Yıl Oldu?

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yaklaşık 2 ay oldu. hala geçmedi. geçeceğe de benzemiyor :)
keşke oda sevse.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Hadi millet hiç mi yazacağınız bir şey yok yav? :)
Annesinin adı Birnaz olan genç Ciguli'nin "Birnaz" şarkısına kızıp kaset şirketini basarak çaycıyı rehin alalı 14 yıl oldu. :mrgreen:

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çernobil in üzerinden 27 yıl geçti her 26 Nisan da CoD 4 deki Çernobil bölümünü oynuyorum:p

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ee millet seyirci kalmayın gülmek beleş değil. Gülen yazsın bir şeyler :mrgreen:

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ilk superman1978 ıngiltere yapımı filiminden bu yana superman hep tayt üstüne slip don giyiyor hiçte tepki çekmiyor kimse çıkıp demiyorki bu ne hal böyle süper kahraman mi olur hızlı giyinmekten dolayı tayti altta donu üstte giyiyorsun superman in bu hali diğer marvel kahramanlarına da örnek olmuştur.Ayrıca bu kombinasyon Yeni çekilen filimlerde halen yoğun olarak kullanılmaktadir.

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Galatasaray ın Leeds uinted ı yenmesi sonrası star gazetesi dingiltere başlığı atmıştı 13 yıl oldu vaybe anma zaman geçmiş hatta fotosunu koyalım ..

Ekli dosyayı görüntüle 9452

hakanonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
41 yaşında kariyerli ve işsizliğimin 1.5 yılı doldu :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
3 yıl içinde 6 defa parti değiştirdiği için adi "Fırıldak Kubi "ye çıkan milletvekili Kubilay Uygunson istifasının ardından "Politikaya asıl şimdi ısınıyorum " diyeli 15 yıl oldu.
:)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
İzmirde rakı fabrikası ile şarap fabrikası işçileri "Rakıspor - Şarapspor " maçı sırasında seyircilerle birlikte içeli 53 yıl oldu. :4:

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Galatasaraylı futbolcu Sabri arkasında ''Sarbi'' yazan bir formayla sahaya çıkalı 7 yıl oldu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

A.Gül 5 kere ardarda 29 Ekim'ler de hastalanıp bu sene hastalanmayinca bizleri sasirtali "1 gün" bile olmadi.

İspanya'da eskiden rahip olan bir belediye başkanı "Bana oy vermeyenin günahlarını açıklarım" diyeli 11 yıl oldu.

Süleyman Demirel, '' Türkeş Türk çocuğu, Ecevit halk çocuğu, Erbakan Müslüman çocuğu, biz o.......çocuğu muyuz? '' diyerek lakapsızlığından yakınalı 34 yıl oldu.

Doğum günü için yaptırılan kedi şeklindeki pastaya kıyamayan Ajda Pekkan sadece kuyruğu keseli 11 yıl oldu.

Süleyman Demirel '' Türkiye'de petrol vardı da, tankerlerin hortumuna ağzımızı dayayarak biz mi içtik? '' diyerek petrol sorununu çözeli 33 yıl oldu.

Kocaeli'nde kaçak elektrik kullanırken yakalanan bir kişi, "Ben yapmadım. Oğlan çok yaramaz, o yapmıştır." diyeli 2 yıl oldu.

Adolf Hitler'in yakıldıktan sonra küllerinin Berlin'de kanalizasyona atıldığı ortaya çıkalı 14 yıl oldu.

"Laf Aramızda" programına konuk olan Esra Erol, ciple giderken otobüstekileri görünce ağladığını açıklayarak ağlamaya başlayalı 1 yıl oldu..

DAHA ÇOK VAR Bakınız

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ehliyet değiştirme için değerli kağıdımız yüz kusur lira dir diyen ilgili kurumlar bu lafı söylemesinden bu yana üç ay geçti

Asgari ücretle bal gibi geçinilir diyen bakanımız bu sözü söylemesinden itibaren 9 ay geçti.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=34139]wolkhy1903[/MENTION] tek tek, ara ara yazalım ki konu güncel kalsın.

polonyalimendil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hidayet türkoğlu, angola karşılaşması sonrası, ''allah da yardım etti sağ olsun,'' diyerek samimiyetin sınırlarını zorlayalı 10 yıl oldu...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Turgay Şeren, Telegol programında Ali Sami Alkış'ın "Lucescu beni bile oynatır " sözüne "Yok ebesinin *** " diyeli 12 yıl oldu :mrgreen:

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İsmail Yk, Șappur Șuppur şarkısını çıkaralı 10 yıl oldu. :D

HSYN89N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
TRT Radyo 3'de müzik programı yapan Engin Arman, "Şimdi de Pink Floyd ve arkadaşları The Wall'u söyleyecek.." diyeli 17 yıl oldu.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Mecliste uyuşturucu hakkında konuşan Canan Arıtman, "Gördünüz mü Memati uyuşturucu yüzünden ne hale geldi." örneğini vereli 5 yıl oldu.

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Nihat Doğan sevgilisinden gelen mesajları gazetecilere gösterdikten sonra aniden ''Ben bunları size niye gösteriyorum'' diye sinirlenip cep telefonunu kıralı 5 yıl oldu...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Spiker Ümit Aktan, Türkiye - İsviçre maçını anlatırken "Gygax yerde numaradan yatıyor birazdan köpek gibi koşacak" diyeli 8 yıl oldu.
:lol:

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Arkadaşlar gafları paylaşırken dikkatli olalım :) Normalde yazılmayacak şeyleri "gaf" olarak da yazmayalım, paylaşmayalım :)