Lg merkez servis cumartesi -pazar açik olur mu

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar telefonumda birkaç sorun var hangi rom denediysem olmadı acaba yarın götürsem mecidiyeköye açik olur mu servis bilen varsa saat kaçtan kaça açik oluyor birde telefonumda rootlu zeus vardı rootsuz v20d flaşlayıp üstüne pc suiteden güncellersem garantiye tekrar girer mi

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Haftasaonu sadece cumartesi çalışırlar genelde. Uzaksa boşuna gitme derim yarın. Pazartesi garanti olsun işim. Kilidini açtıysan unlocker yapman lazım. Nasıl yapacağınıda telefonun modelinin + unlocker yazıp aratarak google amcaya sorabilirsin.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Haftasaonu sadece cumartesi çalışırlar genelde. Uzaksa boşuna gitme derim yarın. Pazartesi garanti olsun işim. Kilidini açtıysan unlocker yapman lazım. Nasıl yapacağınıda telefonun modelinin + unlocker yazıp aratarak google amcaya sorabilirsin.

rootsuz rom flaşlasam bile yine garanti dışı mı oluyor yani

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Kilit açmadan rom kuruluyor mu? önemli olan kiliti açmamış olman yada açıp kapatmış olman.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Kilit açmadan rom kuruluyor mu? önemli olan kiliti açmamış olman yada açıp kapatmış olman.

kilit açmak nedir onu anlayamadım ki ben ilk telefonda rom değişirken rootlu v20d yükleyip cwm de açip öyle rom değişiyordum kilidi açmak nedir onu anlayamadım ben şimdi diyorum ki smartflash tool ile rootsuz v20d yükleyip pc suite ile güncellersem son sürüme tekrar garantiye girer mi

sizin kullandıgınız telefon nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cumartesi-pazar kapalı bildiğim kadarıyla. ayrıca lglerde bootlader kilidini açıp kapatma yok en azından optimus blackte yok. orjinal romu kurup servise ver sorun çıkmaz..

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
peki çok teşekkürler bende daha önce bootloader diye b i kilit duymadım optimus blackte