Araç Çubuğumdaki dosya, klasörler simge durumunda nerdeler? SORUN ÇÖZÜLDÜ

Bu konuyu okuyanlar

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli arkadaşlar.N oldu nasıl oldu bilmiyorum. ama benim dosyalar,siteler vs. açıkken simge durumuna getirince kayboluyorlar. ancak alt+tab ile görebiliyorum. lütfen yardım... :'(

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
görev çubuğunda otomatik gizle seçeneği aktif olabilir belki de.

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesajın için teşekkürler. Yalnız ben onu da denedim baktım yok. Benim bilgisayarın sorunu görev çubuğunu gizlemesi değil. Çünkü görev çubuğundaki hızlı başlat ögelerim ve sağda da saatin vs. olduğu ögeler tamamen görünüyor. sadece açık bir dosya veya web sitenin simge haline getirilmesiyle hiçbi şey görünmüyor görev çubuğunda... :(

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Bu durumu yaratabilecek bir program yükledin mi bilgisayarına son zamanlarda?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
başlat çubuğunu otomatik gizle yapmış olmayasın?

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesajları sürekli takip ediyorum zaten ve bakıyorum. ancak maalesef...
Ama bu duruma neden olacak bi program yükledin mi sorusuna gelince, onu bilemiyorum. çünkü doğal olarak bi kaç program yüklemiştim...ama doğal herkesin bildiği programlardan...

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Fareni masaüsütünün en altına getir ve sol tuşa basılı olarak yukarıya doğru sürükle bakalım görev çubuğu çıkıcak mı. Belki de yanlışlıkla görev çubuğunu aşağıya kaydırmışsındır. ::)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
enesce dedi ki:
Ama bu duruma neden olacak bi program yükledin mi sorusuna gelince, onu bilemiyorum. çünkü doğal olarak bi kaç program yüklemiştim...ama doğal herkesin bildiği programlardan...
Tema veya sistem dosyalarına, kayıtlarına müdahale eden programlardan diyelim o zaman

J3uLuT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla Sorun ''Görev Çubuğunu Ototik oLarak GizLe'' Bunu Seçmişsen oLabiLir. €ğer ßunu Pasif Yapıpta Çözüm aLamadıysan. ßir Msj daha Yazda DetayLarına ıneLim..

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
J3uLuT dedi ki:
Valla Sorun ''Görev Çubuğunu Ototik oLarak GizLe'' Bunu Seçmişsen oLabiLir. €ğer ßunu Pasif Yapıpta Çözüm aLamadıysan. ßir Msj daha Yazda DetayLarına ıneLim..
arkadaşım ilgin için teşekkürler..
Yukarlarda da söyledim sanırım. Ben görev çubuğunu ne kilitledim ne de gizledim.. tekrar tekrar bakıyorum şu an yok öyle bi şey. Hem benim sorunum görev çubuğumun gizliliği değil. görev çubuğunda listeler duruyor. yani hızlı başlat ögeleri, saat takvim vs.
Ama açtağım herhangi bir siteyi vs. simge durumuna getirdiğimde bunlarn bir kalıbı/ismi her neyse görüntüsü.. de görev çubuğunun üzerinde olması gerekmiyor mu.. işte o görünüm yok...
Sadece simge durumuna getirdiğim pencereler görev çubuğunda görünmüyor. görmem için ancak ALT+TAB yapmam gerekiyor... :'( :'( :'( :'(

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarı güvenli kipte açıp o zaman dener misin?

J3uLuT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sistem Dosyalarını Bozmuşsun dıyecem ama Sadece simge durumuna Getirince kaybolduklarını Söyluyorsun. Buda Ayarlarda Sorun Oldugu Anlamına Gelir. Denetim Masası, Başlat Çubuğu Özellikler Bu Sorunla Alakalı pcdekı Ayar yerlerine baktım Ondada Çözüm Yok... Net'ten Araştırmaya başLadım. Sorununu Çözecez İnş. :)

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşım Allah razı olsun ya. Mükemmelsiniz..
Ne diyeyim artık tuttuğun bilgisayar sorunları çözüm bulsun...

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Çözüldüğüne göre sorunu belli.Neymiş merak ettim...

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Çözülmesine sevindim. Benim gönderdiğim doya tüm taskbar ayarlarını varsayılan hale getiriyor. Sorunun kaynağını bilmiyorum.

J3uLuT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 2-3 Gündür Pc Başına Geçemıyorum. Ondan Bu Konuya Yoğunluk Veremedimm Sitede. Ama Kendım Uğraştım Pc Üzerinde Çözüm buLamadım. Netten Araştırdım Benzer ßi Konuya Rastlamadım Bı Kaç Tane buLdum ama Arkadaşımızın Sorununu Çözmezdi. ßiraz Önce Siteye Gırış Yaptıqımda ßu Konuya Cvp oLarak Xp'yi Yenıden Kur dıyecektım Ama Baktımkı Sorun ÇözüLmüş Helal Olsun Diyorum TebrikLer. $ımdı Tam oLarak DıyeßıLırım [glow=red,2,300]Sdn Forum'u €n Harßi Forum [/glow] ... 8)

junglebass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saner teşekkürler...rapiddeki dosyayı yüklemek sorunu çözdü...ama neden kaynaklandığını bilmiyorum...javayla ilgili olabilir mi???bıgün güncelleme yapmıştım....

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Java bende de yüklü, ondan değildir de yüklediğin başka bir şey yüzünden olmuş olabilir.

exere67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PcMaSTeR dedi ki:
Saner Apaydın dedi ki:
Silinen dosyayı tekrar lazım olabileceği için Rapidshare'e yükledim.

http://rapidshare.com/files/81484127/nerdebusimgeler.rar

Dostum siz bu dosyayı yaklaşık 2 ay önce upload etmişsiniz bende de aynı sorun oldu rica etsem tekrar bu dosyayı güncelleyebilir misin?

Bu ve Diğer Upload Sitesine baktım Ancak Dosyalar kaldırılmış. Elinde bu dosya olan varmı ? Bi zahmet upload yapsın ?

entoria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bendede mevcut ne yapsam bir türlü olmuyor yardımlarınızı bekliyorum dosyada silinmiş olsaydı belki bir ihtimal düzelirdi

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5