Windows 8 Orjinal Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Kendim Orjinal Windows Sürümü Satın Almama Rağmen Windows Yükleme Yardımcısı İle Yüklediğim İso Dosyası Türkçe Değil
Microsoftun Kendi Sitesinde Bayağı Aradım Ama Bulamadım Nasıl Türkçe Dil Kurulumlu Bir Windows 8 İso Dosyası İndirebilrim Bilen Birileri Söylerse
Çok Makbule Geçer

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Merhaba Kendim Orjinal Windows Sürümü Satın Almama Rağmen Windows Yükleme Yardımcısı İle Yüklediğim İso Dosyası Türkçe Değil
Microsoftun Kendi Sitesinde Bayağı Aradım Ama Bulamadım Nasıl Türkçe Dil Kurulumlu Bir Windows 8 İso Dosyası İndirebilrim Bilen Birileri Söylerse
Çok Makbule Geçer

microsoft tan sadece windows 8 enterprise indirebilirsin o da 90 günlük ve TR dil desteği yok
lisansın varsa başka sitelerden windows 8 Tr indirip kendi lisansınla aktifleştirebilirsin
ya da Tr dil paketi indirip yükleyebilirsin

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İşte Güvenemediğim için direk microsoftun kendi sitesinden indirmek istiyorum

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
O yükleme asistanıyla kurduktan sonra türkçe paketi indirebilirsin windows update servisinden.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O yükleme asistanıyla kurduktan sonra türkçe paketi indirebilirsin windows update servisinden.

Yükleme Yardımcısı İle İndirdiğim Ve Kurulumunu Yaptığım Windows 8 Dil Yaması ile Türkçeleştirdim Lakin Benim İstediğim Tamamı İle Türkçe Dil Paketi İçerisinde Gelen Benim Kurulum Yaptıktan Sonra Yama İle Uğraşmayacağım Hali Artı Olarak Sürekli Format Atan Biri Değilim Birçok Yazılım Yüklü Farklı Farklı Olarak Ve Genelde Windows Sürümlerini Onar Seceneğinide Çok Kullandığım İçin Kurulum Aşamasında Bile Türkçe Olmasını İstiyorum

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Yükleme Yardımcısı İle İndirdiğim Ve Kurulumunu Yaptığım Windows 8 Dil Yaması ile Türkçeleştirdim Lakin Benim İstediğim Tamamı İle Türkçe Dil Paketi İçerisinde Gelen Benim Kurulum Yaptıktan Sonra Yama İle Uğraşmayacağım Hali Artı Olarak Sürekli Format Atan Biri Değilim Birçok Yazılım Yüklü Farklı Farklı Olarak Ve Genelde Windows Sürümlerini Onar Seceneğinide Çok Kullandığım İçin Kurulum Aşamasında Bile Türkçe Olmasını İstiyorum

bi arkadaş böyle bir konu açmış

Arkadaşlar benim gibi yanlışlıkla iso kalıbını silenler tekrar indirmek isteyenler için microsoftun kendi programı budur:

http://www.mediafire.com/?d261edd30ohaetk

yalnız ürün anahtarınız olması lazım indirmeden önce ürün anahtarı soruyor.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bi arkadaş böyle bir konu açmış

android3 Sizin Tavsiyelerinizi Okudum Lakin Ben O dediğiniz Yöntemi Uyguladım İngilizce İndiriyor Hatta Türkiye Tanıtımının Yapıldığı Günün Ertesi Yani 2 Kasım Tarihinde Çektim Tekrar İndirme Progamı İle Oda İngilizceydi Ama Tavsiyenizi Yinede Uygulayacam

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
android3 Sizin Tavsiyelerinizi Okudum Lakin Ben O dediğiniz Yöntemi Uyguladım İngilizce İndiriyor Hatta Türkiye Tanıtımının Yapıldığı Günün Ertesi Yani 2 Kasım Tarihinde Çektim Tekrar İndirme Progamı İle Oda İngilizceydi Ama Tavsiyenizi Yinede Uygulayacam

bence hiç indirmekle uğraşmayın tr yama kurun zaten pek format atan birisi de değil mişsiniz :)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
yükleme yardımcısı ile yüklediğiniz zaman bölge dil seçeneklerinde türkiye olması gerekirdi heralde. bende ingilizce değil türkçe indi yanlış hatırlamıyorsam. zaten kurulumda türkçe seçiliydi fakat zaten windows 8 her dili desteklemiyor mu kendinden. illa yama ile mi kurmak gerekiyor?

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
bende var linkide yollarım istersen enterprise orjinal türkçe 64 bit.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Windows 8 Yükseltme yardımcısı bölgenizde çevirimiçi kullanılamıyor hatası veriyor yani sanırım ingilizcede baska indiremeyecem microsofttan

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Orjinal win 8 pro eng kullanıyorum netten bulduğum Türkçe yamayı kuruyum dedim, sistem saçmalamaya başladı ayrıca her şeyin çevirisi yoktu hemen sistem geri yükleme, belki müşteri hizmetleri yardım edebilir

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
İşte Güvenemediğim için direk microsoftun kendi sitesinden indirmek istiyorum

Microsofttan indiremezsin. MSDN kalıpları var microsoft developerlarının elinden çıkma. Windows 8 MSDN diye aratıp nette bulursan bi de hash doğrulama yaparsan ona güvenebilirsin nereden indirdiğin önemli değil hash değeri tutsun yeter.