Masaüstü Simgeleri Değişti! [ÇÖZÜLDÜ]

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Dün kardeşime flash bir oyun açtım,sonra bir baktım masaüstü simgeleri bu hale gelmiş.Bilgisayarı tekrar başlattım ama faydası yok... :(

Acaba sistem geri yükleme sorunu çözer mi ???

İşte ekran görüntüsü:

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bence Tema dosyalarını kontrol et belki simgeler silinmiş olabilir
(Bu arada ben tema kullanmıyorken Age of empiries oyunuyodum çıktım sanki simgeler 95 simgelerine benziyordu sistem geri yükleme yaptım düzeldi))

bjk_ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
başka birinden c windows resources dısyaarını iste ve o dosyaları resourcesa at

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
TuneUp utilities 2007 kur.SOnra programı açıp TuneUp Styler 2yi çalıştır.Sağda icons kısmının altında repair var oraya gel.sonrada reload icons dahasonrada repair icon cache dediğinde düzelmesi lazım.
tuneupsk0.jpg

indirme linki:
Kod:
http://www.tune-up.com/download/tu2007/

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
m1903 dediğini yaptım sorun düzeldi yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkürler :) SORUN ÇÖZÜLDÜ ^^

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Konunun sonuna çözüldü yaz

caglardogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m1903 arkadaşım sırf sana teşekkür etmek için üye oldum Allah razı olsun senden neler neler denedim düzeltememiştim

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Ölü konuyu yine canlandırdınız:D:D

alitaylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb ben 14 yaşındayım benden büykmüsün küçükmüsün bilmem ama yinede sana çook teşekkür ederim

silverdemon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m1903 arkadaşım bişey sorcam bnde de aynı sorun oldu ama bn windows 7 kullanıyorum bi önerin varmıdır?

zFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi allah razı olsun babam görecek ve bana kızacak korkusundan geceleri rahat uyuyamıyordum

bir sorum olacak aynı sorun bende de var bu program la repair icons cache yapınca iconlar win xp iconları olmas dimi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nolur yrdım edin tune up 2012 de nasıl yplcak tune up styleri bulamıorm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tweakUI for windows xp
ben de bu programla çözüme kavuştum
sorun yaşayanlar için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kayıt defterimden bazı dosyalar silindi yada şifrelerndi sistem geri yükleme açılmıyor ekrandan hiç bir şeyi açamıyorum lütfen bana yardım edin tşk.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim simgelerde bi acayip oldu yardım edin lütfen windows xp kullanıyorum windows 7 teması kullanıyorum simgeler bozuldu bi el atın şuna

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Banada yardimci olursaniz sevinirim, sorunum pdf dosyalarimin önce bir, iki tanesi sonra hepsi simgesini değiştirdi. Görünüm olarak içeriğin kapak kismi gözüküyor. Bu dosyalari açmama engel değil fakat canimi sikiyor lütfen yardimci olun bana.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Banada yardimci olursaniz sevinirim, sorunum pdf dosyalarimin önce bir, iki tanesi sonra hepsi simgesini değiştirdi. Görünüm olarak içeriğin kapak kismi gözüküyor. Bu dosyalari açmama engel değil fakat canimi sikiyor lütfen yardimci olun bana.

Sizinki herhangi bir problem değil.. kullandığınız pdf reader ile ve kalsör görünümü ile ilgilidir..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tune up 2013 de nasıl yplcak tune up styleri bulamıorm yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(Benim pc win7 benimkide bütün simgelerim bozuk linklere dönüştü ltfn yrd edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun oynarken masa üstüm dikdörtgen haline geldi ve yazı ssekilleri değişti napacam