Xperia ARc Güncellemede Sorun !!!!

Bu konuyu okuyanlar

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar pc companiondan güncellemek içn telefonu takıyorum güncelleme hazırlanıyor diyo ve braz sonra cevrimiçi aşırı yüklenme hatası diyo iptal oluyo neden ?

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarındaki companionu kaldır cihazınında hafıza kartı ve sim kartını cıkart fabrika ayarlarına geri döndür
daha sonra tekrar companionu yükle ve güncelemeni yapabilirsin

benim sana tavsiyem hafıza kartınıda biçimlendir

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
arkadaşlar pc companiondan güncellemek içn telefonu takıyorum güncelleme hazırlanıyor diyo ve braz sonra cevrimiçi aşırı yüklenme hatası diyo iptal oluyo neden ?

Muhtemelen çok fazla yüklenme var serverlere bağlantınız otomatik iptal ediliyor ara ara yeniden deneyin düzelecektir.

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1903 dediğin garanti çözümmü cnkü bisürü oyun var kaybetmek istemiyorum :blink:

REDFOKS abi 2 gndür deniyorum hep aynı hata gece 3tede yogunluk yoktur onda bile denedm :confused1:

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtemelen çok fazla yüklenme var serverlere bağlantınız otomatik iptal ediliyor ara ara yeniden deneyin düzelecektir.
bende de benzer durum vardı kendimce böyle bir yola başvurmuştum sorun ortadan kalkmıştı sağlıklı bir şekilde 4.0.4'e geçiş yapmıştım:)

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1903 peki snde arc var ve android 4 sorunsuz dimi ?

sağol 1903 deniyorum:biggrin:

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1903 bn sadece companionu kaldırıp yükledm artık hazırlanıyor demiyo indiriliyor diyo snde güncelleme sonrası sorun olmadı dimi ?

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1903 peki snde arc var ve android 4 sorunsuz dimi ?

bende neo var nişanlımda ise arc s
1903 bn sadece companionu kaldırıp yükledm artık hazırlanıyor demiyo indiriliyor diyo snde güncelleme sonrası sorun olmadı dimi ?
evet bahsettiğim gibi bende o hatayı alıyordum sonradan companionu kaldırdım ve tekrar yükledim bu işlemler gerçekleşirken bu arada bende telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve hafıza kartımı biçimlendirmiştim

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın 1903 sn neoyu güncelledn ve android 4 te bi sorun oldumu yavaşlama donma ve batarya ve sinyal sorunu gbi ? :confused1:

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın 1903 sn neoyu güncelledn ve android 4 te bi sorun oldumu yavaşlama donma ve batarya ve sinyal sorunu gbi ? :confused1:
şöyle izah edeyim ben de neo kullanıcısıyım herhangi bir sorunla karşılaşmadım fakat ilk güncelleme yapmaya kalkarsan aynı problemden müzdarip olduğumu söyleye bilirim daha sonradan sırasıyla söyledigim gibi işlemleri uyguladım problem ortdan kalktı
sinyal problemi söyle oluşmakta bulunduğum bölgede vodafone ait 3g baz istasyonları olmadığı için sıkıntı çekmekteyim

nışanlımdada arc s var onuda ben güncelledim gayet problemsiz ve temizdi

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani bn sorunsuz bi güncelleme içn hafıza kartını cıkarcam , simi çıkarıcam fabrika ayarlarına geri dönecem öyle güncellicem dimi güncellerken sim ve sd kart içnde olucakmı peki ?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
ben güncelleme sorunun hafıza kartı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Güncellemeyi birde seus ile deneyin ..

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sn. redfoks bnce 1903 haklı cnkü arc s güncelleyenlerin hepsinde hata vardı ama bnde yok diyor haklı olabilir yani :confused1:

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar varmı bu arka planda çalışan gereksiz uygulamaları tamamen kapatan bi program ?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
arkadaşlar varmı bu arka planda çalışan gereksiz uygulamaları tamamen kapatan bi program ?

Öncelikle telefonu 4.0.4 güncellediğinizi var sayıyorum sonra -ayarlar- uygulamalar- tüm uygulamalar kısmından arka planda çalışmasını istemediğiniz uygulamayı seçip devre dışı bırakabilirsiniz.

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sn. redfoks telefonunuz nedir acaba ?

ve bir sorunum daha var biri şu güncellemeyi nasıl ve kesn yolla yapılacak seklde anlatır mı ? bugn sony i aradm ve pazar oldugu içn tatilmiş anca yarn ararım ama cok sabırsızım:sleeping:

bilgisayarındaki companionu kaldır cihazınında hafıza kartı ve sim kartını cıkart fabrika ayarlarına geri döndür
daha sonra tekrar companionu yükle ve güncelemeni yapabilirsin

benim sana tavsiyem hafıza kartınıda biçimlendir
1903 dedğini aynen yaptım ama hatayı gene alıyorum gene alıyorum neden acaba

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Sn. redfoks telefonunuz nedir acaba ?

ve bir sorunum daha var biri şu güncellemeyi nasıl ve kesn yolla yapılacak seklde anlatır mı ? bugn sony i aradm ve pazar oldugu içn tatilmiş anca yarn ararım ama cok sabırsızım:sleeping:

Bende ARC kullanıcısıyım güncellemeyi bekleyemeyip wotan serverden yaptım gerçi o zaman türkiye için güncellemede gelmemişti. Sizin sorununuz hafıza kartı ile alakası yok.Bağlatı ile alakalı Sony güncelleme sunucularındaki yoğunluktan kaynaklanıyor bence daha öncede dediğim gibi seus ile güncellemeyi deneyebilirsiniz. Ek olarak güncelleme yapmadan önce pcden bölge dil ayarlarını ingilizce yapıp birde öyle deneyin.

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sn redfoks ve android3 sorun onda değilmiş bugn sonyi aradım ve bilgisayarımda java yüklü değilmiş javayı yükledm ve güncellemeyi sorunsuz yaptm ama mesajlarıma cevap verdiğinz içn çok saolun yardımlarnz oldu:clap:

Xperia-Arc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi guncelledm ama hc memnun degilm telefon cok cok.yavas ya keske guncellemeseydm bi hizlandrma yolu varmi gorunum cok sık geride donmek istemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncelleme yaparken telefonum kapandı.acılmıyo ekranda ünlem işareti ve telefon resmi cıkıyor sadece ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony pc companion telefon yazılımı güncelleştirmesi var diyor başlat diyorum telefon güncelleştirme için hazırlanıyor diyor ve öyle takılı kalıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia arc s aldım en son günçelleştirmeleri yükledim fakat telefon donma yapmaya başladı bunun bir çaresi var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bende güncellme yapmak istiyorum ama bilgisayarım internette sony ericson arc telefonum ile baglanıyo nasıl güncellerim hem usb hem wifi ile baglıyorum sonrun yok ama guncelleme olurmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim seus ile günccelleyince telefon garanti kapsamından çıkıyor mu ya da room atmak gibi bişey mi bu bira açıklayabilir misin ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
size bir sorum olacak ben xperia arc ' a pc companion dan günceleme yi yaptım ama telefon kafasının estiğine göre uygulamaları müzikleri ve videoları silip duruyo onarım ile 4 defa güncellemeyi yaptım ne yaptıysam da yine düzelmedii.. bana yardımcı olabilir misinizZzZ....

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
size bir sorum olacak ben xperia arc ' a pc companion dan günceleme yi yaptım ama telefon kafasının estiğine göre uygulamaları müzikleri ve videoları silip duruyo onarım ile 4 defa güncellemeyi yaptım ne yaptıysam da yine düzelmedii.. bana yardımcı olabilir misinizZzZ....

Flashtool ile başka ülkenin yazılımını flaşlamayı deneyiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benm tlfnu guncellerken kapandi ve artik hic acilmiyor isik bile yanmiyor n yapabilirim tlfnum sony ericcson activest17i

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefonuma güncelleme diye bir soru geldi ve ben onu güncelledim telefonum kapandı acılmadı yardım lutgen