Ttnet Sınırsıza Geçiş Yardım!!!

Bu konuyu okuyanlar

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 4 gb kotalı internet kullanıyorum sınırsıza geçmek istiyorum ama size birkaç sorum olacak yardım ederseniz sevinirim:helpsmilie:

1)Ben Media Markt'tan oldum Ttnet aboneliğimi yine ordan mı geçeceğim sınırsıza yoksa en yakın Ttnet şubesinden geçebilirmiyim

2)Sınırsız tarifelerinden en iyisi hangisidir?

3)Sınırsıza ay başında mı geçeceğim yoksa hemen geçebilir miyim?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
1. İstediğiniz yerden geçebilirsiniz. Telefon ilede geçebilirsiniz gitmenize gerek yoktur. Bir aralar ttnet online işlemler'den geçilebiliyordu.
2. 8 MB iyidir. Hattınız destekliyor ise 16 mb de alabilirsiniz.
3. Ayın son günü geçmek iyidir.

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
1. İstediğiniz yerden geçebilirsiniz. Telefon ilede geçebilirsiniz gitmenize gerek yoktur. Bir aralar ttnet online işlemler'den geçilebiliyordu.

Ayın son günü geçmek iyidir dediniz ya ay ortasında da geçilebiliyor mu?

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
faturanın son ödemi tarihi ne.faturayı öde.sonra sınırsıza geç.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
aslinda burada uyaniklik yapiyolar + usulsuzluk yapiyolar. ay bitmeden o ayin kullanim ucretini aliyolar. yani ay sonuna kadar hat iptal bile edilse ay sonuna kadar acik kalmasi lazim. cunku ucreti almalarinin sebebi satislarin aylik birim uzerinden on odemeli yapiliyo olmasi. ama hat iptalinde hatti ay bitmeden normalde mantiken haklari olmadigi halde iptal ediyo tum sirketler yada ben en son degistigimde ve kapttigimda oyle olmustu :p ay basinda degistirilmesini istiyorum yani bidahaki ay otomatik degissin yada yeni ay oyle olsun dersen cozulebiliyo olmasi lazim mantiken :p

Kemal44

Asistan
Reaksiyon puanı
1

nasıl oluyor o?

biraz açarmsın kardeş?

cevap yok mu?

lütfen cevap verin

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Hepsini geçtim de ben Ttnet'in resmi sitesinde tarife değişikliği sonrası ücretlendirme hakkında hiçbir bilgi bulamadım. Bulabilen biri linkini copy paste yapabilirse çok sevinirim. Çağrı merkezindeki görevliler çelişkili şeyler söylüyorlar,oradaki görevliler bile tutarsızca konuşuyorsa ben kime güveneceğim? mesela birinin ne dediğini söyleyeyim:eğer ay sonunda limitsizden kotalı tarifeye dönüş yaparsam limitsizde kullandıklarım kotaya yansıtılarak ücretledirilecekmiş-ve hayır yanlış anlamadım,söylediğinin adil kullanım kotası ile ilgisi yok aynen böyle dedi eleman-. bu açıklama bana mantıksız gelince başka birini aradım o da farklı açıklamalar yaptı. ttnet, bu işlemlerin ücretlendirmesi hakkında kullanıcılara resmi açıklama yapmıyorsa,görevliler sorulara kaçamak yanıtlar veriyorsa,birinin dediği ötekinin dediği ile çelişiyorsa,bizim onlara güvenmemizi nasıl bekleyebilir?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hepsini geçtim de ben Ttnet'in resmi sitesinde tarife değişikliği sonrası ücretlendirme hakkında hiçbir bilgi bulamadım. Bulabilen biri linkini copy paste yapabilirse çok sevinirim. Çağrı merkezindeki görevliler çelişkili şeyler söylüyorlar,oradaki görevliler bile tutarsızca konuşuyorsa ben kime güveneceğim? mesela birinin ne dediğini söyleyeyim:eğer ay sonunda limitsizden kotalı tarifeye dönüş yaparsam limitsizde kullandıklarım kotaya yansıtılarak ücretledirilecekmiş-ve hayır yanlış anlamadım,söylediğinin adil kullanım kotası ile ilgisi yok aynen böyle dedi eleman-. bu açıklama bana mantıksız gelince başka birini aradım o da farklı açıklamalar yaptı. ttnet, bu işlemlerin ücretlendirmesi hakkında kullanıcılara resmi açıklama yapmıyorsa,görevliler sorulara kaçamak yanıtlar veriyorsa,birinin dediği ötekinin dediği ile çelişiyorsa,bizim onlara güvenmemizi nasıl bekleyebilir?

Ücretlendirmesi Şu Şekilde

Limitliden Limitsize geçişte kullandığınız gb hesaplanır ücret çıkarılır + geçtiğiniz tarifenin ücreti alınır.

Limitsizden Limitliye geçişler 1 aylık limitsiz paket ücreti + Kullanım GB Hesaplanır. Ona göre ücretlendirilir.

Limitsiz tarifeden başka bir limitsiz tarifeye geçişlerde kullandığınız tarifenin 1 aylık ücreti + geçtiğiniz tarifenin 1 aylık ücreti alınır.

Onun için ayın son gününde geçmek daha mantıklıdır.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Sınırsız diye limitsize geçmeyin. Ağlarsınız.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
1)Ben Media Markt'tan oldum Ttnet aboneliğimi yine ordan mı geçeceğim sınırsıza yoksa en yakın Ttnet şubesinden geçebilirmiyim

2)Sınırsız tarifelerinden en iyisi hangisidir?

3)Sınırsıza ay başında mı geçeceğim yoksa hemen geçebilir miyim?
1)TTnet şubesine gitmene gerek yok ttnet in ana sayfasından online işlemlere üye olun tek şifre alın kullanıcı ismi ve şifrenizle giriş yapın ve sol taraftaki menülerden tarife değişikliğine tıklayıp ve geçeceğiniz tarifeyi belirleyip onaylayın modeme reset attıktan sonra o tarifeye geçmiş olacaksınız.. Diğer bi yol ise arkadaşların dediği gibi 4440375 i arayıp ttnet müşteri hizmetlerinden tarifenizi değiştirebilirsiniz.. Gene aynı şekilde modeme reset attıktan sonra o tarifeye geçmiş olacaksınız...

2)Sınırsız tarifelerden en iyisi 8 megabite kadar netdisk hediyeli netlimitsiz ve 16 megabite kadar netdisk hediyeli ultranet limitsiz ama 16 megabite geçmek için hattınızın destekliyor olması lazım..
Bu tarifelerin fiyatları 8 e kadar 59tl olup 50gb adil kullanım kotası vardır.. Kota aşımında hız 1 megabite düşmektedir.. 16 megabite kadar olan tarife ise 64tl olup 50gb adil kullanım kotası vardır kota aşımında hız 1 megabite düüşmektedir..

3)Ay başındada geçsen şimdide geçsen illaki bişey bindirir ttnet.. Geçeceksen şimdi geç..

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Pfff.. bende başlığı görünce tırtnet sonunda doğru yola gelip "sınırsız" tarife sunmaya başladı sandım :)

orçotüsi5

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hız sürünüyor.

bende yeni birşey söyleyeceksiniz sandım :)

adil kullanım kotasız hizmete 90 tl para ödendiği halde yine aynı 1 mbit hızda sürünüyor demek istiyorsanız o zaman başka

Niye sorusunun cevabı bu olmalı..

50gb adil kullanım kotası vardır.. Kota aşımında hız 1 megabite düşmektedir..

!!??

sanırım bir yanlış anlama var

arkadaş limitsize geçmeyin diyor limitsizden kast ettiği hani şu fiyatı 90 tl olan "adil kullanım kotası" olmayan sınırsız (sınırsız var sınırsız var)

sanki bana ttnet internete %100 oranda zam yaptı mevcut herkeside 50 gb kotalı yaptılar gibi geliyor ya neyse

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
bende yeni birşey söyleyeceksiniz sandım :)

adil kullanım kotasız hizmete 90 tl para ödendiği halde yine aynı 1 mbit hızda sürünüyor demek istiyorsanız o zaman başka

!!??

sanırım bir yanlış anlama var

arkadaş limitsize geçmeyin diyor limitsizden kast ettiği hani şu fiyatı 90 tl olan "adil kullanım kotası" olmayan sınırsız (sınırsız var sınırsız var)

sanki bana ttnet internete %100 oranda zam yaptı mevcut herkeside 50 gb kotalı yaptılar gibi geliyor ya neyse
Pardon o zaman ama bide şu var 8 megabit hız alınamıyorsa 90tl olan o tarifede olmanında bi anlamı yok..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lütfen yardım edin

bende temmuz'un 26 nda 6 gb kotalıdan sınırsıza geçtim internetim hemenmi sınırsıza geçiyo yoksa ağustosun 1 in demi lütfen yardım edin mesaj atın

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
hemen gecer dostum gerıye kalan 5 gunluk kullanımın sınırsız tarıfenın aylık ucretı uzerınden hesaplanır faturaya bındırılır........gecmıs olsun
lütfen yardım edin

bende temmuz'un 26 nda 6 gb kotalıdan sınırsıza geçtim internetim hemenmi sınırsıza geçiyo yoksa ağustosun 1 in demi lütfen yardım edin mesaj atın