F.Bahçe o isimle yollarını ayırdı!

Bu konuyu okuyanlar

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Neven Spahija'nın görevine son verildi. Sarı-Lacivertli ekipten yapılan açıklamada, "Neven Spahija'ya teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz" denildi

746036_detay.jpg

Hırvat hoca, bu sezon alınan başırısız sonuçlar nedeniyle taraftarların tepkisini çekmişti. Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada şöyle denildi:"Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker'e daha önce antrenör olarak hizmet eden, 2010-2011 Sezonu itibari ile ise Şube Genel Koordinatörü olarak deneyimlerini bizlerle paylaşan Sayın Aydın Örs'e bugüne kadar bize sağladığı sonsuz katkı için teşekkür ederiz. Sayın Aydın Örs'ün Şube Genel Koordinatörü olarak aramıza katıldığı 2010-2011 sezonunda göreve gelen ve aynı sezonu lig şampiyonluğuyla tamamlamamızda büyük emeği olan Sayın Neven Spahija'ya da teşekkür eder, basketbol hayatının bundan sonraki günleri için başarılar dileriz."

Kaynak

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
başlık sanki biraz tuhaf olmuş.
daha doğrusu pek yakışık almamış.
hani sanki böyle bir teröristten, bir hainden bahseder gibi bir çağrışım uyandırdı bende.
tamam adam başarısız falan olabilir ama, bu kadarını hak ettiğiniz zannetmiyorum.
onun bir adı vardı sevgili @mylife.eg!

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bakalım yerini kim alacak?
Bence fena bir hoca değildi ama bazen çok yakışıksız taktikler uyguladı.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
başlık sanki biraz tuhaf olmuş.
daha doğrusu pek yakışık almamış.
hani sanki böyle bir teröristten, bir hainden bahseder gibi bir çağrışım uyandırdı bende.
tamam adam başarısız falan olabilir ama, bu kadarını hak ettiğiniz zannetmiyorum.
onun bir adı vardı sevgili @mylife.eg!
Haber başlığına dikkat edmedim yada bana öyle bi çağrışım uyandırmadı ama bi hatam olduysa kusura bakma düzeltmeye çalışırız.