Galaxy Note'a Android 4.0 Güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
İş yerine bizim tedarikçi firmalardan bir kişi geldi, elinde galaxy note, 1900 civarımı ne almış, biraz konuştum aldım elime, ben bu kadar büyük bir telefon diye anılan bir makine görmedim :D Arkadaş telefonuna hiçbişey yüklememiş ve memnun değil, şaşırdım :D bende gio var, real racing2 yüklüydü, açtım verdim ona oynamaya başladı :D aslında note giodan kat kat iyi ama adam bilmiyor, insanlarda para çok olunca birde bilmeyince nereye para harcayacaklarını şaşırıyorlar, bendeki not programını beğendi, note deki not programı açık söyleyim iyi değil, çok karışık yapmışlar, gio ve acedekiler daha iyi ve sade :) satacam dedi 1700 e, tabi aradan bir kaz zaman geçti sormadım ne etti diye, yazık vallaha yazık, bari kullanamacaksan o kadar para vermek israf haramdır yaa, demekki çoğu kişi böyle, Televizyonda gördükleri gibi aldanıp alıyorlar, sonra bilmeden kullanınca tel ve firması kötü oluyor. ,

Böyle insanlara en iyi söz bu olsa gerek.
İbrahim ethem hz. sen bildiğinle amel et ki, bunun bereketi sayesinde, bilmediğinide öğrenebilirsin.

Note kulanıcıları iyi iyi haber, android4 çıkacak, hayırlı olsun :)

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Dün gece yükledim ve rootladım. Tek kelime ile süper şuana kadar hiçbir sorun yok. ICS'deki note programı daha güzel ayrıca ICS'nin en büyük avantajı note için Quill'i yükleyebiliyorsunuz. Müthiş bir not alma ve çizim programı s-pen ile harikalar yaratıyor. Batarya süresi hakkında da ancak haftaya yorum yapabilirim. 2 dolum yapıp da batarya hakkında atıp tutmak saçmalıktan başka birşey değil. Batarya hakkında objektif bir kanı için en az bir hafta doldur boşalt kullanmak şart.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben neden güncelleyemiyorum yav :p

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=59715]muratteas[/MENTION]

Onu okudumda :p

Yukarda bi arkadaş Dün gece halletmiş :D

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de dün yükledim. Şu ana kadar bi sorun görmedim. Stabil duruyor. En azından gingerbread gibi fazla ram tüketmiyor. :))

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
syn.yükleyen arkadaş,,daha net cevap ve açıklayıcı bilgi verirsenizse memnun oluruz.
mesela odin,in rootlu olmasını diyorsunuz.nasıl root,lanacak,
öğretmen olup,öretmene ders anlatılmaz,öğrenciye anlatılır.DEYİMİ ile daha BELİRGİN ve ANLAYIŞLI anlatırsan günaha mı girersin yoksa sevamı ?
hayret ya..bir kaç sözden maada açıklamıyorlar.
NEYSE,,.!! öğretmeni daha fazla kızdırmayalım.