Vodafone sesinizi duyuyor!

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Vodafone'nun kendi resmi forumu olan "Vodafone Forum"un yöneticilerinden biri bugün yeni bir konu açtı ve konunun içeriği "Vodafone Sesinizi Duyuyor" içerik aşağıdaki gibidir.

Merhaba Arkadaşlar,Yeni sürprizlerimizle çok yakında karşınızdayız..
Gelişmeler için Vodafone Forum’u takip etmeye devam edin.

Vodafone Forum Ekibi

Kendi Düşüncem: Vodafone Aylık Cepnet'in kapatilmasindan sonra cok sikayet ve yogun talep aldi bunu hepimiz biliyoruz. Bana kalirsa bununla alakali birseyler yapacaklar. Hadi hayirlisi olsun. Sevindim vallla. İnsallah cepnet geri gelir.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Cepnet'in geri geleceğini sanmıyorum. Geri gelecek olsa başından kaldırmazlardı. Eğer kampanyaları internet ile ilgili olacaksa büyük ihtimalle yeni avantajlı paketler sunarlar. Ama yazdığınız mesajda da internet ile ilgili bir kampanya yapılacağına dair bilgi yok.

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cepnet'in geri geleceğini sanmıyorum. Geri gelecek olsa başından kaldırmazlardı. Eğer kampanyaları internet ile ilgili olacaksa büyük ihtimalle yeni avantajlı paketler sunarlar. Ama yazdığınız mesajda da internet ile ilgili bir kampanya yapılacağına dair bilgi yok.

Hocam bende merakla beklemekteyim. Vodafone Forum'un yöneticisi bu konuyu "Süper Internet Paketleri" kısmına açmış. Demekki internet alakalı birşeyler yapacaklar. Ben her gün 2-3 tane mail atıyordum. Cepnetle alakalı şikayetimi dile getiriyordum. Umarım düşündüğümüz gibi olur. Vodafone yapacak bir büyüklük hadi hayırlısı!

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
8mbps 8lira sinirsiz cepnet yapsinlar aylik
oda olmadi haftalik da olur:p

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hocam bende merakla beklemekteyim. Vodafone Forum'un yöneticisi bu konuyu "Süper Internet Paketleri" kısmına açmış. Demekki internet alakalı birşeyler yapacaklar. Ben her gün 2-3 tane mail atıyordum. Cepnetle alakalı şikayetimi dile getiriyordum. Umarım düşündüğümüz gibi olur. Vodafone yapacak bir büyüklük hadi hayırlısı!

O zaman haklısınız. Aslında ilk mesaja da bana yazdığınuz cevabı ekleseydiniz. Okuyanlar bilgi sahibi olurlardı. :)

Vodafone'u kullandığım zamanlarda sevmiştim. Ama bu cepnet tarifesinin kalktığı zamanlarda sebepsiz yere cepnet paketimi iptal edip bir de o kadar itiraz etmeme rağmen beni dikkate almadıkları için başka operatöre geçtim. Bir de kusura bakmayın ama söylemek istiyorum. Ankara'da yaşıyorsanız Vodafone'un interneti diğerleri içerisinde en kötüsü diyebilirim. Hatta İstanbul'da yaşayan bir arkadaşım da hiç memnun değil. Sen ne anlarsın ki de demeyin lütfen. Galaxy S2 kullanıyorum ki bu cihaz Türkiye'deki bütün internet bağlantı hizmetlerini destekliyor. (Gprs'ten Hsdpa+'a kadar) Üç operatörü de kullanmışlığım var. Hatta Vodafone hariç diğer ikisi hala çalışır halde elimde mevcut.

Neyse konuya dönersek umarım güzel bir kampanya yaparlar da rekabet ortamı oluştururlar. Rekabet her zaman müşterinin işine gelir. :)

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman haklısınız. Aslında ilk mesaja da bana yazdığınuz cevabı ekleseydiniz. Okuyanlar bilgi sahibi olurlardı. :)

Vodafone'u kullandığım zamanlarda sevmiştim. Ama bu cepnet tarifesinin kalktığı zamanlarda sebepsiz yere cepnet paketimi iptal edip bir de o kadar itiraz etmeme rağmen beni dikkate almadıkları için başka operatöre geçtim. Bir de kusura bakmayın ama söylemek istiyorum. Ankara'da yaşıyorsanız Vodafone'un interneti diğerleri içerisinde en kötüsü diyebilirim. Hatta İstanbul'da yaşayan bir arkadaşım da hiç memnun değil. Sen ne anlarsın ki de demeyin lütfen. Galaxy S2 kullanıyorum ki bu cihaz Türkiye'deki bütün internet bağlantı hizmetlerini destekliyor. (Gprs'ten Hsdpa+'a kadar) Üç operatörü de kullanmışlığım var. Hatta Vodafone hariç diğer ikisi hala çalışır halde elimde mevcut.

Neyse konuya dönersek umarım güzel bir kampanya yaparlar da rekabet ortamı oluştururlar. Rekabet her zaman müşterinin işine gelir. :)

Kesinlikle katılıyorum dostum. Ben Balıkesir(Merkez)'de yaşıyorum ve Vodafone'nun ve Turkcell'in 3G hızından memnunum. Çekmediği yer yok nerdeyse burada. Ayrıca kafama takılan birşey var, istanbul ankara gibi yerlerde 3g'nin çekmediği yerler nasıl oluyor, bu operatörler önceliği büyük şehirlere vermezler mi genelde? İstanbulda yaşayıpta adam akıllı 3g baglantisindan verim alamamak komik duruyor cunku.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Kesinlikle katılıyorum dostum. Ben Balıkesir(Merkez)'de yaşıyorum ve Vodafone'nun ve Turkcell'in 3G hızından memnunum. Çekmediği yer yok nerdeyse burada. Ayrıca kafama takılan birşey var, istanbul ankara gibi yerlerde 3g'nin çekmediği yerler nasıl oluyor, bu operatörler önceliği büyük şehirlere vermezler mi genelde? İstanbulda yaşayıpta adam akıllı 3g baglantisindan verim alamamak komik duruyor cunku.

Yok hocam ben çekmeme sorunundan bahsetmedim. Dediğim gibi üç operatörü de kullandım, şu anda da aktif olarak Avea kullanıyorum. Hiçbirinde de hattın tamamen gittiğini görmedim. Özellikle Avea'nın bu konuda tepki almasına şaşırmıştım ilk zamanlarda. Ama sonra farkettim ki kullanılan telefon önemli bu konuda. Aynı operatörü kullanmamıza rağmen benim telefonun hat aldığı ama arkadaşlarımın almadığı zamanlar bile oldu. 3G konusunda da ciddi bir sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum.

Asıl mevzuya dönecek olursak ben internet hızından bahsediyordum. Ankara'da 3G üzerinde en yüksek hızları Avea ile alıyorum. Belki inanmazsınız ama bulunduğum yerde Turkcell'de bile Avea'da aldığım hıza erişemedim. Üstelik Kızılay gibi merkez bir yere gittiğinizde bile Turkcell'de ahım şahım hızlar olmuyor. Yoğunluk sanırım hızların düşmesine sebep oluyor. Sonuç olarak şu an için operatörümden memnunum. Hatta bir test yapıp koyayım buraya. Ne demek istediğimi anlarsınız.

Bu Avea ile yaptığım test:

wCVjY.png

Bu da Turkcell ile yaptığım test:

a95az.png