Beşiktaş yeni sezonda hangi statta oynamalı?

Beşiktaş İnönü Stadı'nın yenilenmesi halinde maçlarını nerede oynamalı?

• Kullanılan toplam oy
    56

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Beşiktaş'ın İnönü Stadı'nı yenilemesi durumunda yeni sezonda karşılaşmalarını nerede oynayacağı taraftarlar tarafından merak konusu oldu.
Sizce, İnönü Stadı'nın yenilenmesi durumunda Beşiktaş, yeni sezonda karşılaşmalarını hangi statta oynamalı?
Haber1903'ün Yaptığı Ankettir Forumdaki Oylar Aynen Link Halinde Admine Gönderilecektir
Haber1903'ün Anket Linkide Budur
Burayada Oylarınızı Verebilirsiniz.
Haber1903

besiktas_yeni_sezonda_maclarini_hangi_statta_oynam_1336307550.jpg

Sen Sokakta Oyna Biz Kaldırımda Destekleriz Beşiktaşım SENİ!

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Önemli olan taraftarın huzurla, güvenle ve tabiki kolayca gidebileceği bir stad olmalı. Gerisi yukarıda denildiği gibi

"Sen Sokakta Oyna Biz Kaldırımda Destekleriz Beşiktaşım SENİ!"

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben Oyumu TT Arenadan Yana Kullandım Ama Tekrar Söylüyorum
Sen Sokakta Oyna Biz Kaldırımda Destekleriz Beşiktaşım SENİ !

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
kesinlikle tt arena gsnin malı değil orası devletin

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ahhh canım ttarena da oynuyacakmış devletinmiş ilk önce üst kullanım hakkının kime ait olduğunu öğrenin sonra konuşun
ögreninde sonra konuşun?
herkeze birden hüküm giydirmek yargılama hakkını nereden buldugunu sorabilirmiyim?
olgun bir birey olsaydın konuya yaklaşımın böyle olmazdı tartısmacı bir yorum yapana hemen cevap verme durumunu insanlarımız benimsemiş..
keşke konuya odaklanıp oyunu gercekten iyi niyetiyle kullanan üyelerimizde olsa

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Kadıköy'de oynasınlar maçlarını :)

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
ögreninde sonra konuşun?
herkeze birden hüküm giydirmek yargılama hakkını nereden buldugunu sorabilirmiyim?
olgun bir birey olsaydın konuya yaklaşımın böyle olmazdı tartısmacı bir yorum yapana hemen cevap verme durumunu insanlarımız benimsemiş..
keşke konuya odaklanıp oyunu gercekten iyi niyetiyle kullanan üyelerimizde olsa

neyi öğreneyim ben biliyorum bilmiyorsan sana da katkım olsun ..
artı madem yorum yapıyor tartışmaya meal vermeyen yorum yapılsın aksi halde cevabını alır
sende gerçekten çok olgunmuşsun bana cevap vererek kendini yalanladın :D

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
.Madem öle benim yazdıgım bi yorumun sizin icin bir anlamı yoksa anladıgınız dilden tartışmacı bir anlatım bicimiyle anlatayım
@yarenefe
ahhh canım ttarena da oynuyacakmış devletinmiş ilk önce üst kullanım hakkının kime ait olduğunu öğrenin sonra konuşun
sözünüze nazaran yazmıştım öğreninde konuşun cümlesini ama anlama yeteginizden ödün vermediginiz için sıkıntılı bir durum.. ben sizin stadyumunuza laf söylemedim söyleyen arkadaş belli yaptıgın yorumla bizide zan altında bırakmanın manası nedir ?

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
.Madem öle benim yazdıgım bi yorumun sizin icin bir anlamı yoksa anladıgınız dilden tartışmacı bir anlatım bicimiyle anlatayım
@yarenefe
sözünüze nazaran yazmıştım öğreninde konuşun cümlesini ama anlama yeteginizden ödün vermediginiz için sıkıntılı bir durum.. ben sizin stadyumunuza laf söylemedim söyleyen arkadaş belli yaptıgın yorumla bizide zan altında bırakmanın manası nedir ?

tamam tamam çok içerlemişsin oynayın oynayın :D

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Her stat tartışmasında TT Arena sizin mi devlet yaptı deniyo.Evet biz yapmadık ama üst kullanım hakkı denen bişey var kulüp izin vermezse GSGM bişey yapamaz.Kiracı-kira kontratı gibi düşünün.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Her stat tartışmasında TT Arena sizin mi devlet yaptı deniyo.Evet biz yapmadık ama üst kullanım hakkı denen bişey var kulüp izin vermezse GSGM bişey yapamaz.Kiracı-kira kontratı gibi düşünün.

Üst kullanım hakkı, ve kulübün izni, belli başlı kişilerin bir telefonuna bakar...

Ayrıca Ali Sami Yen' den çıkarken, neden kendi malınızmış gibi çok değerli bir araziyi bıraktık diyorsunuz? Kiracı -kira kontratı gibi düşünün lütfen.

Öyle ki, bu durum, kiracının eski ve küçük bir evden çıkması karşılığında, ev sahibinden triplex villa istemesine benziyor. :)

Bu açıdan bakılırsa Devlet size belli bir süre içinde boşaltın diyebilirdi. Stad yapmaz ve olimpiyat stadında oynayın da diyebilirdi.

Tabii bu nedenle hanesine de büyük bir oy kaybı yazmak zorunda kalırdı. Ancak bu söylediklerimi bu şekilde hiç bir hükümet yapamaz. Ancak bir çok farklı yol izleyebilirdi. Örneğin stadın maç oynamaya müsait olmadığını iddia edebilir, stadı kapatır, yeni stad yapma teklifini de olimpiyat stadını göstererek kabul etmeyebilirdi gibi...

Beni yanlış anlamayın lütfen ama bu işe kiracı - kira kontratı örneği ile yaklaşmak pek mantıklı değil. Ayrıca stadın yapılmasına ( her ne şekilde yapılırsa yapılsın ) en çok sevinenlerden birisiyimdir. Açılışına da gittim. Çok beğendim, çok güzel olmuş.

Kişisel ve duygusal anlamda, geçmişte de yaşanan bazı sebeplerden dolayı istemiyor olmanızı normal karşılarım. Saygı duyarım.

Ben Beşiktaş'ın Fenerbahçe stadında oynaması yönünde oy kullandım. İnşallah karar bu yönde olur.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
En iyisi olimpiyat olur zaten boş ibb tarafları mağlum bir avuç insan en azından stadda gelir olur bazı maçları neredeyse zararına oynanıyor galiba =)

Ayrıca ikinci düşüncem beşiktaşın derbi olayı şimdi sezon içindeki derbilerde maç kadıköyde veya arenada güya deplansmandasın kendi stadında oynuyor =) iki takım içinde saçma oluyor bence

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Gelsinler Kadıköy de oynasınlar.
İki güzide kulup paşa paşa geçinip giderler.
Oyum Kadıköy den yana.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
boşuna tartışmaya gerek yok. türkiyede bütün stadalar devletin.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
En mantıklısı Olimpiyat stadı.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Bizim Stada devletin diyenlerin sanki kendi satdlarının tapusu varmış gibi konuşuyor. Türkiye'de ki bütün stadlar devletindir ve belli bir yıllığına kiralanmıştır.

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir galatasaraylı olarak yorum yapıyorum olimpiyat stadında oynamalı çünki bizim ülkemiz 2 büyük kulubun aynı statda oynayacak kadar gelişmedi. diyebilirsinizki italyada inter milan oynuyor. bi bizim taraftarımızı göz önüne getirin bide onları daha iyi anlarsınız :)

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Her konuda tartışma arkadaş ne güzel statlarımız var diyeceklerine yine tartışma pff

Beşiktaşın stadımıza gelmesini isterim.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben Beşiktaş taraftarını Şükrü Saraçoğlu'nda görmek istemem. Bence Olimpiyat stadında oynasınlar

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Gitsin sokakta oynasın.Bu futbolcularla başka nerde oynanırki.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ne arena Ne kadıkoye En guzelı Olımpıyat....

Reaksiyon puanı
0
Bence beşiktaş taraftarına farklı bir perspektifden bakılmalı.Abi adamlar 90 dk boyunca hiç susmuyorlar,organize bir şekilde bağırıyorlar.Ki bu yüksek sesi üstü açık bir stadda başarıyorlar.Birde bu stadın kapalı olduğunu,yankılı halini düşünün.Bence Beşiktaş kesinlikle hakemi ve rakip takımı baskı altına alabilcek bir uğultu,takımı daha da çok ateşliyecek ve motive edecek tezahüratlar için kapalı bir stad seçmeli.Fenerin mabedinin sırrıda burdadır.Hep bir ağızdan uğultuyla hakemi ve rakip takımı baskı altına alıyorlar.Uğultu kapalı stadın içerisinde müthiş bir etki yapıyor.Bence Bjk nin stadı Atatürk Olimpiyat Stadı olmamalı.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bence beşiktaş taraftarına farklı bir perspektifden bakılmalı.Abi adamlar 90 dk boyunca hiç susmuyorlar,organize bir şekilde bağırıyorlar.Ki bu yüksek sesi üstü açık bir stadda başarıyorlar.Birde bu stadın kapalı olduğunu,yankılı halini düşünün.Bence Beşiktaş kesinlikle hakemi ve rakip takımı baskı altına alabilcek bir uğultu,takımı daha da çok ateşliyecek ve motive edecek tezahüratlar için kapalı bir stad seçmeli.Fenerin mabedinin sırrıda burdadır.Hep bir ağızdan uğultuyla hakemi ve rakip takımı baskı altına alıyorlar.Uğultu kapalı stadın içerisinde müthiş bir etki yapıyor.Bence Bjk nin stadı Atatürk Olimpiyat Stadı olmamalı.

bir yerde yanlışın var. Şükrü Saraçoğlu'nda akustik adıne birşey yok. Uzay tasarım tavan bütün sesi kötü bir şekilde dağıtıyor.Hatta yakın zamanda stadda akustik çalışmaları yapılacağı iddiası vardı.
Akustik TT Arena'da var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...