Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray Maçın Golleri

Bu konuyu okuyanlar

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
İki golde Selçuk imzası :)
Bence Galatasaraya Hagiden sonra gelen en iyi orta saha oyuncumuz.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Diğer gollerin video linkini bulan olursa bana atsın arkadaşlar.Şuanda nette yok sanırım.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bi öneride bulunucam sadece , bir maç için 4-5 konu açmak yerine bir konu üzerine yapılsa herşey , konu kirliliği oluşmaz forumda , benim yorumum bu tabi , dikkate alırsın umarım renktaş

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Bi öneride bulunucam sadece , bir maç için 4-5 konu açmak yerine bir konu üzerine yapılsa herşey , konu kirliliği oluşmaz forumda , benim yorumum bu tabi , dikkate alırsın umarım renktaş

O konuda bir şeyler düşünüyorum,

Bu arada Trabzonspor'un gollerini bulamadım.

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben taa sabah yazdım . trabzon geleneksel galatasaraya yatış festivaline hoşgeldiniz dedim :)

formalite icabı yenen golleri diyosun :D hele ki trabzonun ilk golü bu kadar da belli edilmez hani :)

Buna ne diyorsun peki :)

709U2.jpg

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Herşeyi Bırak. Selçuk Çıktı Maç Bitti... Onun Yerine Necatiyi Çıkartacaktı. Ne Yapayım Abi Ben Bu Necatiyi.. Tamam Hoş Güzel 2 Gol Attı Ama. O 2 Golün Asistini Selçuk Verdi... Necatiden 5 Tane Olsa 1 Tane Elmander Etmez..

Dr.Yunus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
play off başlamadan önce play off başladıktan sonra diye ikiye ayrılık türkiyenin ligi . bu ligin şampiyon adayı iki taneyse eğer ve birisi fenerbahçeyse diğer takıma sırtüstü yatılır . sonrası malum fener şampiyon olmasın da nede olsa bizim şansımız kalmadı mantığı :) neyse arkadaş burda polemik yapmak istemiyorum gs sonuna kadar haketti bu sene ya fener ya gs olacak kaçarı yok :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
play off başlamadan önce play off başladıktan sonra diye ikiye ayrılık türkiyenin ligi . bu ligin şampiyon adayı iki taneyse eğer ve birisi fenerbahçeyse diğer takıma sırtüstü yatılır . sonrası malum fener şampiyon olmasın da nede olsa bizim şansımız kalmadı mantığı :) neyse arkadaş burda polemik yapmak istemiyorum gs sonuna kadar haketti bu sene ya fener ya gs olacak kaçarı yok :)
insan kendi takımını nasıl bilirse her takımı da öyle biliyor demekki...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
galatasaray trabzonu yenecek güçtedir. yenebilir, bunda bir anormallik göremiyorum ben.

fakat, bu şekilde değil!

benim galatasaraya söyleyecek tek sözüm yok.

ama trabzon...

sakın bi daha dürüstlükten, temizlikten bahsetme!

bugün oynadığın bu oyun, hayatın boyunca hatırlaman gereken bir utanç sayfası olarak yeter sana...

başka söz bulamıyorum.

geçenlerde beşiktaş da yenilmişti galatasaraya,

tek kelime bile etmedim.

beşiktaş onuruyla oynadı, onuruyla kaybetti.

gördüğünüz gibi, sonuçlar hakkında konuşmuyoruz... işin özü hakkında, görünmeyen tarafı hakkında konuşuyoruz.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
insan kendi takımını nasıl bilirse her takımı da öyle biliyor demekki...

Bizde derler ki, çocuk evinde ne yaparsa, misafirlikte de onu yapar. Evlerinde böyle şeyler yaşıyorlar demekki.

Yatış diyen taraflaradır sözüm. :)

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Trabzonspor resmi sitesi

Goller: Dk. 20 Selçuk, Dk. 22, Dk. 42 Necati, Dk. 62 Eboue (Galatasaray), Dk. 60 ve Dk. 85 Pen. Colman (Trabzonspor)

Lig Tv

GOLLER: Dk. 20 Selçuk, Dk. 22-Dk. 42 Necati, dk. 60-84 Colman; Dk. 61 Eboue

Çocukluk bunların yaptığı.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bizde derler ki, çocuk evinde ne yaparsa, misafirlikte de onu yapar. Evlerinde böyle şeyler yaşıyorlar demekki.

Yatış diyen taraflaradır sözüm. :)
fenerliler akılları sıra gelecek maç öncesi trabzonu hırslandırmak istiyorlar. ters motivasyon yapma derdindeler. :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bize her yer TT Arena :D TebrikLer GALATASARAY.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
inşallah şampiyonluk bizde bu sene yürüyün be aslanlarım kim tutar sizi

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Dürüstlük abidesi Sadri Efendi.Bu neydi şimdi,Allah her şeyi görendir.Galatasaray a lafım yok oynuyorlar,kazanıyorlar.Ama bu kadarda bariz yatış olmaz be.Beni yanıltsaydın en azından Ts.Senden medet ummuyordum elbette biraz da onur ve şeref denen değerleriniz için oynasaydınız.Hangi maçında 4 yedin yav.Vallaha pes.

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Dürüstlük abidesi Sadri Efendi.Bu neydi şimdi,Allah her şeyi görendir.Galatasaray a lafım yok oynuyorlar,kazanıyorlar.Ama bu kadarda bariz yatış olmaz be.Beni yanıltsaydın en azından Ts.Senden medet ummuyordum elbette biraz da onur ve şeref denen değerleriniz için oynasaydınız.Hangi maçında 4 yedin yav.Vallaha pes.
Yazmayım dedim dedim ama golü trabzon yiyor ceremesini fenerli arkadaşlar çekiyor anlamış değilim.

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Maçı izleyemedim maalesef, özete bakabildim sadece. Yine oyunu domine eden taraf bizmişiz gibi görünüyor. Göze hoş gelen güzel bir futbol oynuyoruz. Selçuk İnan'a ayrı bir parantez açmak lazım. Gerçek anlamda bir maestro. Tüm takımı tebrik ediyorum, umarım kalan tüm maçlarımızı kazanarak hakettiğimiz şampiyonluğu alırız.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Trabzonun gollerini göremedim ???

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
feneri stres bastı inş bu stres yarın sahaya yansır:D:D
Ayrıca uA havalanını bastı Aslanlarımızın uçağı 00:05 te inecekmiş son bilgiler:d