Diablo 3 Para Kazandıracak!

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Diablo 3 Para Kazandıracak!

Oyun dünyasının heyecanla beklediği Diablo serisinin yeni oyunu Diablo 3'ü oynayarak para kazanabileceksiniz! İşte Blizzard'ın Diablo 3 ile ilgili son bombası.

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Satan için iyi bir şeyde alan için nasıl olur bilemiyorum. Kendimi Diablo fanı olarak görsem de bir eşya satın alacak kadar fanatik değilim. Aslında bu olay Diablo 2 de var internette araştırırsanız bir sürü eşya satan yer bulabilirsiniz, fakat Blizzard yapmıyordu ( Diablo 2 de) bu işi
bence problem olmaz üstelik WoW da bu sistem varmış Dibloda 3 te neden olmasın.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Satan için iyi bir şeyde alan için nasıl olur bilemiyorum. Kendimi Diablo fanı olarak görsem de bir eşya satın alacak kadar fanatik değilim. Aslında bu olay Diablo 2 de var internette araştırırsanız bir sürü eşya satan yer bulabilirsiniz, fakat Blizzard yapmıyordu ( Diablo 2 de) bu işi
bence problem olmaz üstelik WoW da bu sistem varmış Dibloda 3 te neden olmasın.

İyide bu satın alma işi oyunun hayran kitlesini niye düşünsün. Sonuçta bütün online tabanlı yada benzeri oyunlarda premium sistemi var parası olan yine oyunda fark yaratıyor. Yani pek etki edeceğini sanmıyorum.

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bir haber daha düştü onuda sizinle paylaşayım;
Ubisoft'un Assassins Creed 2 de uyguladığı savelerin lokal bilgisayarda değilde Blizzard servarlarında olacağı onaylanan bilgiler arasında. Bu şu anlama geliyor tek kişilik oyunda dahi online internet'e bağı olmak gerekiyor.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Fahiş fiyat, karaborsa, tekelcilik yapar paraya para demeyiz.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Güzel bir olay diablo 3 alıp item satmak lazım :D

erdemmin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence mantıklı bu işi herhangi bir ilan sitesinde satmak yerine oyunun yapımcı firmanın destek vermesi daha iyi ve böylelikle güvenli olur, hem böylece yapımcı komisyon kazanacak alıcı aradığını daha çabuk bulacak, satıcı daha çabuk satacak. Oyunun hastası her zaman gerçek parayla account, item satın aldığı için bence mantıklı bir çalışma olmuş. Bana sorarsanız ben almam :)

Son mesajlar