Lorik Cana : "Şampiyonluğu haketmiyoruz"

Bu konuyu okuyanlar

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
"Şampiyonluğu haketmiyoruz"

news_manset_resim_la_cana06.jpg

Sarı-kırmızılı takımın Arnavut futbolcusu Lorik Cana, Galatasaray'ın kadrosunda çok kaliteli oyuncular bulundurduğunu ancak çok fazla da sakatı olduğunu hatırlatırken, ''Galatasaray gibi büyük kulüplerde beklenti her zaman yüksek olur. Takım olarak bulunduğumuz yeri hak etmiyoruz ama şampiyon olmayı da hak etmiyoruz. Dürüst olmak gerekirse durum böyle'' dedi.

Önlerinde 20 maç daha olduğunu dile getiren Cana, ''Enterasan bir durumun içindeyiz. Bu durumla en iyi şekilde baş etmeliyiz. Kalan maçlarımızdan maksimum puanı çıkarmak isteyeceğiz. Avrupa kupalarına katılma şansımızı sürdürmemiz gerekiyor. Bunun için elimizden geleni yapmalıyız. Bu yolda sadece Fenerbahçe veya Beşiktaş değil, Bursaspor, Trabzonspor, Kayserispor gibi takımlar da rakibimiz. Kulüplerde bu tip sıkıntılı dönemler olabiliyor ama uzun sürmeyecektir. Takımı buradan da çıkartacak olan yine bizleriz'' şeklinde konuştu.

Ligtv.com.tr - Haber - "Şampiyonluğu haketmiyoruz"

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Söylediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
söyledikleri dogruda takımda hicbir iyilesme düzelme istek belirtisi yok.. yazık oldu rijkaarda tek ona üzülüyorum bidaha öyle adamı zor getiririz.

Felagund

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
"Şampiyonluğu haketmiyoruz"Bu yolda sadece Fenerbahçe veya Beşiktaş değil, Bursaspor, Trabzonspor, Kayserispor gibi takımlar da rakibimiz.

adnan polatını açıklamasını hatırlarsınız, bu yenilgi bazı şeyleri değiştirmiş görünüyor :)

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
söyledikleri dogruda takımda hicbir iyilesme düzelme istek belirtisi yok.. yazık oldu rijkaarda tek ona üzülüyorum bidaha öyle adamı zor getiririz.

bence iyileşme düzelme yok diyemeyiz , Hagiden sonra Puan anlamında berbat durumdayız ama oyun olarak bence ilk haftalarda kazandığımız bütün maçlardan daha iyi oynuyoruz .. bizdeki şanssızlık gol atamamamak.. (beceriksizlik de diyebilirsiniz...)
derbide atılan şuta , kaleyi bulan şuta , topa hakim olmaya bakın skora bakın...

GS 6-7 gol etkili gol pozisyonundan 1 gol çıkardı Beşiktaş 2-3 pozisyondan 2 yapacak bişi yok :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
hagi oldugu sürece galatasaray gol falan atamaz hagi'nin oyun sistemi bu sekilde cünkü. eski anadolu takımlari gibi oynuyoruz gol atamamamiz cok normal

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Ben de arkadaşa katılıyorum, Rijkaard dönemine göre oyun olarak çok çok daha iyiyiz. Derbilerde bile çok sayıda pozisyon buluyor takım ama atamıyoruz. Bunda da suç Hagi'de değil. Elinde Baros'tan başka santrafor yok. O da sakat, adam ne yapsın? Bu kadar kısa sürede en azından bu seviyede takımı oynattığı için ben Hagi'den memnunum. Tek eleştirilebilecek noktası oyuncu değişikliği yapmaktan pek anlamıyor :D