Fotoğraf makinası ayarları

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Dostlar bugün şu ürünü aldım http://www.hepsiburada.com/Liste/canon-ixus-100-is-121mp-25-lcd-hd-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?categoryid=248&productid=bd96071

Ancak fotoğraf makinalarından pek anlamıyorum.Ancak kaliteli görüntü alabilmek için bazı ayarlarının yapılması gerektiğini duydum bolca.Aranızda bu aletlerden anlayan , bu modeli alan arkadaşlardan varsa şu aygıtın ayarları hakkında bana yardımcı olabilir mi acaba ? teşekkür ettim , iyi forumlar..:flowers:

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu tarz makineler bascek sınıfıdır cok büyük bi ayar istemez sadece acıp cekimi yaparsın. Bazı durumlarda güneşli hava yada ışıklı kapalı ortamlarda bazı modları bulunur onları yapabilirsin. Bunlar genelde. Spor, kumsal, gece, düğün, türü modlardır.
Bu ürüne bu parayı vermektense Dsrl-like tarzı bi makine alıp daha güzel sonuçlar elde edebilirsin ve manuel modta kullanıp. Estantene diyafram iso gibi kavramları ögrebilirsin

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
bu tarz makineler bascek sınıfıdır cok büyük bi ayar istemez sadece acıp cekimi yaparsın. Bazı durumlarda güneşli hava yada ışıklı kapalı ortamlarda bazı modları bulunur onları yapabilirsin. Bunlar genelde. Spor, kumsal, gece, düğün, türü modlardır.
Bu ürüne bu parayı vermektense Dsrl-like tarzı bi makine alıp daha güzel sonuçlar elde edebilirsin ve manuel modta kullanıp. Estantene diyafram iso gibi kavramları ögrebilirsin

eyvallah dostum saolasın , yok zaten ona o kadar para vermedim yurtdışından aldım yaklaşık 250 liraya falan aldım.Yani yapacak bişey yok öyle mi sadece bas-çek diyorsun , arada bir de mod seçimi yaparsak tamamdır..sağoll dostum..