Ankaragücü 4-2 Fenerbahçe - Video - Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 1. Maç

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
ANKARAGÜCÜ 4-2 FENERBAHÇE

[FLASH]http://video.rutube.ru/257e3e7e67bc7403e394aadb0bdd67cc" type="application/x-shockwave-flash[/FLASH]
[FLASH]http://video.rutube.ru/b9f713336d0acc9cddbbdc915afd81a0" type="application/x-shockwave-flash[/FLASH]
[FLASH]http://video.rutube.ru/2159f4ec59ffb517ed4ed0c8199a62b6" type="application/x-shockwave-flash[/FLASH]
[FLASH]http://video.rutube.ru/4d4f58b1aa130be70a24c91f9cd824f7" type="application/x-shockwave-flash[/FLASH]
[FLASH]http://video.rutube.ru/5c04fe4ee6cc315b8ef8d8455e7a6e59" type="application/x-shockwave-flash[/FLASH]

news_manset_resim_pu_ank.jpg

Fener'e Aslan tarifesi

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası'na çok kötü başladı.

27 yıldır Türkiye Kupası'nı kazanamayan Fenerbahçe 2010-11 sezonundaki ilk maçı öncesi sıkıntılıydı. İstanbul'un sarı lacivertli ekibinde sakatlıkları bulunan Alex, Mehmet Topuz, Özer, Selçuk, Niang, kaleci Ertuğrul, Güiza, Emre ve Uğur maç kadrosuna alınmazken, kart cezalısı Lugano da Ankaragücü karşısında forma giyemezken, teknik direktör Aykut Kocaman, Eskişehirspor ile yapılan maçta taraftarların tepkisini alan Bilica'yı yedek soyundururken, kaleci Volkan'a da 18 kişilik kadroda yer vermedi. Ankaragücü'nde ise Özgür Çek, Vittek, Özden, Bayram, Zewlakow, Aydın ve Muhammed, sakatlıkları nedeniyle Fenerbahçe maçında forma giyemedi.

Karşılaşmaya Stoch'un hızlı ataklarıyla iyi bir giriş yapan Fenerbahçe golü erken buldu. 9. dakikada Slovak yıldızın yaptığı nefis ortaya Semih arka direkte dokundu ve konuk ekibi öne geçirmeyi başardı. Fenerbahçe, ilk yarıda rakibin etlili olmasınma izin vermezken, özellikle Andre Santos-Stoch ikilisi ile ev sahibi ekibin defansını zorladı.

Ankaragücü teknik direktörü Ümit Özat, ikinci yarıya Turgut ve Mehmet Çakır'ı alarak başladı ve semeresini hemen aldı. 48. dakikada sol kanattan kullanılan kornerde son dokunan Rajnoch skora dengeyi getirdi. Oyunda üstünlüğü de ele geçiren Ankaragücü, rakibinin sol kanat oyuncularının yorulmasını çok iyi değerlendirdi. 74. dakikada ikinci yarının yıldızı Mehmet Çakır'ın ortasında Sestak ev sahibini öne geçirdi. Mehmet'in 84. dakikasındaki ortasında ise Gökhan Gönül topu kendi ağlarına gönderince skor 3-1 oldu. Andre Santos'un 91. dakikadaki golüne 1 dakika sonra Kağan skoru belirledi.

Zorlu mücadeleden 4-2'lik galibiyetrle ayrılan Ankaragücü, Ziraat Türkiye Kupası C Grubu'ndaki maçlarına 3 puanla başlayıp liderliği ele geçirirken Fenerbahçe haftayı puansız kapattı.

HAKEM: Barış Şimşek

STAT: Ankara 19 Mayıs

ANKARAGÜCÜ: Senecky, Uğur, Kağan, Rajnoch, Klukowski, Güven (Dk. 46 Mehmet Ç), Adem, Sapara, Weeks, Metin(Dk. 46 Turgut), Sestak

TEKNİK DİREKTÖR: Ümit Özat

FENERBAHÇE: Serkan, Gökhan Gönül, Bekir, Yobo, Andre Santos, Cristian, Kazım (Dk. 68 Gökhan Ünal), Gökay, Caner, (Dk. 68 Dia) Stoch, Semih

TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

GOLLER:
Dk. 12 Semih, Dk. 48 Rajnoch, Dk. 76 Sestak, Dk. 84 Gökhan Gönül k.k., Dk 90+1 Andre Santos, Dk 90+2 Kağan

SARI KARTLAR: Caner, Weeks, Semih, Uğur

Lig TV

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Fenerbahçede adam gibi yedek olmadığı sürece yedeklere şans verilmemeli. Yedekler kendisini gösterilsin diye oynatılıyor her seferinde kendilerini böyle gösteriyorlar. Tebrikler Ankaragücü.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Tebrikler Ankaragücü.
Bu arada Gökay nasıl oynadı?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Diğer goller goalsarenaya düştüğü an burada :D
Ben de bekliyorum orada :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bütün goller eklendi.

Tebrikler Ankaragücü. :)

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Gözünü seveyim abi yapma :D gören de 2-3 senede bir kupa alıyorsunuz zannedicek :D
Evet dostum buradan devam edelim :D
Yaklaşık 2715 yıldır kupayı alamıyoruz ama bu sene herşey kötü başlıyor, eskiden herşey iyi başlar kötü biterdi bu sefer tam tersi olabilir o yüzden fenerin bu dengesizlikleri beni hafif titretmiyor değil :D

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
resmen zıçtık!

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

umit ozata gıcık oldum bide fenerliyim diye gezer!tamam prof. diyecemde bu kadar sevinilmez. azcık büyü

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Evet dostum buradan devam edelim :D
Yaklaşık 2715 yıldır kupayı alamıyoruz ama bu sene herşey kötü başlıyor, eskiden herşey iyi başlar kötü biterdi bu sefer tam tersi olabilir o yüzden fenerin bu dengesizlikleri beni hafif titretmiyor değil :D

öyle totem yapmak çok saçma kendimden biliyorum :D

Ayrıca ayıp etmiş Kaan :D

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Tebrikler Ankaragücü. Bize uyguladıkları tarifeden uyguladılar. :D

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Tebrikler Ankaragücü!

k4y4

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Takımımızda çok eksik vardı...

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
sonuç normal maç Türkiye Kupası maçı , karşıda kim olduğu önemli değil Pendik bile olsa feneri kupada yener :D

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
İyi ya böyle arada bir yedek kadroyla çıkıp maç kaybedelimde bazılarına moral olsun. Yoksa kendi takımlarının rezilliğinden bunalıma girecekler :D

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sene 2010 Fenerin aslında Gs ve Bjkninde tutundukları tek dal Türkiyeydi. Artık burada bile egemen değiliz. Fenerbahçeyi çok kolay yenilebilen bir takım yaptılar! Sene 2010 Türkiye ligine takılmayıp Avrupada başarı kovalayacağımza Avrupada yokuz Türkiyede ise her takım bizi yenebilecek düzeyde bu nasıl iş yæææææ?