Orbit Downloader 4.0.0.4 Final

Bu konuyu okuyanlar

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
3128p44.jpg

Üreticiden:
İndirme yönetim devriminin lideri (Web2.0) olan Orbit Downloader, video müzik dosyalarını Myspace'den dosyaladığı gibi indiriyor. YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare ve genel indirmeyi daha kolay ve daha hızlı yapmayı amaçlıyor.

Şuanki versiyon : 4.0.0.4 Reklam Yok!!! Casus Yazılım Yok!!!

Neden Orbit Downloader kullanayım?
  • Zengin medya indirme: Medya, Müzik ve Video yayın akışları Orbit Downloader HTTP/FTP/HTTPS/RTSP/MMS/RTMP protokollerini ve zengin medya indirmelerini sağlam bir çözüm ve destek sunar. YouTube, Pandora vb. birçok müzik ve video web sitelerinden çok kolayca müzik ve video indirmesi yapabilirsiniz. Learn more...
  • Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu Orbit Downloader başarılı ve verimli olarak hazırlanmıştır. 3 MB ‘dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı. Eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB ‘dan daha az toplam boyut.
  • Mükemmel Hız: Orbit Downloader p2p ve çok kaynaklı indirme teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Dosya indirmelerini 500% daha hızlı yapabilirsiniz.
  • RapidShare Desteği: Orbit Downloader ençok kullanılan dosya indirme web siteleri rapidshare, megaupload, badongo, sendspace, sexuploader, yourfilehost, uploading, filefront, 4shared, turboupload, depositfiles, filefactory ve daha fazlası... more....
  • Kullanımı Kolay: Orbit Downloader basit ve kullanımı basit bir arayüzü sahiptir. Yeni başlayanlar ve profesyonel kullanıcılar çok kolaylıkla kullanabilir ve ayarlarını yapabilirler.
  • Güvenli ve Bedava: 100% bedava ve herhangi bir kayıt gerekmiyor. Reklam Yok!!! Casus Yazılım Yok!!!
Ana özellikler

1. Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme
Orbit Downloader yeni nesil web indirme uygulamalarına bağlı olarak, müzik ve video indirme çözümünü sunar. Medya, müzik, video, film, flash ayrıca Pandora, YouTube, Yahoo, Myspace ve Rapidshare ve daha fazlasından dosya indirmelerini basitçe ve kolayca yapar.

2. İnanılmaz İndirme HızıOrbit Downloader P2P teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Orbit Downloader basit mantıklı indirme hızlanlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler. Orbit Downloader gelişmiş çok parçalı indirme özelliği ile indirmeleri yüksek kalitede gerçekleştirir. İndirme hızını 500% artırarak mükemmel bir hız sunar.

3. Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu
Orbit Downloader başarılı ve verimli olarak hazırlanmıştır. 3 MB ‘dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı. Eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB ‘dan daha az toplam boyut.

4. Rapidshare indirme desteği.
Orbit Downloader HTTPS ve HTTP post yöntemini destekler. Orbit Downloader dosya paylaşma web sitesi RapidShare indirmelerinizi daha hızlı bir şekilde yapar. RapidShare

2mynex4.jpg

Orbit Downloader kullanmak için aşağıdaki işletim sistemlerinden ve tarayıcılardan bir tanesine sahip olmanız gerekmektedir.
  • 64 MB Hafıza
  • 6 MB Boş disk alanı
  • Microsoft Windows
    windows.jpg
    NT /
    windows.jpg
    2000 /
    windows.jpg
    XP /
    windows.jpg
    2003 /
    windows-vista.jpg
    Vista
  • ie.gif
    Internet Explorer 5.0 ve yukarsı,
    firefox.gif
    FireFox 1.5 ve yukarsı
    firefox3.gif
    [FireFox3(Gran Paradiso) dahil],
    opera.gif
    Opera,
    maxthon.gif
    Maxthon ve
    netscape.gif
    Netscape

Anasayfa: Orbit Downloader: the ultra file & social media (YouTube etc..) download manager
Lisans: Ücretsiz

İndirme bağlantısı
Orbit Downloader 4.0.0.4 Final Türkçe (4.04 MB)

Changelog
Orbit Downloader V4.0.0.4 ( Oct.18,2010)
  • Improve: Update your software more accuratly

Not: Yazılım Türkçe desteklidir. Türkçeleştirmek için ''View/Language/Turkish'' yolunu izleyin. Ayrıca üretici sitesinde belirtilmemiş ama Windows 7 de destekleniyor.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Teşekkürler :)
Orbit kendini aşmış.
Firefox 100-150 KB/s ile indirirken aklıma geldi ve orbit ile indirdim, işte sonuç:

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Bir de IDM ile dene rise. :)

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Bir de IDM ile dene rise. :)
Haklısın, IDM daha bir hızlı, 990 KB/s değerlerine çıkıyor. :)

771d324c.jpg

Ayrıca Orbit hata vermeye başladı, indirdiğimiz dosyaları silerken kendi kendine kapanıyor.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Firefox harbiden yavaş. Orbit ile hızlı IDM ile son hızlarda indirebiliyorsunuz. Ancak ben Orbiti kullanıyorum ücretsiz olduğu için.

configure

Asistan
Reaksiyon puanı
1
IDM verdiğiniz parayı kuruşuna kadar hak eden bir indirme yöneticisi. Ama eğer bedava olsun ve dosya paylaşım sitelerinden de otomatik olarak indirme yapsın, hatta o yetmez capthca da tanısın diyorsanız JDownloader'ı kullanmanız gerekir.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
IDM nin tek dezavantajı ki bana göre programı sildirtecek derece kötü birşey gece download a bıraktınız mesela pc yi sürekli olarak ram i şişiriyor. Sabah kalktığımda 4gb ın ram in 4gb ı da dolmuş olarak görüyorum ve pc aşırı olarak kasıyor.

Diğer download programlarında da aynı olay mevcut mu bilmiyorum, bunun bi çözümü varsa biri söylese iyi olur :)

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
IDM verdiğiniz parayı kuruşuna kadar hak eden bir indirme yöneticisi. Ama eğer bedava olsun ve dosya paylaşım sitelerinden de otomatik olarak indirme yapsın, hatta o yetmez capthca da tanısın diyorsanız JDownloader'ı kullanmanız gerekir.
JDownloader bende her zaman kuruludur. Fakat (ISO indirme, FTP-HTTP bağlantıları gibi) bazı durumlarda Orbit ve IDM uçarken, Jdownloader yaya kalıyor.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
JDownloader bende her zaman kuruludur. Fakat (ISO indirme, FTP-HTTP bağlantıları gibi) bazı durumlarda Orbit ve IDM uçarken, Jdownloader yaya kalıyor.

Jdownloader ın yeri bana göre Linuxtur. Oda başka premium hesaplarla düzgün bir şekilde çalışan hiç bir download yöneticisi olmadığından linuxta.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
IDM nin tek dezavantajı ki bana göre programı sildirtecek derece kötü birşey gece download a bıraktınız mesela pc yi sürekli olarak ram i şişiriyor. Sabah kalktığımda 4gb ın ram in 4gb ı da dolmuş olarak görüyorum ve pc aşırı olarak kasıyor.

Diğer download programlarında da aynı olay mevcut mu bilmiyorum, bunun bi çözümü varsa biri söylese iyi olur :)

Sistemsel bir sorun olmalı bu. Ben de çoğunlukla bağlantıları yükleyip pc'yi açık bırakıyorum yatarken ama yıllardır en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Sabah gelip bakıyorum, çatır çutur indirmiş on küsür gb dosyayı. :) Şu anda da çalışıyor ve 10k altı bir bellek kullanımı var Windows 7 x64 sistemimde. Tek bir sayfası açık Firefox'un 10 da biri kadar bir kaynak kullanıyor yani. :)

Ekleme: Şu anda sistemdeki toplam bellek 6 GB ancak uzun zaman 4 GB olarak da kullandım ve o dönemde de bu tarz sorunlar yaşamıyordum. Muhtemelen buna diskleriniz yol açıyor. IDM art arda dosyaları birleştirmeye çalışırken diskleriniz zorlanıyor ve sistem olması gerekenden fazla bellek kullanıyor olabilir. IDM geçici indirme dizini ile dosyaları keydettiğiniz alanı mümkünse farklı disklerden seçip deneyin bir de.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Sistemsel bir sorun olmalı bu. Ben de çoğunlukla bağlantıları yükleyip pc'yi açık bırakıyorum yatarken ama yıllardır en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Sabah gelip bakıyorum, çatır çutur indirmiş on küsür gb dosyayı. :) Şu anda da çalışıyor ve 10k altı bir bellek kullanımı var Windows 7 x64 sistemimde. Tek bir sayfası açık Firefox'un 10 da biri kadar bir kaynak kullanıyor yani. :)

Ekleme: Şu anda sistemdeki toplam bellek 6 GB ancak uzun zaman 4 GB olarak da kullandım ve o dönemde de bu tarz sorunlar yaşamıyordum. Muhtemelen buna diskleriniz yol açıyor. IDM art arda dosyaları birleştirmeye çalışırken diskleriniz zorlanıyor ve sistem olması gerekenden fazla bellek kullanıyor olabilir. IDM geçici indirme dizini ile dosyaları keydettiğiniz alanı mümkünse farklı disklerden seçip deneyin bir de.

Her seferinde taşıma ile uğraşır bu seferde, fazla ram yesin daha iyi :)