Ubuntu'nun Müzik Çaları Değişiyor

Bu konuyu okuyanlar

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şu klasör gibi arayüzlerden vazgeçse ubuntu keşke. müzik programı mı açıyorsun belgelerim klasörünü mü farketmiyor. Yeni eklentiler faydalı görünüyor ama görsellik de önemli.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Yerinde bir karar, ortayolu bulmuşlar.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Şu klasör gibi arayüzlerden vazgeçse ubuntu keşke. müzik programı mı açıyorsun belgelerim klasörünü mü farketmiyor. Yeni eklentiler faydalı görünüyor ama görsellik de önemli.

Bu konuda gerçekten haklısın. Yok windows şöyle, yok windows böyle kötü diyorlar. Linuxta görsellik var diyorlar ancak ekranı ateşe vermekle olmuyor :) Çeşit çeşit güzellikler versekte eklentilerle vs.. sistemin kendisinde fazla güzellik bulamıyorum açıkcası. Umarım daha da güzelleştiriler, linux u gerçekten seviyorum.

Sebep olarak CD boyutunda tutulması gösterilmiş, cd boyutunda tutulacak diye daha kötü bir müzik oynatıcı koyuluyorsa yerine bu hiç iyi değil bence...

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Nihayet. Ya hiç bir ayarı mayarı olmayan, kullanıcıya "gel ama beni kullanma diyen playerlardan vazgeçsinler." Oynatıcı dediğin gerekirse ekranı kaplar gerekirse Aimp boyutuna iner gerekirse küçücük kutu olur..

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Hangisi gelirse gelsin benim varsayılan müzikçalarım > :

toygarikls.jpg

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
mono projesi ile geliştirilmiş yazılımların öntanımlı olması beni rahatsız ediyor hemde çok

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
ben saten banshee seviyordum iyi oldu gnome icin

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
saten banshee nedir farklı bir sürüm mü ?

Ugurcan377

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cdye sığsın diye yaptıkları düzenlemeler gittikçe rahatsız etmeye başladı. Mono'nun ubuntu'ya git gide daha fazla girmesi de ayrı bir endişe kaynağı.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Yine bir Mono zımbırtısı, Allah akıl fikir versin.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
İyi de mono'dan rahatsız olan Ubuntu'yu kökten bıraksın bence o zaman, çünkü canonical ciddi destek veriyor. :)