HTC'den Büyük Navigasyon Hamlesi

Bu konuyu okuyanlar

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
HTC'den Büyük Navigasyon Hamlesi

HTC hayranlarına güzel haber. Firma navigasyon konusunda ciddi atılımlar yapmaya hazırlanıyor. HTC markasını taşıyan akıllı telefonlar artık başarılı GPS uygulamaları ile donatılacak.

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Htc sense nasıl aktif hale gelıyor bı yazsanız htc pro 2 kullanıyorum bı turlu olmuyor sense nedir işletimi mi oluyor ne nasıl kullanıcaz

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Htc sense nasıl aktif hale gelıyor bı yazsanız htc pro 2 kullanıyorum bı turlu olmuyor sense nedir işletimi mi oluyor ne nasıl kullanıcaz

HTC Sense derken neyi kastediyorsun? HTC Sense, HTC nin kendi geliştirdiği arayüzün adı.

Haberde bahsedilen htcsense.com entegrasyonundan bahsediyorsan, bu özellik yalnızca HTC Desire HD ve HTC Desire Z modellerinde var. Çünkü bu modellerde Sense arayüzünün yeni sürümleri var.

Ayrıca cihazına HTC Desire HD romu yüklenebiliyorsa, o şekilde de kullanabilirsin. Başka türlü olmaz.

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
htc sense ise htc kendi gelistirdigi ve systemle ekledigi bir UI dir.yani sira tomtom ile beraberinde calismasi iyi bir gelisme dir,ben simdiye kadar touch diamond 2 kullanirdim simdi ise hd2 kullaniyorum.onlar istese de istemese de ben navigasyonlari tom tom mcguider navigon ve igo primo kullaniyorum,ve bence iyi bir fikir.birde gps antennini gelistirmek istiyorlarmis gerci benim antenden cok memnunum normal navilere göre daha hizli buluyor ve yönlendirmesi de daha süper.ben bunu normal tomtom 750 navigasion la ile hd2 icindeki tomtom 8.4 versionlu navigasionla denedim cepteki daha iyi yönelndiriyor ve anteni de hizli buluyor .tunellere girince ise normalinde gidiyor ama bende ise devam ediyor

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
ben igo kullaniyorum yeterince isimi görüyor

---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

htc sense ise htc kendi gelistirdigi ve systemle ekledigi bir UI dir.yani sira tomtom ile beraberinde calismasi iyi bir gelisme dir,ben simdiye kadar touch diamond 2 kullanirdim simdi ise hd2 kullaniyorum.onlar istese de istemese de ben navigasyonlari tom tom mcguider navigon ve igo primo kullaniyorum,ve bence iyi bir fikir.birde gps antennini gelistirmek istiyorlarmis gerci benim antenden cok memnunum normal navilere göre daha hizli buluyor ve yönlendirmesi de daha süper.ben bunu normal tomtom 750 navigasion la ile hd2 icindeki tomtom 8.4 versionlu navigasionla denedim cepteki daha iyi yönelndiriyor ve anteni de hizli buluyor .tunellere girince ise normalinde gidiyor ama bende ise devam ediyor
bende hd2 kullaniyorum ama android olarak aldigimdan beridir bir gün bile normal windows mobile olarak kullanmadim .tek kötü yönü pil ömrü bir gün :) ,bende ama cok oynuyorum oda olabilir

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:43 ----------

bu arada htc andoridi cok sevmis durumda