Galatasaray'a kötü mü kötü haber!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Spor Toto Süper Lig'de yarın Fenerbahçe ile deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray, iki önemli futbolcusundan gelen haberle sarsıldı.

baros_kewell_600300_XHWWY.jpg

Frank Rijkaard'la yolların ayrılmasının ardından 3 gün boyunca yeni teknik direktörünü arayan Galatasaray, efsane oyuncusu ve eski hocası Gheorghe Hagi ile anlaşma sağladı. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda takımın başında yer alacak kişinin belli olması, camiaya rahat bir nefes aldırdı, ama bu defa da sakatlardan kötü haber geldi.

Ankaragücü maçından önce sakatlanan ve maç kadrosundan çıkarılan Harry Kewell, Fenerbahçe karşısında forma giyemeyecek. Bu şok gelişme üzerine teknik ekip, umudunu Milan Baros'a bağladı. Ancak Çek yıldız da, derbide takımını yalnız bırakacak.

Sarı-kırmızılılar, kaptan Arda Turan'ın ardından Kewell ve Baros'tan da Fenerbahçe maçında yararlanamayacak. Ayrıca sakatlığı bulınan Aydın Yılmaz ve kırmızı kart cezalısı kaleci Ufuk, kadroda yer almayacak. Galatasaray'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Hagi'nin, bu önemli maçta sahaya nasıl bir kadro süreceği merak konusu.

NTV Spor

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
karpaty lviv'in göğüs reklamını tuttuk

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
farklı bi sonuç dahamı geliyor ne :( of ya .

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
7 kişiyle çıksınlar bence. Karşıya da motorla geçsinler. Bizde kalecisiz çıkalım. Gol yiyen değişsin 0-7 yensinler yine bizi. Yenerlerse kahraman olsunlar, yine yenemezlerse eksikdik desinler, şeker yesinler.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bütün kötülükler Üst Üste geldi Baros'un yokluğu kötü olucak, Ama yinede içimde değişik bi duygu var sanki yenicez gibi.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Arda,Baros,Kewell yok demek. Tamam sonuç önceden kestirelemez ama Gs unutsun galibiyeti.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
bahanemiz hazır beyeler :( s***ayım böyle bahanenin içine :( arkadaş ne karabulutmuş yakamıza bi yapıştı bırakmak bilmiyor :(

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
En iyi 3 adamımız yok daha ne olsun.
Neyse her işte bi hayır vardır diyelim bakalım,şans yanımızda olsun.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
şu barosta önemli bi macta oynasın artik... dandik maclarda hic sakat degil adam... avrupa defteri kapandi lig defteride kapanıcak bak görürsünüz hepsi iyilesirler....

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yok artık. Takımda doğru dürüst oynayan tek adamdır Baros.

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
bence yenilen kadroda yer almak istemiyorlar olabilirler mi?

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
maçta fenerin kalecisini görebilecekmiyiz acaba.
Cem Yılmazın sözü aklıma geldi

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Doğru düzgün cümleler kullanın. Sonra ceza verdiğimizde ne yaptım demeyin.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bu maç galatasaray açısından çok zorlu geçecek.Yeni bir teknik adam,teknik kadro,yardımcılar.Tam bir kaos var takımda.fener bu şansı iyi değerlendirmeli,hafife almamalı.Her galatasaray maçına çıkarken ki konsantrasyonunu bu maçta da sergilemeli fener.Yoksa sürpriz yaşayabilirler.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bence gelmis gecmis en kolay derbi maci olarak..yenilirsek ki %99 yenilicez o zaman hagiye kimse bisey diyemez daha yeni geldi takım eksik vs..ama bi yenersek ozman kahraman olucak geldigi gibi..cok rahattr simdi..

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Ben sürpriz bekliyorum açıkçası. İçimde bir umut var :)

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
pesimist adminliğin hayırlı olsun çoktandır internete bağlanamadım yeni farkettim Allah utandırmasın senin adına sevindim

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bi galatasaraylı olarak iddaada fenere 200 basmayı düşünüyorum :D

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Bu haberleri kim yapıyorsa çok çakal ha, millet böyle haberlerle Fenerbahçe'nin motivasyonunu bozmaya çalışıyor. Sonuç?

Fener maça çıkarken "lay lay lay" der, GS de yener. :) Yeneceğimize inanıyorum, Fenerbahçe bu maçı çok hafife alacak. Espiriler şimdiden dönmeye başlamış bile. Takımın 3 önemli adamı olmayabilir, takım tam bir kaosta da olabilir ama henüz maç başlamadı, top da yuvarlaktır, değil mi? :)

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
ne gibi bir sürpriz acaba yani hagi ile yeni bir hava yakalayabilir miyiz diyorsun

Top yuvarlaktır demişler. Bir derbi maçında GS tek kale oynamasına rağmen FB şans eseri 1 golle galip gelmişti. Neden aynı şey şimdi de GS için olmasın.

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bu haberleri kim yapıyorsa çok çakal ha, millet böyle haberlerle Fenerbahçe'nin motivasyonunu bozmaya çalışıyor. Sonuç?

Fener maça çıkarken "lay lay lay" der, GS de yener. :) Yeneceğimize inanıyorum, Fenerbahçe bu maçı çok hafife alacak. Espiriler şimdiden dönmeye başlamış bile. Takımın 3 önemli adamı olmayabilir, takım tam bir kaosta da olabilir ama henüz maç başlamadı, top da yuvarlaktır, değil mi? :)

10 yıldır yemedi senin bu tezin :D

Son mesajlar