Real Madrid 6-1 Racing Santander - Video - 23.10.2010

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
realll600_SOA01.jpg

İspanya Ligi La Liga'da Real Madrid sahasında Racing Santander'i konuk etti. Los Galacticos çok rahat bir oyun sergilediği maçtan 6-1 galip ayrılmayı başardı. Ligde bu maçla birlikte 22 gole ulaşan Madrid ekibi bu gollerin 16'sını son 3 haftada kaydetti.

[video=youtube;x0wP6sShzGw]http://www.youtube.com/watch?v=x0wP6sShzGw[/video]

Maça çok hızlı başlayan Real Madrid ilk golünü 9. dakikada buldu. Di Maria'nın harika pasına hareketlenen Higuain, kaleciyle karşı karşıya kaldı pozisyonda golü atmakta zorlanmadı ve takımını 1-0 öne geçirdi. Bu golden sonra Real Madrid hız kesmedi, 15. dakikada bu kez Ronaldo sahneye çıktı, Higuain'in ortasına iyi hareketlenen Portekizli yıldız durumu 2-0 yaptı.

27. dakikada bu kez Mesut'un güzel pasına hareketlenen Ronaldo kendisinin 2 takımının 3. golüne imza attı ve ilk yarı 3-0'lık sonuçla tamamlandı.

İkinci yarıda da Los Galacticos'un hızı kesilmedi. Maçın 47. dakikasında Di Maria sağ kanattan ceza sahasına girdi ortasında Ronaldo durumu 4-0 yaptı. Bu golden 7 dakika sonra Di Maria ceza sahası içinde yerde kaldı. Hakem penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Cristiano Ronaldo, topu ve kaleciyi ayrı köşelere yolladı ve durumu 5-0 yaptı.

62. dakikada bu kez Mesut çıktı sahneye, güzel bir hareketle rakibinden sıyrılan Türk asıllı oyuncu ceza sahası içine girdi ve takımının 6. golüne imza attı. Racing Santander'in tek golünü ise 72. dakikada Diop kaydetti. Diop'un ceza sahası dışından attığı gol görülmeye değerdi.

Real Madrid bu farklı galibiyetle puanını 20'ye yükseltti ve liderliğini sürdürdü.

Real Madrid'te Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil 1 gol, 1 asistle oynarken 63. dakikada yerini Canales'e bıraktı. Ronaldo ise bu maçta attığı 4 golle ligdeki gol sayısını 10'a çıkardı. Los Galacticos'ta ayrıca Di Maria'da oynadığı futbolla alkış aldı.

NTV Spor

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
prof olacak adamım :) 7++++ diye bağırdım kimse oynamadı ben oynadım :D ama nalet olsun tutmadı :D

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
mesutla higuain çıkmasaydı dahada giderdi

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
süperdi maç
[video=youtube;x0wP6sShzGw]http://www.youtube.com/watch?v=x0wP6sShzGw[/video]

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Mesut İhya edecek Ronaldo'yu bu sene.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ronaldo başka ya.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Ronaldo insan mı yaaa 4 attı 5.'yi kaçırdı :D

Sonradan giren Benzema Lion casales gibi oyuncular düşürüyor tempoyu..

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
ronaldo 8 haftada 10 gol attı böyle giderse gol kralı olabilir

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ronaldo hırs yapmış abi gecen sezona gore cok ısteklı

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Ronaldo insan mı yaaa 4 attı 5.'yi kaçırdı :D

Sonradan giren Benzema Lion casales gibi oyuncular düşürüyor tempoyu..
katılıyorum haketmiyolar bu oyun düzeninde oynamayı özellikle benzemanın üstüne kazma tanımıyorum o takımda..

_Saytun_

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Real Madrid formuna kavuştu. Jose Mourinho sistemini oturttu. Real'in önünde artık kimse duramaz. Barcelona'ymış peeeh :D Bu sene Real Madrid'ciyiz

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
katılıyorum haketmiyolar bu oyun düzeninde oynamayı özellikle benzemanın üstüne kazma tanımıyorum o takımda..
Gönderilecekmiş fakat gitmek istemiyormuş ama sorun çıkarmadan giderse iki taraf için de daha hayırlı olucak. :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Gönderilecekmiş fakat gitmek istemiyormuş ama sorun çıkarmadan giderse iki taraf için de daha hayırlı olucak. :D

yöneticinin adını unuttum ancak rooney için açıklama yapıldığı sırada
Ronaldo ve hugain'in arkasında benzema gibi çok genç ve gelişmekte olan bir oyuncumuz var diye lanse etmişti.Benzema'nın gideceğini hiç sanmıyorum açıkcası :)