Arama sonuçlarınız

1. BHA

Motosiklet Temalı Türk Filmi: Şeytan İcadı

Merhaba sevgili dostlar, bugün evde izleyecek bir şeyler ararken karşılaştığım bu filmi sizlere de göstermek istedim. Evet tamamen Türk yapımı ve Motosiklet temalı bir filmden bahsediyorum. Sevgili Çukur'un sevilen karakter Cumali Koçavalı'nın da bulunduğu bu filme bir göz gezdirmenizi isterim...
  2. BHA

Şampiyon Marc Marquez'den Karlı Dağlarda Zorlu Gösteri

Videoyu YouTube üzerinde bulamadığım için linkini eklemek istedim. Videoya BURADAN ulabilirsiniz. Gerçekten muhteşem bir adam ve başarılarının devamlılığını dilerim.
  3. BHA

Çaldıkları motosikletle hırsızlık yapan 2 kişi yakalandı

KOCAELİ’nin Kandıra ilçesinden motosiklet çalıp, akaryakıt istasyonundaki oto yıkama bölümünden de madeni paraları alan A.A. (20) ve K.D. (17), emniyet bekçileri tarafından yakalanarak, gözaltına alındı. İzmit Turan Güneş Caddesi’nde dün gece saatlerinde devriye görevinde bulunan bekçiler...
  4. BHA

Sigorta eksper ücretlerine düzenleme

Motorlu araç ve bunların dışındaki sigortalarda uygulanacak taban ekspertiz ücret tarifesiyle uygulama esasları belirlendi. Motorlu araçlar ekspertiz ücret tarifesi: Binek, hafif ticari ve motosiklet 245 TL'den az ve 1200 TL'den fazla olmamak üzere tespit edilen hasar tutarının yüzde 1,5'i...
  5. BHA

Sokağa Çıkma Yasağına Uymayan Motorculara Polisler Müdahale Etti

Hindistan'da sokağa çıkma yasağına uymayan kişiler polislerin sert müdahalesi ile karşılaştılar. Modi’nin açıklamalarına göre gıda, manav, meyve ve sebze satan yerlerin açık kalacağı açıklanırken, “Vatandaşlarımıza evlerine sipariş söylemelerini öneririz” dendi. Yasağa uymayan vatandaşlar ise...
  6. BHA

SDN Forum Motosiklet Kullanıcıları

Motosiklet kullanmak yada motosiklete olan hayranlığın yaşı ve cinsiyeti emin olun ki yoktur. Bir çok insan bu bağımlılık yapan araca karşı içinde bir şeyler besliyor, seviyor kullanmaya aşık olduğunu söyleyebilirim. Hatta bağımlılık yapan bu aracın kullanıcıları cc yükseltmek için boğazlarından...
  7. BHA

LiveWire Elektrikli Harley Davidson tanıtılacak

Harley Davidson, satışına 2019 yılında başlayacağı ilk elektrikli motosikleti LiveWire’ı bugün Milano’da tanıtacak. Amerikan motosiklet üreticisi Harley Davidson, ilk elektrikli motosikleti LiveWire’ı 6 Kasım’da Milano’da gerçekleştirilecek EICMA 2018’de tanıtacağını açıkladı. Elektrikli Harley...
  8. BHA

Uber'den Sonra Mototaksiler Hizmet Vermeye Başladı

Uber ve taksici kavgasını geride bırakıyoruz derken şimdi de motosiklet-taksiler çıktı. Kısa mesafelerde tercih edilen ve taksi ücretinin yarısına çalışan motosikletçilerin hızla yayılmasıyla yeni bir tartışma başladı. Taksiciler ‘korsan’ diye karşı çıkıyor, onlar ise ‘paylaşım ekonomisi’ne...
  9. BHA

Motosiklet Kullanıcıları Grubu

Merhabalar, Motosiklet kullanıcılarının aralarında sohbetleri, yardımlaşmalar, buluşmaları ve turlar düzenlemeleri için kurduğumuz bu grupta eğer sende bir motosiklet kullanıcısı isen aramıza katılman şart :) Motosiklet Kullanıcıları Grubu'na katılmak için aşağıdaki formu doldurman yeterlidir...
  10. BHA

Küba Superlight 200 Aldım

Merhabalar, Hayatıma renk katmak ve ulaşım amacıyla kullanabilmek için bir motor almanın zamanı geldiğini düşündüm ve bir motosiklet almaya karar verdim. Başlangıç olarak Küba Süperlight 200 aldım. Sizin de aklınıza takılan sorular ve sormak istedikleriniz var ise yardımcı olabilirim.