Arama sonuçlarınız

1. BHA

Evlilik Teklifi Ederken Ne Söylersin?

Merhaba gençler :) Bilenler bilir önümüzde ki hafta içi evlilik teklifi edeceğim uzun süredir beraberliğim olduğu kız arkadaşıma ama kafamda güzel bir plan, güzel bir yüzük ve şık bir kıyafetle muhteşem bir akşam yemeği yiyeceğiz. Güzel bir aözde hazırladım ama siz olsanız teklifi etmek için...
  2. BHA

5 Senelik Köpeğini Mi Kurtarırsın Bir İnsanı Mı?

Merhaba Sayın SDN Ailesi, Şimdi size bir soru! Her hangi bir olay oluyor, köpeğiniz ve bir insan arasında kalıyorsunuz. Köpeğinizi yada tanımadığınız bir insanı kurtarmak zorundasınız... Hangisini kurtarırsınız? Neden?
  3. BHA

Blog Yazarı Bina Yöneticisi Olursa ?

Adam küfretmeden lafları çok güzel yerine yollamış..
  4. BHA

Hesap makinesiyle sözde indirim hesaplayan esnaf

Herkesin başına gelmiştir, birçok tuşa hızlı hızlı basıp sonunda silip istediği rakamı yazan esnafla hiç denk geldiniz mi?
  5. BHA

En Zor Mantık Sorusu

3 adet tanrı olsun (A, B, C). Bu tanrıların isimleri, herhangi bir sırada, Doğrucu, Yalancı ve Rastgele'dir. Doğrucu tanrı her zaman doğruyu, Yalancı tanrı her zaman yalan, Rastgele tanrı ise tamamen rastgele bir şekilde doğru veya yalan söylemektedir. Göreviniz, sadece 3 adet evet-hayır sorusu...
  6. BHA

Kapitalizm, Korona Virüs, İnsanoğlu Üçgeni

Herkese merhaba arkadaşlar. Günlerdir bizi ev hapsine tıkan yeni bir virüs türedi. Oturup size bu virüsten bahsetmeyeceğim çünkü bu alanda ne bir Prof ne de bir doçent ünvanım var. Asıl konuma geçmek istiyorum izninizle. Bizi evlerimizde mahsur bırakan, gün boyu dijitalleşmiş listelerle ölümü...
  7. BHA

Eski Fotoğraflarda İnsanlar Neden Hiç Gülümsemiyor?

Yani eskiden insanlar fotoğraf çektirirken gülümsemiyordu ama şimdi ise tam tersi, herkes fotoğraf çekerken gülümsüyor. Bunun çok ilginç nedenleri var. 1. Wski fotoğraf teknolojisinde pozlama uzun sürüyordu. o yüzden insanların sürekli gülümsemeleri rahatsızlık verici olurdu. 2. Fotoğraf...
  8. BHA

Alışverişte En Hızlı Kasayı Seçmeniz İçin Gereken 5 Bilgi

Bu konuda David Andrews’in yazılmış bir kitabı da var. Kendisinin engin bilgilerine bizim de alışverіş kasasında aсeleсi davranışlarımız eklenince ortаyа alışverişinizi hızlandıracak 5 ѕonuç çıktı: 1- Erkeklerin olduğu sırayı tercih edin. Sırada hoşlandığınız bir kız durmuyor ve niyetiniz...
  9. BHA

Eşinizin yüz hatlarından ev anahtarı yaptırır mıydınız?

"Evim sensin" demenin en güzel yanı bu olsa gerek. 
  10. BHA

Soruyu Bil Bedava Whopper’ı Kap

Burger King, sosyal medyaları ve mobil uygulaması üzerinden sorduğu sorulara doğru cevap veren öğrencilere toplamda 150 bin Whopper dağıtacak. COVID-19 salgını ülkemizde ve dünya genelinde eğitim sistemini değişikliğe uğrattı. Dünyada çapında birçok ülkede okulların kapatılması sonucu...
  11. BHA

Büyüktür İşareti ile Karşılaştırma - Sizin fikriniz?

1 - Taksim Dayı 2 - Biz Anadolu Yakası derdik mesela 3 - Selena’ya çok yüklenmeyelim 4 - Reis 5 - Angelina’nın karşısına kimi koysan tek geçer 6 - İddialı bir karşılaştırma 7 – HIMYM ve Friends kavgası
  12. BHA

Taş Devri Çizgi Filminde Hayvanların Kullanıldığı İlginç 15 İcat

Çakmaktaşlar’ın Kullandığı Taş Devrinde gördüğümüz 15 İcat 1- Açacak 2- Uçak 3- Bulaşık makinesi 4- Fotoğraf makinesi 5- Çöp öğütücü 6 Sıcak su 7 – İnşaat sektörüne ömrünü verdi bu dinozor 8 Çim biçme makinesi 9- Hayvan değil ama taşlardan klavye 10 Plakçalar 11 Pudra 12-...
  13. BHA

Tasarımcının Ağızları Açık Bırakan Tasarım Faciaları

TASARIM FACİALARI 1-Şehrin göbeğinde pardon başka bir yerinde 2- Fil kendinden geçti 3- Saç kalmış 4-Burun ne şirin 5- Yol bitmiş 6- İşkence aleti 7- Bu ayıp gerçekten 8- Gözlerim kanadı admin kardeş 9- ŞaşıBAKşaşır 10-DAHİCE!
  14. BHA

Kavgada Yapılan Hatalar

İnsanlar tartışırken sürekli”beni anlamıyor”,diye düşünmeye meyillidir. Farkında olmadığımız olay, karşı tarafında bizim için bunu düşünüyor olduğudur. İki tarafta anlaşılmak için uğraştığı için kimse birbirini anlamaz. Tartışmanın kavgaya değil çözüme ulaşması için karşı tarafı anlamayı...
  15. BHA

Yağmur Kokusunu Seviyor Musunuz?

Eğer büyük şehir dışında yaşadıysanız, o kokuyu hemen tanırsınız; yağmur kuru toprağa düştüğünde çıkan o toprağımsı kokuyu… Yapılan yeni bir araştırma, inanılmaz ölçüde hoş olan bu kokunun yalnızca biz insanları cezbetmediğini ortaya çıkarmış. Yağmurdan sonra tespit edebildiğimiz o tatlı koku...
  16. BHA

Bu 2013'teki Gazete Tesadüf mü Sizce?

Siz ne düşünüyorsunuz haber gerçek mi sizce? Düşüncelerinizi paylaşın lütfen
  17. BHA

Almancada Sevgini Söyleme Gerçektende Zormuş

Almanca'da sevmek ile ilgili bir cümle kuracaksanız işiniz biraz zor. İşte sevgi fiilinin yer aldığı bazı cümle kalıpları ve örnekler.
  18. BHA

MYO Mezuniyeti Askerlik Tecili Hakkında Bilgisi Olan?

Merhabalar, Ben 2013 MYO kaydım var ve okula başladım. 2015'de bitmesi gereken okul yurtdışında olmam nedeniyle uzadı ve 3 sene alttan ders almak zorunda kaldım. Yani 2 senelik okul oldu mu sana 5 yıl. Bu sene okul YÖK tarafından gelen bir bilgiye göre senin kaydını yapamayız onun yerine mezun...