Arama sonuçlarınız

1. BHA

Powerbank önerisi

Xiaomi modellerinden 10bin'lik olanı kullanıyorum baya hoşuma gidiyor ve işleri gerçekten rahatlatıyor.
  2. BHA

Kısa şarj kablosu

Bende arıyorum böyle bir karış boyutunda falan olursa baya muhteşem olur
  3. BHA

Kulaklık önerisi

Üçü arasından tercihim kesinlikle budur. Gerek ses bombalarında gerekse ortam seslerinde çok başarılı bir firma
  4. BHA

130 TL altı en iyi kulaklık

JBL ürünlerine bakabilirsin ama bütün isteklerini karşılar mı bilemedim. Eğer kulak üstü almak zorunda değilsen bu fiyata kulak içi güzel modeller alabilirsin. Kulak üstü fiyatlarında bu fiyata çok kaliteli bir şey bulman zor olacaktır
  5. BHA

Powerbank

Versiyon 3 olanı hala kullanıyorum canavar gibi
  6. BHA

Kulak içi kulaklık tavsiye eder misiniz?

Model olarak seçim yapamam ama JBL modellerini tercih edebilirsin. 100TL altında kulaklıkları var ve gerçekten başarılı kulaklıkları var.
  7. BHA

100 200 arası Bluetooth hoparlör

JBL modellerinden şaşmamanı öneririm. Ses kalitesi ve şarj konusunda gerçekten fazlasıyla başarılı.
  8. BHA

Samsung Gear Sport vs Xıaomi amazfit Pace

Amazfit Pace - Samsung Gear Sport Karşılaştırması - Epey ‘den aralarında ki karşılaştırmayı görebilirsiniz. Ayrıca benim tavsiyem özelliklerden ziyade tasarım olarak xiaomi’dir
  9. BHA

S8 S9 için kılıf

Spigen marka kullanabilirsin. Samsung cihazlarımda o ürünü kullanıyorum.
  10. BHA

Akıllı saat almalı mıyım?

Apple Watch kullanıyorum evet gerçekten hoş ve bir o kadar bazı konularda ve zamanlarda işe yarıyor. Şuan ki aklım olsa gerçekten ihtiyacım var mı, bu devirde yarınımız ne olacak diye düşünürken parayı buna basmak mantıklı mı diye düşünmek açıkçası anlamsız olabilir.
  11. BHA

Kulak içi kulaklık uzmanları gelsin

Hakim olduğum bir marka değil aslında ne gibi yorumlar var? PAylaşmak istersen eğer :P
  12. BHA

Sizi çok iyi anlıyorum ve derdinize ortak olmaktan başka çarem yok.
  13. BHA

Peki ne yaptınız? Kulaklıkta sorun olabilir mi ?
  14. BHA

JBL almanı kesinlikle öneririm. Ses kalitesi gerçekten dehşet
  15. BHA

Samsung Galaxy Note FE Kılıf Ve Ön Cam Önerileri

Geçenlerde n11'de güzel kılıflar falan vardı bir oraya bak istersen