Arama sonuçlarınız

1. BHA

Aliexpress Tarihçesi & Hakkında

Ünlü Çinli girişimci Jack Ma'nın kurucusu olduğu AliExpress, merkezi Çin'de olan Alibaba Group'un "Business to Consumer" yani "işletmeden tüketiciye" anlamına gelen bir e-ticaret girişimidir. Peki dünyanın pek çok ülkesinde kullanılan AliExpress'in hikayesi nedir? Hayatı boyunca 10 kez Harvard...
  2. BHA

AliExpress, Türk satıcılara destek olarak pazar yeri komisyonunu sıfırlıyor

Motosikletim için bir şeyler beğendim ama almaya korkuyorum bende. Büyük ihtimal gelmez diye düşünüyorum ama gelirse de virüsten tırsıyorum
  3. BHA

Yani ayrıcalık olarak görmemek lazım bence de :)
  4. BHA

Türk üreticilerinin ve KOBİ’lerin ekonomik olarak zor zamanlar geçirdiği bu dönemde, AliExpress, iş ortaklarının satış ve operasyonlarına destek olmak amacıyla, 18 Nisan 2020 itibari ile yapılacak satışlardan 3 ay boyunca hiç bir komisyon almayacağını duyurdu. Şirketten yapılacak açıklamaya...
  5. BHA

Aliexpress Siparişim Görünmüyor!!!

Sorununuz Web sürümü üzerinde de devam ediyorsa eğer dekontlar ile beraber bir mail yada destek panelinden ulaşmanızı öneririm. Bu işlerde geç kalmamak lazım
  6. BHA

Virüs dolayısıyla sipariş durumu ne oldu

Ben ürün gelmiyor diye duydum. Virüs sebebiyle malzeme giriş çıkışı olmadığını ve ürünün bu sebeple gelemeyeceğini düşünüyorum
  7. BHA

Aliexpress hakkında

Tahminimce ayrı ayrı gelir. Ama siz ayrı ayrı gelmesini istiyorsanız eğer aralarında 10 dakika zaman farkı ile siparişleri oluşturabilirsiniz. Gümrük yüzdelik pay diye biliyorum.