Arama sonuçlarınız

1. BHA

Sıfır Mi 8 SE model telefon almak istiyorum. Nerede bulurum?

O zaman bir git incele internetten ikinci el telefon alırken bakman gerekenlerle ilgili bir makale arat ve dikkatlice oku bakalım neler çıkacak.
  2. BHA

O zaman temiz ikinci el arayışına bir hocam, muhakkak temiz ve az kullanılmış yada nakite çevirmek isteyen güvenilir birisini bulabilirsin.
  3. BHA

Öyle bir dönemdeyiz ki bulamaman gerçekten normal. Nerede yaşıyorsunuz? İstanbulda iseniz eğer Doğu Bank veya Avcılar, Şirinevler bölgesinde ki telefonculara bakabilirsiniz.
  4. BHA

Sürekli bu uyarı gelmesinden bıktım

Arkadaşların güncel sürümleri kullanırken sen kullanmayacak mısın? Farklı bir bakış açısı.. Sistemin en önem verdiği uyarı bu bana kalırsa root atmadan bunu kapatman mümkün değil. İyi şanslar :)
  5. BHA

mi 9lite mi mi 8 mi

Xiaomi Mi 8 (128 GB) - Xiaomi Mi 9 Lite Karşılaştırması - Epey Sorun kadar detayını bilmiyorum ama açmaz diye düşünüyorum. Olmadı kaldırır desen vb bir koruma yaparsın. Küçük düşürülecek bir telefon sistemi değil aslında mi. Tarafımca bir ürünün ikinci versiyonunu almaktansa tam versiyonunu...
  6. BHA

İmei hakkında birkaç soru sormak istiyorum

Şimdi evdeki telefon ve yurt dışından alacağınız telefon modelini ilk önce belirtin. Yorumumu ona göre yapayım
  7. BHA

Oyun oynamak, telefonumun ömrünü kısaltır mı ?

Telefonunuzu etkileyen en önemli etken düzensiz şarj etmek, şarjda oyun oynamak ve benzeri durumlar. Eğer düzenli bir şekilde şarj ediyor fullenmeden çekmiyor ve şarjda oyun oynamıyorsanız ayrıca bilmediğiniz apk dosyalarını indirmiyorsanız eğer sorun yaşamazsınız.
  8. BHA

Hepsiburada İthalatçı ve Xiaomi tr garanti

Açıkçası klima, zamanında ps3 ve bir kaç telefon hepsiburadadan ve n11'den aldım. Açıkçası güvenim tam, bir sorun yaşamadım hiç. Gerçi tekniklikte bir sorun yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarımda mutlu dönüş aldıklarını söylüyor
  9. BHA

Hepsiburada İthalatçı ve Xiaomi tr garanti

https://shiftdelete.net/ithalatci-garantisi-nedir-guvenilir-mi-71763 Detayları buradan öğrenebileceğinizi düşünüyorum. Ekstra sormak istediklerinizi sorabilirsiniz tekrardan.
  10. BHA

Xiaomi mi 6 su dökülmesi

Yaparlar tabi bu konularda ekipmanlar var size kalmış şansınızı deneyin
  11. BHA

Xiaomi mi 6 su dökülmesi

Telefonu kurcalama yakıcak veya zarar vereceksin bir yerlerine. Kapat telefonu ve prinç dolu bir kaba koy kalsın. Bir süre dua et acele etme sorun çıkmayacaktır.