Arama sonuçlarınız

1. BHA

Hepsiburada Satıcıları Güvenilirmi

Güvenilir bir sorun olduğu takdirde Gitti Gidiyor güvencesi altında olduğunuzu unutmayın ve muhakkak ödemenizi Gitti Gidiyor sistemi üzerinden yapın. Yani havale vs sakın yapmayın.
  2. BHA

Hepsiburada Tarihçesi & Hakkında

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomu Hepsiburada, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor. 1998 yılında ilk tohumları atılan...
  3. BHA

Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi NE DEMEK ?

Bende o sebeple sordum Gebze'de mi oturup oturmadığını öğrenmeye çalıştım. Eğer Gebze'de oturuyor ise ana dağıtım merkezinin altında ki ptt'den teslim alabilir.
  4. BHA

suanda Gebze dağıtımda kargonuz. Eğer Gebze'de oturuyorsanız yarın kargo elinize gelir. Çünkü kargonuz ev için dağıtıma çıkmış durumda değil. Kargo şirketini arayıp bir sorun bugün şubeden alma şansınız yüksek
  5. BHA

Oturduğun yer Gebze ise şubenize sanırım gelmiş. Bi arayıp sorabilirsiniz.. Listeyi tam atmadığınız için anlamıyorum
  6. BHA

Tam listeyi atarsanız eğer tablo başlıklarını göreyim ki ona göre yorum yapayım hocam
  7. BHA

Şehrinizdeki PTT ana dağıtım merkezine sevk edilmiştir. Ondan sonra da dağıtım merkezine sevk edilir ve dağıtıma çıkar. Dağıtım merkezine gelmeden şubenizden alamazsınız