Arama sonuçlarınız

1. BHA

Wordpress Siteme Error 404 Scriptini Nasıl Ekleyebilirim?

Şablon kodları menüsünde 404 sayfasını kodlarını atarsan senin için bakabilirim
  2. BHA

Java ile ilgili sorunum?

Sorunu çözdün mü abi ?
  3. BHA

Sitemin Footer Alanını Özelleştirmek İstiyorum

Tema da özel kısayol kodu mevcut. Hemen hemen her tema yapımcısı bunu yapar. Ben o kısayol kodunu kaldırdım. Genelde bu kodlar get ile başlar. Evet sırasıyla html, css ve php bilginiz şart
  4. BHA

<?php /** * Theme Footer Section for our theme. * * Displays all of the footer section and closing of the #main div. * * @package ThemeGrill * @subpackage ColorMag * @since ColorMag 1.0 */ ?> </div><!-- .inner-wrap --> </div><!-- #main --> <?php if ( is_active_sidebar(...
  5. BHA

Böyle bir footer yapabilmek için css dosyalarına girmemiz gerekiyor. Bu da şuan için müsait değilim dilerseniz kendi footer'ınızı editleyeyim şimdilik.
  6. BHA

Ne yapılmasını istiyorsunuz, ne gibi değişiklikler olacak
  7. BHA

Aynen öyle yapabilirsiniz. Sitenizde bir kaç eksiklik fark ettim seo anlamında dilerseniz size seve seve yardımcı olabilirim. Ayrıca bu da benim kişisel sitem www.berkinaktas.com.tr
  8. BHA

<?php /** * The template for displaying 404 pages (Page Not Found). * * @package ThemeGrill * @subpackage ColorMag * @since ColorMag 1.0 */ get_header(); ?> <?php do_action( 'colormag_before_body_content' ); ?> <div id="primary"> <div id="content" class="clearfix">...
  9. BHA

Arama çubuğu kalsın mı ? Anasayfaya yönlendirme linki mi ekliyim ?
  10. BHA

Taksit taksit söylüyorum ama unutmuşum site adresini de alayım
  11. BHA

Bana 404 sayfanızda ki kodları özelden iletir misiniz lütfen
  12. BHA

Dilerseniz bunları görsel olarak 404 şablonuna ekleyebilirsiniz.
  13. BHA

Ben sizin için bir kaç tasarım bakayım. Nasıl bir şey istiyorsunuz ?
  14. BHA

Hemen bir bakayım bir saniye ---- Mesajlar birleştirildi ---- Öncelikle indirdiğiniz bu dosyaları Wordpress'e yazabilmeniz için bunları Wordpress'e özel koda dökmeniz gerekecek. Bana kalırsa daha basit bir yolla şöyle bir şey yapabilirsiniz. Wordpress admin panelinize giriniz ve görünüm...