Arama sonuçlarınız

1. BHA

Soru Bu şekilde kilo verebilirmiyim?

Ara öğünlerinde meyve, yulaf ve kuruyemiş ile desteklemelisin. Ayrıca sebze yemeği, yoğurt ve tam buğday ekmeği de yemelisin. Kilo vermek sadece az yemek değildir. Kendi imkanlarıyla, spor yapmadan 130 kilodan 80 küsüre düşen bir birey olarak söylüyorum.
  2. BHA

//Edit

Konu tarafımca kilitlenmiş ve içeriği değiştirilmiştir. Konu sahibinin içeriği ile beraber IP adresi gerekli yetkililere iletilmiştir.
  3. BHA

"Dışarıdan sipariş edilen yemekleri tekrar ısıtın" uyarısı

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Özkan, "Sipariş edilen pişmiş gıdaları fırın, mikrodalga, tost makinesi ya da doğal gaz ocaklarında tekrar ısıtarak üzerindeki tüm bakteri ve virüslerden kurtulma şansımız vardır. Her ne kadar yediğimiz gıda iyi pişmiş de olsa temas...
  4. BHA

Yoğurtlu Kahvaltılık Patates Tarifi

Yoğurtlu Kahvaltılık Patates Tarifi İçin Malzemeler 5 adetpatates(büyük boy, haşlanmış) 2 yemek kaşığısıvı yağ 2 yemek kaşığızeytinyağı 1 adetsoğan(küp doğranmış) 1 yemek kaşığıdomates salçası 1,5 çay kaşığıtuz 1 çay kaşığıkarabiber 1/2 demetmaydanoz(doğranmış) 1/2 demettaze soğan(doğranmış)...
  5. BHA

Ev Yapımı Kolay Mocha Frappuccino Tarifi (Starbucks)

Starbucks duymasın dava açar valla :)
  6. BHA

Ev Yapımı Kolay Flat White Tarifi (Starbucks)

Kahve keyfinden evdeyken de ödün vermek istemeyenler en leziz Starbucks kahve/ içecek tarifini burada bulacaklar Malzemeler: - 2 shot espresso - 1 su bardağı süt - Şeker Hazırlanışı: Şeker kullanıyorsanız kahveyi bir fincanda şekerin içerisine dökün. Sütünüzü ısıtın ve daha sonra bir...
  7. BHA

Ev Yapımı Kolay Mocha Frappuccino Tarifi (Starbucks)

Kahve keyfinden evdeyken de ödün vermek istemeyenler en leziz Starbucks kahve/ içecek tarifini burada bulacaklar Malzemeler: - 2 shot espresso ya da 80 ml demlenmiş kahve - 1/3 su bardağı süt - 1 yemek kaşığı şeker - Buz küpleri - 2 yemek kaşığı çikolata şurubu - Krem şanti veya çikolata...
  8. BHA

Ev Yapımı Kolay Iced Coffee- Buzlu Kahve Tarifi (Starbucks)

Kahve keyfinden evdeyken de ödün vermek istemeyenler en leziz Starbucks kahve/ içecek tarifini burada bulacaklar Malzemeler: - Çeyrek su bardağı şeker - 4 kaşık çözünebilir kahve - 1 su bardağı su - Vanilya şurubu veya tercih ettiğiniz bir şurup - Süt (isteğe göre) - Buz küpleri...
  9. BHA

Mutfak Meraklılarının Elini Kolaylaştıracak Birkaç Bilgi

:) Valla bilmiyorum onu genelde ağzım kapalı soğan keserim ama gözüm yaşarır yine. Gerçi istemsizce açıyorda olabilirim. Emin olamadım.
  10. BHA

Mutfak Meraklılarının Elini Kolaylaştıracak Birkaç Bilgi

1# Kahvenizin lezzetini arttırmak için… Kahvenizin lezzetini arttırmak için içine bir tutam tuz ve tarçın ekleyin. Hem kokusu tüm evi saracak hem de sabah kahve keyifiniz ikiye katlanacak. 2# Daha sulu salata için… Salatanıza ekmek batırmak istiyorsanız size şimdi açıklayacağımız tüyo...