Arama sonuçlarınız

1. BHA

Biosa aktarma

Konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir
  2. BHA

Uygulamanın grafik donanımına erişimi engellendi

Yaşadığınız problem ile ilgili olarak Başlat' a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemine sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /SCANNOW" yazıp ENTER tuşuna basınız.(Tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı...
  3. BHA

msi b450 m ana kart rgb dark frezer x126 sorunu yardım

Eğerki bağlantısı yok ise değiştirmekten başka nasıl bir çaresi olabilir ki? Aklınızdan ne geçiyor?
  4. BHA

vatanda KDV indirimi

hemen hemen mi? Çok çok mu? Çünkü bu fiyatların da pahalı olduğunu düşünüyorum. Acaba online mağazasında geçerli değil mi?
  5. BHA

Ekran kartı ısı sorunu

Merhaba, Isıya neden olabilecek etkenler bellidir.. Kasa içerisinin ve fanların tozlu olması bunların başında gelir. - Termal macun uygulaması yapmanız gerekir. - Kasa içerisindeki kabloları hava sirkülasyonu oluşabilecek şekilde izole etmeniz gerekir. - Kasa içerisindeki...
  6. BHA

5200TL sistem önerisi

Ben sıfırdan toplama makinalarına karşı değilim ama bazı zamanlar gerçekten aralarında bağ olmayan pparçaları öneriyorlar ve gülünç durumdan başka bir şey değil. Genellikle ya gerçekten iyi bilen birine giderim yada hazır sistem alırım. Ayrıca Teknosa, Vatan, Media Markt gibi büyük firmalara...
  7. BHA

Yeni aldığım internetimin download hızı neden düşük ?

Size tavsiyem tekrar arayıp çözüm merkezi yada akıllı çözümler bölümüne bağlanmasını rica edin
  8. BHA

Oo evet sorun var gibi peki hangi firmadır bunu diyen?
  9. BHA

Genelde öyle oluyor ama hoca , içinizin rahat edebilmesi için müşteri hizmetlerini arayınız. Kb/s iniyor ama kaç binde iniyor?
  10. BHA

ucuz custom sıvı soğutma

İşini görür mü bilmiyorum ama dehşet gözüküyor bea
  11. BHA

Mouse takılma sorunu

En sinir olduğum şeydir açıkçası. Umarım başıma gelmez, gelmedi de. Yeminle bilgisayarı kırarım sanırım. :mad:o_O
  12. BHA

Mouse takılma sorunu

Farklı bir mouse taktığınız zaman da aynısını tekrarlamakta mı? Denediniz mi?