Arama sonuçlarınız

1. BHA

Twitter kullanıyor musunuz?

Artık bırakma zamanı gelmedi mi abi?
  2. BHA

Twitter kullanıyor musunuz?

Kullanmıyorum bir süredir
  3. BHA

Twitter’da sesli tweet dönemi başladı

Yeni özellik ilk etapta bazı iOS kullanıcılarına sunuldu. Sosyal medya devi Twitter, platforma sesli tweet özelliğinin eklendiğini duyurdu. İlk adımda bazı iOS kullanıcılarının yararlanabildiği sesli tweet özelliği önümüzdeki günlerde tüm iOS kullanıcılarına açılacak. Sesli tweet’lerde süre...
  4. BHA

Twitter hesabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

5.5TL'ye kaç takipçi satıyorda ilginizi çekti hocam?
  5. BHA

Twitter Sürekli askıya alınma

Bi süre bekleyip tekrar deneyin IP'den yasak yemiş olmalısınız.
  6. BHA

Crysis Twitter Hesabı Tekrar Aramıza Katıldı

Resmi Crysis hesabı en son 2016 yılında paylaştığı Tweet’ten bu yana sürdürdüğü sessizliği geçtiğimiz aylarda remastered versiyonunun doğrulanmasının ardından bozdu. ‘’veri alınıyor’’ mesajı paylaşan hesap Crysis’i unutamayanları eski günlere geri döndürecek yapımı bir kere daha hatırlatmayı...
  7. BHA

Sizin polislerde çok garip valla :D

Sorunda bu neden uğraşmıyorlar. Halkın refahını sağlamaya çalışan devlet birimi neden işinden kaçıyor ki kaçmaması gereken bir kurum..
  8. BHA

Twitter virüs ile mücadele için 1 milyar dolarlık fon ayırdı

Twitter’ın kurucusu olarak tanıdığımız ABD’li yazılımcı ve iş insanı Jack Dorsey, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile COVID-19’a karşı kurumlara destek olmak için servetinin %28’i olan 1 milyar dolarlık bir fon ayırdığını duyurdu. “Küresel COVID-19 salgına karşı yardım etmek için...
  9. BHA

Twitter askıya alınan hesap

Hocam ufak bi Google araştırmasıyla bu adresi bulabileceğinize inanıyorum
  10. BHA

Tweetlerim ana sayfama düşmüyor

Twitter'a bir dönem çok sık girerken artık fazla kullanmıyorum. Örnek bu olabilir mi?
  11. BHA

2011 yılında açtığım hiç teweet dahi atmadığım hesap neden askıya alınır?

Mail haricinde açmanız mümkün değil. Twitter hesabınıza bağlı olan mail adresi ile Ingilizce bir mail atmayı deneyin. Sorununuza çözüm olur demiyorum ama tek yolu budur
  12. BHA

Twitter askıya alınan hesap

Geçmiş olsun öncelikle. Hangi operatöre geçiş yaptınız? Öncelikle operatör servisini arayın ve yurt dışından gelen mesajların açık olup olmadığını kontrol ettirin. Daha sonrasında bu şi çözdükten sonra Twitter'a mail atın ve işlem hakkında öncelikle Ingilizce bir içerik gönderin. Beklemede kalın
  13. BHA

Twitter'de, adım daha önce kullanıma alınmış, sonra askıya alınmış.

adınız ve soyadınız üzerine bir web siteniz var ise kolaylıkla alabilirsiniz o kullanıcı adını ama diğer türlü aslında ihtimaliniz düşük
  14. BHA

Twitter'de, adım daha önce kullanıma alınmış, sonra askıya alınmış.

Twitter ile mail yoluyla Ingilizce bir şekilde derdinizi anlatın. Sorununuza yardımcı olabilirler. Belki de yardımcı olmazlar ki bu konu açıkçası %50 şansına bağlı..
  15. BHA

Twitter'dan yaş sınırı kararı

Sosyal paylaşım sitesi Twitter, 13 yaşın altındaki kullanıcılarının erişimini engelleme kararı aldı. Twitter, bütün engellemelerin kullanıcıların doğum tarihlerini kayıt olurken ya da sonrasında eklediğine bakılmaksızın yapıldığını açıkladı. Twitter, engelli kullanıcılara gönderdiği mesajda...